Skocz do zawartości
thc-thc

grower

Led Mars Hydro 300W. 1m2-AMNESIA|PURPLE HAZE|CRITICAL KUSH|GORILLA GLUE|AK47|LIBERTY HAZE


Recommended Posts

Wzialem sobie to do serca i wycialem jakies 20 duzych lisci, jak nabiore znowu troche odwagi to ciachne jeszcze kilka wiekszych (tych ktore zaslaniaja swiatlo). Ponaginalem lodygi wiec tez dolne partie dostaly wiecej lumenow i obserwuje dalej :) 

4 godziny temu, AligatorOzi napisał:

jak masz za dużo informacji, to zapomnij i spytaj rośliny. Zrób co sam uważasz ze dla nich najlepsze, nie uda się? Psikus zrobisz kolejne, a doświadczenie zostanie  😄

I to jest chyba najlepsze zdanie jakie moglem w tej chwili przeczytac 😄bez spiny to tylko zabawa, jesli sie nie uda to bedzie nauka na przyszlosc, a jak sie wszystko uda to bede happy 😄

A co do sloikow to chyba kupie gdzies na bazarku same gumy do zakretek i wyjdzie na to samo bo te sloiki ktore wyslales kosztuja po 10zl za sztuke 😄 

 

za pare dni wstawie jakas aktualizacje :)

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Witam, oto studniowka :)

100/67

2 pierwsze panny czyli ta srodkowa i z prawej sa juz gotowe. Ostatnie 12 dni to bylo podlewanie sama woda, a liscie nie żółkną. bardzo wolna pija bo leje jakies 2.5l co 4 dni na kazda z nich (tylko te 2 gotowe). Chyba przez to ze najmniej swiatla dostaja bo te ktore sa na srodku albo przy tylnej scianie pija litr dziennie i podlewam co 2 dni.

Jest bardzo gesto ale wszystkie duze wiatraki chyba powycinalem. wylgotnosc dalej 70%. licze na to ze 3 mieszaki wystarcza zeby nie bylo niespodzianki.

Edytowane przez Miłośnik
sorry za rozdzielczosc ale na telefonie byla petarda
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Dzieki :) Tak wlasnie zrobie, dzisiaj przelalem je po 20 litrow na kazda doniczke i teraz sama woda. Ale nie wiem co mam zrobic z reszta bo czas mnie goni i za 3 tygodnie musi byc wszystko posprzatane. Jakies rady?

lac od dzisiaj przez 2 tygodnie sama wode a pozniej tydzien na suszenie?

Dodatkowo dzisiaj jak podnosilem doniczke to zlamaly mi sie 2 glowne galezie. przywiozalem je do stelaza i wyprostowalem. Mam nadzieje ze sie zregeneruja :)

Nastepna rzecz jest taka ze pomylilem sie i przez przypadek odcialem 1 mniejszy szczyt i nie wiem czy cokolwiek z niego bedzie (pod spodem zdjecia tego topka i staralem sie zlapac trichomy). chyba zdecydowanie za wczesnie? Jak teraz to wysuszyc? owinac w papier do pieczenia, wrzucic do pudelka i w cieple i ciemne miejsce?? Mokrego jest 9g ale zawsze cos.

PS. Cala reszta bedzie suszona normalnie w namiocie. Chodzi mi tylko o porade co zrobic z tym malym topkiem.

PS2. Zrobienie zdjecia przez mikroskop graniczy z cudem nawet jesli material jest ścięty.

 

 

f.jpg

ff.jpg

fff.jpg

ffff.jpg

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Kiedyś mi takie topki ze skuna wyszły, nie ogarnełem ich na wysokosc i byly blisko lampy rozbudowywaly sie tak dziwnie byly duze i zarazem lekkie nie zbite, kiedy pistle zaczely zmieniac kolor cos sie przestawilo zamiast dojrzewac zaczely puszczac nowe na trichomach nie pokazywało sie mleko co odbiło sie na slabiutkiej mocy

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

4 godziny temu, Zielone napisał:

Siemka, ten top nie jest prześwietlony, to nie są lisie ogony? trichomy słabo wypełnione, pistle niedojrzałe top jest lużny?

