Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

Led Mars Hydro 300W. 1m2-AMNESIA|PURPLE HAZE|CRITICAL KUSH|GORILLA GLUE|AK47|LIBERTY HAZE


Recommended Posts

U mnie ostatnio bylo podobnie fakt faktem na innej odmianie bo na OG Kash'u dodatkowo takie dziwne listki na końcu topów się pojawiły ale żadnych kulek czy bananów nie było a po tygodniu zaczęło puchnac jak poj*****. Poczekaj jeszcze na opinie reszty forumowiczów ale jak na moje okno nie ma powodów do obaw No chyba że zauważysz dodatkowe jakieś oznaki w kolejnych dniach 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

@Jockus i @AligatorOzi chyba mieliscie racje bo do dzisiejszego dnia nic zlego nie zauwazylem :)  Dzieki za szybki reakcje. wychodzi na to ze to sa czesci z ktorych beda wychodzic biale wloski ale bede jeszcze obserwowac i informowac:) jutro wrzuce maly raporcik jak to wyglada bo wydaje mi sie ze 2 panny juz do scinki 😄

Edytowane przez Miłośnik
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

W dniu 31.07.2021 o 01:31, AligatorOzi napisał:

A to nie jest ta najbliżej lampy? Nie miałeś problemu ze za nisko? To masz oznaki co jak co

WIesz co? Prawie kazda miala problemy bo przed dluzszy okres dotykaly lampy wiec moglo sie okazac ze ta jedna miala gorsze geny i gorzej zareagowala.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Dzień 95/62

2 panny chyba gotowe do scinki. jakies 80/90% brazowych wlochow. tydzien lania samej wody i scinka. jezeli lepiej poczekac to prosze o info bo strasznie sie stresuje przed pierwszym razem. chyba ze juz nie przelewac woda i jutro scinac?

2 pytanie. 

Sciac calosc czy tylko te na gorze ktore sa gotowe, a te z dolu jeszcze zostawic?

3 pytanie.

jakie sloiki uzywanie do przechowywania? standardowe litrowe czy inne? i kupujecie czyste sloiki czy uzywacie po jakis przetworach?

4 pytanie.

co sadzicie o tych saszetkach boveda? warto kupic? jak tak to ile% wilgotnosci?

PS. nie wiem jak wiekszosc z was robi takie fajne foty bo ja zrobilem 50 i zadne nie wygladaja tak fajnie jak wasze 😕 

large.y.jpg.4278bcaa44c0ee7165e14bcb9b4573df.jpglarge.w.jpg.abff4fa4c83d0ca95bdccef7334ee5cd.jpglarge.t.jpg.9c20f859e0d657aefc7fa40910e09974.jpglarge_rr.jpg.ba1c9247ef4bdddb8d6af71acceae91c.jpglarge.q.jpg.0c8b9db3c56dd268fe4a6093a6a805e2.jpglarge.j.jpg.d4a8eda89ad74ddc1884d45b6bb0982c.jpglarge.h.jpg.60635277f0e2ab5f924f554da40f2810.jpglarge_ee.jpg.507e84f142b8d53dc343e93b697f4946.jpglarge.e.jpg.4bd168c775146d0946b5d1332766c984.jpg

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

One są jeszcze mocno nabite. Nie masz wyjedzonych lisci. Możesz flush by szybciej, 2 tyg wody dać jeśli uważasz ze już nie puchną. Nie ścinaj jeśli liscie nie sa wyjedzone bo będziesz czuł chlorofil. Nie włoski a trochimy cię obchodzą. Patrz na 30% bursztynów aczkolwiek to osobiste preferencje.

ja bym wolał poczekać i potem na raz ściąć i wszystko ładnie powiesić w boxie niż szukać miejsca na suszenie.

sloiki normalne z taka guma na przykrywkę. Umyj i wysusz. Możesz litrowe i włożyć do niego 3/4 słoika. Ale to różnicy nie ma jakie kupisz tak zrobisz. Ja mam litrowe.

boveda spoko. Nie robiłem bez nich także ciężko stwierdzić. Aczkolwiek tylko pare razy otwierałem na początku a potem to olalem bo saszetki zrobiły robotę. Miałem jak dobrze pamietam 61% 8g i włożyłem po 2, Ale według mnie za mało. Teraz miałem 65% 8g i po 2 w słoiku. I było Ok, aczkolwiek to zależy czy nie przesuszysz. Te boveda sluza do tego by utrzymać jednakowa wilgoć. Jak za mała to wypuszcza z siebie jak za dużo to wciąga. Bez nich musiałbyś częściej wyjmować i pilnować by nie było pleśni jakbyś za szybko włożył mokre do słoika. Wygoda.

 

 

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Problem z wilgocia mam od samego poczatku bo do dzisiaj mam po 70-80%. probowalem juz wszystkiego i zostaje chyba tylko kupic mocniejszy wentylator na nastepna zabawe.

W takim razie powycinam kilka lisci bo juz wczesniej chcialem zrobic fryzjera ale wiekszosc osob pisze zeby nie wycinac lisci tylko je wywijac. Z 2 strony widzialem tez na forum ze niektorzy dzialaja z defo i maja super wyniki.

Jak sie naczytam tego wszystkiego to juz ciezko o jakiekolwiek logiczne myslenie :) ale dobra dzisiaj powycinam i niech pooddychaja bardziej :)

A co do sloikow to musza byc te z gumka? czy wystarcza takie zwykle zakrecane? te z gumka 6x drozsze a takie najzwyklejsze mam.

Dzieki ponownie za pomoc :) 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Tak tyle ze jeśli sam myślałeś już żeby je ciachac to co złego w fryzjerze? Mniejsza obawa o pleśń na koniec i mniej trymowania. Jeśli uważasz ze są już gotowe to i tak zostaw by wyjadly. Tak jak wyżej o tym pisałem. 
dol zawsze moza przyciąć delikatnie by lepsza cyrkulacja była.

I tez bardzo dobrze ze zostawiłeś większość bo miała magazyny i mogła lepiej się rozwijać. Ja osobiście nie lubię takiego buszu, zapewne dlatego boby się nie są aż tak spuchnięte. 

jak masz za dużo informacji, to zapomnij i spytaj rośliny. Zrób co sam uważasz ze dla nich najlepsze, nie uda się? Psikus zrobisz kolejne, a doświadczenie zostanie  😄

w teori nie musi być gumka ale z lepiej trzyma w środku warunki. W teorii jak dasz boveda to może się obejdzie. 😄 Poszukaj dobrze znajdziesz w takiej samej cenie.

Edytowane przez AligatorOzi
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+