Skocz do zawartości
thc-thc

grower

HPS 250w[0,49m2][EKO-GROW]GirlsScoutCookies,GrandDaddyBlack,CriticalKush,BlackDomina


Recommended Posts

Nasiona: Girls Scout Cookies, Granddaddy Black, Black Domina, Critical Kush

Fotoperiod: 18/6 - progresywny 12/12(minus 15 minut co tydzień)
Box: 0,7 x 0,7 x 1m
Lampa: HPS 250w na weg phytolite dual, na flo GIB pure bloom spectrum xtreme
Wentylacja: wyciągający kanalak 270m3/h + filtr Can Oryginal 250-325m3/h + mieszający
Podłoże: Plagron Growmix
Donice: 11 litrów
Nawozy: Szeroko pojęty NOTILL + Korean Natural Farming
(wermikompost, aloes, fermented plant juice, fermented fruit juice, cal-phos, Lactic acid bacteria serum-LABS, sprouted seed tea, banana peel tea, ocet z brązowego ryżu, woda kokosowa, plus do każdej donicy po kilka dżdżownic.
Trening: Bez treningu ew. w razie potrzeby supercropping.

 

Co tu dużo pisać, startujemy z następnym grow, nie ma opierdalania się :laugh: tym razem mniej roślin w większych doniczkach. 

Cel: maksowanie wyniku na Domowych Nawozach

Krzaki  będą robione na 16 topów, czyli łącznie 4 cięcia, także zapowiada się ponad miesiąc wega. 

WEG dzień pierwszy.

IMG_20181110_150842.thumb.jpg.b80f05919da090780a318a68faadd771.jpgIMG_20181110_150858.thumb.jpg.9074f874cdfc0a6c0356187476655e48.jpg

 

pzdro

Edytowane przez Judaista
  • Like 1
  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

24 minuty temu, Nowy84 napisał:

Ktoś tu czasu zbytnio nie traci. :)

Nie ma na co czekać, ze 160 zostalo mi jakies 120, a to 3 miesiace żeby robić nowe :laugh: 

14 minut temu, Rysiu napisał:

No i brawo ty. A jak jest z tymy dżdżownicami? Mają jakiś zauważalny wpływ na lepsze spulchnianie ziemi i rozrost korzeni, lub coś w tym rodzaju?

Tzn ja osobiście jeszcze nigdy nie wsadzałem żywych robaków do doniczek, ale takie mają zadanie aby spulchniać ziemię i na bieżąco dostarczać mikro dawki bakterii azotowych i fosforowych, co za tym idzie stymulować życie w glebie.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

O proszę i będzie następny main lining, może i ja to w końcu sprawdzę. ? 

A widziałem na youtube growera ze stanow, miał taką sciółkę na ziemi w doniczkach i jak tylko podnosił widać było ruszające się dżownice wchodzące do ziemi.  To growerzy który latami pracują nad swoją super soil. Fajny temat. 

A od kogo sa cookies ? 

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Dokładnie tak jak piszesz. Te "doniczki" w cudzysłowie, a raczej kontenery po kilkadziesiąt litrów, to jest to o czym wspominałem w temacie o nawozach. Oni tej ziemi wgl nie wyjmują i nic w niej nie poprawiają. Tam jest życie które samo reguluje swoją biosferę, Tylko ścinają rośliny i dosadzają w to miejsce nowe, bez usuwania korzeni. Według wielu growerów za oceanem, to jest właśnie najlepsze podłoże pod nasze krzaczki i to jest moje docelowe medium. Na razie nie mam jeszcze na to warunków, ale małymi kroczkami dojde i do tego :D 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+