Skocz do zawartości
thc-thc

grower

Led Mars Hydro 300W. 1m2-AMNESIA|PURPLE HAZE|CRITICAL KUSH|GORILLA GLUE|AK47|LIBERTY HAZE


Recommended Posts

Witam wszystkich😃
Jest to moja pierwsza przygoda i mam nadzieje, że wszystko pójdzie po mojej myśli 😉 
Będę bardzo wdzięczny za każda poradę i pomoc w ogarnięciu wszystkiego. 
@Rysiu i @Bluregard pomogli w skompletowaniu zestawu wiec dzieki za pomoc chlopaki 😁
Korzystając z porad @Vito w zakładce "kiełkowanie nasion" zaczalem od wrzucenia nasion do kieliszkow z woda 29.04.21r o godzinie 21.
W tej chwili tylko 3 pestki się otworzyly wiec przetrzymam je do jutra do poludnia wiec beda okolo 40h w wodzie.
Nastepnie pojda do papierowych kubkow 0.4l (innych nie miałem i mam nadzieje ze nie rozmiękną) na około tydzien a pozniej w docelowe 11l.
Tylko teraz pytanie - Czy nawet jesli wszystkie sie nie otworza to ladowac je w doniczki czy czekac?
Jesli chodzi o trening to myslalem o zwyklym LST chyba ze doradzicie cos innego.
Ostatnie pytanie. Jak najbezpieczniej wrzucac foty?
Z gory dzieki za pomoc i zaczynamy :) 
 
Oświetlenie: Mars Hydro TSW 2000 300 W
Fotoperiod:   18/6 i 12/12
Box: diamond room 100x100x200cm
Podłoże: canna terra professional
Donice: 11l
Nawozy: canna terra vega, canna terra flores, canna boost, canna pk 13-14
Wentylacja: filt weglowy can lite 100-125mm 300-330m3|wentylator extractor TT 125mm dual 220-280m3
Nasiona fem od pana pestki:
1szt.amnesia
3szt. purple haze
1szt. critical kush 
2szt. gorilla glue
1szt. ak47
1szt. liberty haze
Edytowane przez Miłośnik
  • Like 1
  • Upvote 2
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Ja kilka razy próbowałem lst. Ale czy to dało więcej??? Nie wiem. Może fim jak byś zrobił i puścił po 2 lub 4 szczyty z rośliny, to już prędzej.

Ale przy tej powierzchni, wysokości i 9 roślinach możesz spokojnie po 50g z krzaka ściągnąć, jak nic nie zepsujesz. W najgorszym wypadku obstawiam po 30g z krzaka, co i tak daje 270g. Ale myślę, że koło 40-50 średni będziesz w stanie uzyskać. Może więcej. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Co Ty @Rysiu Lekkie LST nie zaszkodzi. A nawet HST bym dał na taki namiot i będą wyższe.

Jak od początku puści więcej światła na odrosty to będzie mniej popcornu. 

Ma sporo miejsca żeby pokierować duże panny.

Ja 8 autosów w 2x mniejszej przestrzeni pusze wolno.

Ty masz na tyle miejsca, że spokojnie HST Topping mógł byś walnąć i da to wynik nieporównywalny do LST.

Dodatkowo po toppingu potem możesz rozciągać na boki odrosty jak w LST 🙂

Jak nie masz auto to baw się hehe. Bo w fazie weg na fem można wszystko naprawić i uratować.

 

Martwi mnie tylko światło bo ja na 2x mniejsza powierzchnię mam 400W a ty 300

Edytowane przez ichikaru
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Zaszkodzić nie zaszkodzi. Ale czy da jakiś większy plon? Ja jakoś nigdy nie zuważyłem żeby z tego lst więcej wychodziło. A pie*******asię ze sznurkami i naginaniem jest trochę. Lst to bardziej przy niskich boxach, jak mało miejsca. A jakby przyciął i puścił po 2 czy 4 szczyty to juz prędzej może dać większy wynik. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

@RysiuJa mam właśnie porównanie na tej samej lampie i tych samych warunkach roślinę bez LST i z LST.

Ta z LST wyrosła mała ale topy były grube i dała o 20g więcej porządnego jarania. Ta bez wyrosła długa i z cienkimi i rzadkimi topami i w smaku była jak mydło.

Ale ja tylko o auto mówię. Na Fem się nie znam bo tylko raz hodowałem.

Edit: Bez LST musiałem usuwać znacznie więcej odrostów i roślinka szła w jeden konkretny ignorując pozostałe ( to na fem). Info z mojego ostatniego grow. Możesz zobaczyć, że roślinka bez LST poszła tylko w jeden szczyt. 

Edytowane przez ichikaru
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Ok dzieki panowie za porade a co mam zrobic z pestkami?

po mniej wiecej 45h w wodzie i ciemni puscily wszystkie odmiany procz jednej czyli purple haze. to jest odmiana ktora potrzebuje wiecej czasu czy dostalem jakies stare?

Wszystkie pestki w osobnych kieliszkach i w takich samych warunkach i nie wiem czy tez je wsadzic juz do przejsciwych czy dalej maja czekac w wodzie?

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+