Skocz do zawartości
thc-thc

grower

Led Mars Hydro 300W. 1m2-AMNESIA|PURPLE HAZE|CRITICAL KUSH|GORILLA GLUE|AK47|LIBERTY HAZE


Recommended Posts

Ja otwierałem przez pierwszy tyg lub 2. Potem już tak nie trzeba. W teori po to są saszetki ale wolałem nie ryzykować. Zawsze wszędzie piszą by otwierać na około 10 min przeturlac i esa. Wracasz do domu otwierasz potrzes trochę idź się wykapać, wróć i zamknij 😄 ja tak robiłem potem codziennie otwierane by zajarac 😄 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

1 godzinę temu, AligatorOzi napisał:

Ja otwierałem przez pierwszy tyg lub 2. Potem już tak nie trzeba. W teori po to są saszetki ale wolałem nie ryzykować. Zawsze wszędzie piszą by otwierać na około 10 min przeturlac i esa. Wracasz do domu otwierasz potrzes trochę idź się wykapać, wróć i zamknij 😄 ja tak robiłem potem codziennie otwierane by zajarac 😄 

W sumie masz racje, nie ma co ryzykowac a szkoda byloby stracic 4 miesiace :) Tak zrobie :) 

 

43 minuty temu, Rysiu napisał:

No i dobra robota. Gratulacje. Zrobiłeś super wynik. 300W, 9 roślin i 480g. Nie rób vega dłuższego jak  4 tygodnie następnym razem. Za to zrób dłuższe flow. Powinieneś spokojnie powyżej 500 wskoczyć. Może nawet 600 da rady. 

Tylko nie spal wszystkiego w tydzień 🙂

Dzieki Rysiu :) 500 jest w zasiegu ale 600?? zobaczymy ale Skoro tak mowisz tzn ze jest to mozliwe, przeczytam sobie jeszcze raz moja relacje i wyciagne wnioski :)

HEHE do nastepnego wbioru wystarczy bez problemu :)

@Ambasadorka temat mozna zamknac :) 

I napewno bede czesciej fryzjera robil bo teraz balem sie kazdego liscia wyciac, a pozniej nie bylo dostepu do swiatla 😕 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+