Skocz do zawartości
thc-thc

grower

Led Mars Hydro 300W. 1m2-AMNESIA|PURPLE HAZE|CRITICAL KUSH|GORILLA GLUE|AK47|LIBERTY HAZE


Recommended Posts

Hehe dokladnie, kazda informacja sie przyda i dlatego fajnie by bylo gdyby tez inni sie odezwali zeby porownac doswiadczenie :)

Z tymi 3 litrami to mnie zszokowales 😮 Musze ogarnac jakies wiadra na odstana wode bo narazie przelewam do baniakow 5l z lidla haha. 

Nie probowalem jeszcze zadnej metody bo jest to moja pierwsza przygoda wiec caly czas sie ucze i obserwuje inne growlogi. Jesli chodzi o trening to tak jak napisalem wczesniej czyli prawdopodobnie zrobie LST a pozniej x2 lub x3 TOPPING na wszystkich odrostach. mam nadzieje ze galezie wytrzymaja ciezar, a  Na FIM jestem jednak zbyt swiezy, ale kiedys na to przyjdzie czas :) 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

 Dzień 15

Tak jak wczesniej pisalem jest to moj pierwszy raz wiec wybaczcie ze tak czesto wstawiam foty ale wole zeby ktos za wczasu zwrocil mi uwage ze robie cos zle niz zeby bylo za pozno na cokolwiek.

Zagladam do nich co chwile i nie widze znacznych zmian ale dzieki temu ze zrobilem teraz zdjecie (po 5 dniach) to widze ze chyba wszystko idzie super i fajnie sie rozwijaja 😄

Bardzo prosze o opinie czy juz jest ten czas na zrobienie LST czy jeszcze poczekac czy lepiej najpierw TOPPING a pozniej LST?

PS. Zakleilem nawilzacz tasma ale mam nadzieje ze minimalne swiatlo z diody ktore sie przedostaje nie bedzie przekadzac? 

PS 2. nawozy jakie mam to terra vega, boost, terra flores i pk 13/14 wszystko od canny. dodatkowo w gratisie dostalem jeszcze biobizz top max i teraz pytanie. moge juz zaczac lac terra vega w najnizszych dawkach czy jeszcze sie wstrzymac?

large_10.jpg.bc72d9776e5a4a032fa4159113b69102.jpglarge_11.jpg.b871d13f7694ca29896e06324fac35fb.jpglarge_12.jpg.16e98a3589e9566d3533280ee8b7b0de.jpg

 

Edytowane przez Miłośnik
Zapomnialem dodac zdjecia. dodany PS 2
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Popatrz growlogi Borka 😄 jak dla mnie mistrz. 
te najwyższe 2 z prawej ja już bym naginał powoli, tylko musisz się zdecydować co z nimi zrobić. 
jak dasz toping to potem możesz ponaginac ładnie i dać siatkę szybko na 12/12 ja dałem u siebie o wiele za pozno, ale dobra sativka się trafiła i strasznie się rozrosła. I rozłożysz po siatce wszystkie przełączysz i masz ładny dywan po miesiącu hah 😄 zobacz jak ja zrobiłem. Zobacz jak wyglada u mnie, pierwszy raz próbuje ta metodę.

poczytaj tez o lolipoping. 9donic ładnie się sprawdzi i nie bd problemu z miejscem. 
 

z ta dioda to tez się oszukuje ze nic się nie stanie. Raz banany widziałem 😄 ale miałem za blisko lampe raczej niż to 😄

Nawozy nie pomogę bo takich nie używałem i masz w ziemi 😄 dlatego takie ładne i zdrowe

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Ok nie znam goscia ale zaraz ogarne co takiego tam ogarnia i zajrze tez do Ciebie :) Troche sie obawiam siatki bo wyczytalem ze moze byc trudnosc z podlewaniem wiec chyba jednak pocisne TOPPING i LST w takiej kolejnosci wiec bede informowac. Nastepna przygoda bedzie z innymi trenigami. Trzeba sie bawic i probowac nowych rzeczy :) 

Ok w takim razie jeszcze poczekam na info na temat nawozow od kogos kto uzywal :)

PS. Korzenie juz wychodza dolem czyli maja sie dobrze :) 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Ok dzieki za info. W takim razie na 7 sztukach zrobilem TOPPING a na dwoch zaryzykowalem z FIM-em. 

Pod spodem zdjecia do oceny tych dwoch sztuk robione jakies 3h po cieciu. wydaje mi sie ze sie udalo 😄 

Od teraz rzadziej bede dodawac posty bo dla niektorych moze byc za duzo i nikt tu nie bedzie zagladal :) 

large_fim1.jpg.787a56795fa5a2f0e7d27ad030a1a185.jpglarge_fim2.jpg.1cfba43aad0c8f2de57bc32f2c121140.jpg

  • Like 1
  • Upvote 2
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Witam wszystkich,

wystąpił pierwszy maly problem. zobaczcie na liscie. czego moze im brakowac i co moge z tym zrobic? cos dokupic czy wystarczy to co mam?

1.Na pierwszym zdjeciu chyba niedobor wapna

2.na drugim chodzi o ten bialy "rdzen" 

dodatkowo wklejam zdjecie wszystkiego co mam wiec moze to juz czas na pierwsze nawozy ?

Bardzo prosze o porade

large.problem2.jpg.ab2590cc4579628c87dcff2e563989e4.jpglarge.1507115307_problem1.jpg.fca8fd6b5764f4fb8f741b2280b1ff80.jpglarge.nawozy.jpg.3f3a5ec919f76f5d5fc7f3e97fe4763e.jpg

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Dzieki za szybka odpowiedz, jutro zamowie wiec na wtorek/srode powinno dojsc i akurat wtedy bedzie dzien na podlewanie.

Dodatkowo zamowilem jeszcze pare litrow ziemi bo mam troche miejsca w doniczce i korzenie zaczely wychodzic od lodygi. wole je przykryc zeby nie mialy dostepu do swiatla :) 

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+