łooo matko, dzieki za komentarz ale o tych ogonach musze poczytac bo pierwsze slysze 😮 

52 minuty temu, AligatorOzi napisał:

Stres świetlny. Lisie ogony 😄 beka nie wiedziałem 😄 możliwe bo lampa blisko była co?

jezeli to prawda to lampa zdecydowanie jest w 100% sprawca tego zamieszania bo niektore rosliny maja prawie 2 metry wysykosci - przypominam ze namiot ma rowne 200cm. Dodatkowo przez ponad tydzien wszystkie szczyty dotykaly lampy 😕 Dawno wszystko poprawilem ale co sie zniszczylo to sie nie odratowalo.

Jutro wieczorem robie scinke wiec porobie wiecej zdjec i moze wtedy wiecej bedziecie w stanie powiedziec. 2 panny od 36h siedza w ciemni. cala reszta jakies 3h. 

Jutro/pojutrze wstawie relacje i info jak to wyglada :) 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 3 tygodnie później...

Siemano, znalazlem w koncu chwile wiec pora cos napisac i zakonczyc dziennik :) 

Nie dam rady zrobic tak dobrego podsumowania jak @AligatorOzi u siebie w glogu ale cos napisze 😄 

W skrocie - jestem w pizdu zadowolony bo wynik to 484g z 1m2!!

Purple haze - 219,8g

gorilla glue - 90,6g

liberty haze - 52g

ak 47 - 25,10g

critical kush - 57,25g

amnesia - 20,20g

resztki - 19g.

10g musialem wyrzucic bo weszla plesn i jakies 5g drobnicy poszlo do masla wiec byloby pol kilo 😄

Najwiekszym bledem byl napewno za dlugi veg bo po przelaczeniu tak wystrzelily w kosmos ze przez dluzszy czas nie dawalem rady ogarnac lampy mimo ze namiot ma 2m wysokosci i najwyzsze szczyty caly czas dotykaly ledow. Jak mi sie w koncu udalo wywalic wentylator i jeszcze podniesc lampe pod sufit to znowu urosly, przez to niektore topy nie byly wogole zbite i poszly tez na maslo razem z liscmi. Tak jak mowil @Zielone

Kolejny problem.

3 dni mialem zamkniety pokoj jak mnie nie bylo, a jak wrocilem to wilgoc w namiocie miala 99% mniej wiecej w polowie flo. Przez to prawdopodobnie zjebal sie filtr i od tamtego czasu do konca suszenia nie dawalem sobie rady z zapachem i bylo czuc chyba z kilometra!! 

Amnesia i ak47 byly w rogach namiotu i dostawaly za malo swiatla przez to ze inne roski byly wyzsze wiec wynik z tych 2 doniczek jest tragiczny. A wygladaly jak gowno i wstyd mi bylo go wstawiac tu na forum xD

Cale flo mialem wilgotnosc na poziomie 70-75% wiec jestem w szoku ze tylko 1 duzy top (10g na sucho) byl do wywalenia 😮 

Suszenie tez bylo za krotkie o jakies 2 dni ale mam nadzieje ze nie bedzie przez to plesni w sloikach.

Ogolnie nie spodziewalem sie ze to zajmie az 4 miesiące ale trudno sie mowi. Madrzejszy bede nastepnym razem. 

Wydaje mi sie ze to wszystko jesli chodzi o bledy. Mam zapas na caly rok ale tak mi sie spodobalo to co zrobilem ze znowu wystartuje bo zostalo mi jeszcze kilka pestek 😄

W tej chwili w kazdym sloiku saszetka integra 62% i od 2 tygodni nie otwieralem ani razu :) 

Dzieki wszystkim, ktorzy podpowiadali i szybko reagowali w tym glogu. Bez was napewno wynik byly przynajmniej o polowe mniejszy. Dzieki jeszcze raz i do nastepnego :) W szczegolnosci dzieki  @Rysiu i @AligatorOzi za najwieksza ilosc szybkich odpowiedzi 😉

 

Temat do zamkniecia 😉

 

 

koniec.jpg

Edytowane przez Miłośnik
  • Like 2
  • Thanks 2
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+