Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

Led Mars Hydro 300W. 1m2-AMNESIA|PURPLE HAZE|CRITICAL KUSH|GORILLA GLUE|AK47|LIBERTY HAZE


Recommended Posts

W koncu pierwsze zdjecie i jestem tak podjarany ze co godzine sprawdzam czy uroslo chociaz o milimetr 😄

Dzisiaj licze jako 1 dzień.

Wyszly wszystkie oprocz 2x purple haze (po prawej stronie) i teraz pytanie co mam robic bo juz zaczynam panikowac. Wrzucic na recznik jeszcze 2 dodatkowe pestki zeby nie miec pustych doniczek czy zostac przy tych 7 ktore wyszly? czy czekac jeszcze z nadzieja ze wyjda te 2 opoznione?

Od wczoraj swiece lampa na 25% mocy i temperatura okolo 25 stopni. Bede swiecil jeszcze dzisiaj cala noc i jutro caly dzien po czym zmieniam na 18/6. narazie ziemia jest jeszcze mokra wiec nie podlewam.

prosze o porady co dalej z tymi ktore nie wyszly 😞

large_1a.jpg.6170203fb04a97aef10e9c6265714235.jpg

  • Like 1
  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

W tej chwili mam jakies 30 cm od kubków.

w takim razie podniose na jakies 40 cm i dam 50% mocy i bede obserwowac. Za jakies 2 dni wrzuce  fotke. 

Moze temp podskoczy bo w tej chwili mam tylko 20-23stopnie i 50% wilgotnosci wiec jutro wrzuce niewielki nawilzacz i skombinuje jakies wiatraki. 
Myslisz ze 1 sztuka wystarcza czy lepiej 2 mniejsze?

2 pytanie. w tej chwili moja odstana woda z kranu ma ph 7.2-7.5

uzyc kwasku cytrynowego zeby zbic do 6.4 czy lepiej jakies "prawdziwe" regulatory kupic?

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Wiatraczek to dał bym trochę mocniejszy na taki box. W sensie mocniejszy niż komputerowy. Są takie kilkunastowatowe na klips. Możesz sobie go przypiąć do stelaża boxa. Max to 20-30W. To już zrobi cyrkulację w boxie.

Co do pH to nie wiem. Ja tam nigdy nie sprawdzam. Nawet nie wiem jakie mam. Woda odstoi co najmniej jedną dobę i leję.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Mała aktualizacja

Dzień 7

Nie wszystkie pestki wyszly jednakowo.

1 dzien w ta czy w tamta nie robi roznicy wiec usredniajac to dzisiaj traktuje jako 7 dzień. 

Swiece 18/6 i temperatura w dzien wynosi jakies 27 stopni i wilgotnosc na poziomie 70-80%.Na zdjeciu jest nizsza wilgotnosc bo namiot otworzylem pare minut wczesniej. Nawilzacz i 1 maly wiatrak chodzi cala dobe. 

Lampa jakies 50cm nad roslinami i swieci na 50%.

Na 2 zdjeciu widac ze sa patyczki poniewaz 1 sztuka mi sie zlamala i szukalem rozwiazania jak ja naprawic.

W tej chwili nie wlaczam wiatraka glownego bo wilgotnosc momentalnie spada do 30%.

Co sadzicie? jakies porady? Dokupic jeszcze 1 wiatrak?

Sorry za chaos ale jak dla mnie to duzo sie dzieje i chce wszystko dobrze napisac. nastepne wiadomosci postaram sie pisac bardziej spojnie :) 

Martwi mnie troche duza roznica we wzroscie tych 2 sztuk z prawej strony

large.1.jpg.1c9649ef1015ef20b5993455fafd84ea.jpglarge.2.jpg.65825ab0e3fe186369ee45c2780b6a1e.jpglarge.3.jpg.67ff75261f555a6d80b5b1d902385db9.jpg

  • Upvote 2
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+