Skocz do zawartości
thc-thc

grower

Led Mars Hydro 300W. 1m2-AMNESIA|PURPLE HAZE|CRITICAL KUSH|GORILLA GLUE|AK47|LIBERTY HAZE


Recommended Posts

Liście odpadają, normalna sprawa. A jak miały trochę sucho momentami to tym bardziej. Wilgotność duża bo dużo roślin w boksie i duża powierzchnia liści. Przenieś ten filtr w kąt boksa, tak żeby nad lampą nic nie było. Wtedy można ją max w gorę podnieść. A rośliny łam, naginaj, siatką jakąś ściągaj w dół 🙂

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Wszystko tak jak piszesz. Problemy od lampy. Dół od braku swiatla.

za późno przełączyłes na 12/12. 
co ja bym teraz zrobił? Wyciął w pizdu cały ten dół i odrosty które nie rokują. Zrób im fryzjera bo busz jest i dziwić się ze wilgoci zbić nie możesz. Daj jeden wiatrak przy łodygach. Duża masz odległość donica/liscie wiec możesz go tam wstawić.

Filtra nie dasz radę rownolegle do lampy i wtedy ja podniesiesz? Łamania wszystkiego trochę dużo i lipa. Możesz dać na zewnątrz tyle ze jak go postawisz… i może nie być już tak bardzo efektowny ale wciąż Ok. W teori na ten etap nie musi tam być póki nie śmierdzą, ale zapewne utrzymuje warunki 😄 nie wiem chłopie jak możesz spać przy boxie 😄

zakup wciągacz wilgoci. Może pomoc

Edytowane przez AligatorOzi
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

18 godzin temu, Bluregard napisał:

odwróć system,daj wentyl,filtr poza boxa,niech wentyl dmucha  w filtr a nie zaciąga.

po ostatnich fotach pacze to one jeszcze ze 30centli w górę pójdą.

satiwki,max 16 dni wega w takim boxie,indyje 30 dni.

 

1. Jezeli uda mi sie zmiescic wszystko w boxie to zostawic czy wedlug ciebie odwrotna kolejnosc jest lepsza jezeli chodzi o zapach?

2.teraz mnie zalamales. uzyje chyba najpierw jakis sznurkow i koniecznie zamowie siatke.

3. przy nastepnej bede wiedzial ale myslalem ze im dluzej tym lepiej 😞 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 3 tygodnie później...

Witam po dłuzszej przerwie, brak czasu na cokolwiek w ostanich tygodniach, ale biore sie za nadrabianie :)

Dzień 52/22 po przelaczeniu

3h zajela mi przebudowa bo probowalem roznych kombinacji az w koncu sie udalo. Na poczatku zrobilem tak jak @Rysiu mowil czyli dalem filtr w kąt ale lampa nie chciala wejsc. tzn weszlaby ale nie bylaby na srodku wiec koniec koncow posluchalem @Bluregard czyli zostawilem w boxie tylko filtr a reszta poszla na "dach". ufff zmiescilo sie i 1 problem z glowy :)

podnioslem lampe na sama gore i dalem prowizoryczna siatke z ogrodniczego. zaczepilem ja tasmami do stelaza ale po 4 dniach juz sie prawie nie trzymalo, ale tak to jest jak od samego poczatku nie jest czlowiek przygotowany na wszystko.

Bledy jakie popelnilem napisze w podsumowaniu za pare tygodni :)

@AligatorOzi juz sie przyzwyczailem do spania ale pierwsze 2 tygodnie to myslalem ze oka nie zmruze.

Dodatkowo mialem taki najslabszy wiatraczek z castoramy wiec wrzucilem go na sam dol i wieje teraz na lodygi ale to bedzie pokazane na filmiku w nastepnym poscie.

problem z wilgotnoscia caly czas jest bo nie moge zejsc ponizej 65-70%. mam lacznie 3 mieszaki w srodku wiec mam nadzieje ze wystarczy zeby szarej nie bylo. 

large.przed.jpg.75d56bcb1e9dad3e3d4f597def78adc8.jpglarge_po.jpg.524dbfd78cc17c5f5b9b44a1567a519e.jpg

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Dzien 66/33

podlewam na zmiane woda+calmag 1ml/1l wody i nawozy.

myslalem nad wyrzuceniem jednej panny (na najblizej z lewej strony) bo wszystkie lodygi sa do wyciecia i zostaje tylko 1 galazka na ktorej moze byc z 10g? narazie podnioslem ja o jakies 30cm i jak dostanie troche swiatla to moze odżyje. co sadzicie? wywalic czy zostawic?

dodatkowo bede wdzieczny jak obejrzycie filmik i powiecie mi jak to wyglada?  

w 15 sekundzie robie przyblizenie na liscie bo jakis problem na koncowkach sie pojawil.

2 sprawa to taka czy wiatraki sa dobrze ustawione na panny. 2 na gorze i 1 na dole przy lodygach.

kolo poludnia bede robic podlewanie i chcialem podlac 2 raz z rzedu woda z nawozami. dobry pomysl czy lepiej lac caly czas woda/nawozy/woda itd?

Na zdjechach widac te liscie/galezie o ktorych pisalem we wczesniejszych postach czyli te ktore musialem powycinac z samego dolu (prawdopodobnie od malej ilosci swiatla)

Ps. Mam nadzieje ze filmik wyswietli sie poprawnie bo dodawalem go w taki sam sposob jak zdjecia.

Ps.2 to dobry pomysl zeby zrobic delikatnego fryzjera? bo caly czas staram sie odginac te liscie ale po chwili wszystkie wracaja do "ustawien fabrycznych".

Ps.3. Jestescie w stanie okreslic ile zostalo mniej wiecej do zbioru? :) 

large_dol.jpg.e5e54a9c90a08499a130148c2177749e.jpglarge_lisc.jpg.3950e52c97d6409995412cbcfc671b9e.jpglarge.lisc2.jpg.0174d013f2fdfb15a0d2b224b84c596f.jpglarge.lodyga.jpg.ec7932e3fc19791196aecea03adb5f10.jpg

 

Edytowane przez Miłośnik
Ps3.
  • Like 1
  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Liście suche. Odpadają. Roślina z nich wysysa wodę.

Strasznie wysoko wystrzeliły jak na 30 dni vega. Namiot 2 metry a one już lampy dotykały. Jak to jest 66 dzień, to one jeszcze ze 40-50 posiedzą tam. Mogą być dobre pałki na koniec.

Edytowane przez Rysiu
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+