Jump to content
nasiona marihuany, nasiona konopi
nasiona marihuany
grower.com.pl www.growbox.pl meganasiona.pl

Sweter

User
 • Content Count

  27
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Sweter last won the day on March 16

Sweter had the most liked content!

Community Reputation

12

Recent Profile Visitors

187 profile views
 1. Kuba poczytaj fotoblogi out ze zrozumieniem poczytaj , nikomu się nie chwal i o nic nie będziesz musiał zadawać pytań.Pozdrawiam .
 2. Satry człowiek i może a twój parapet kto zweryfikował ?Pochwal się zaproś nowego usera na swoją fotorelacje na forum nasiona konopi kiedy to ty startowałeś i ile to nasion wysiałeś i ile to zmarnowałeś?TY DALEJ pokazujesz jaki wielki z ciebie rolnik?
 3. Uprzejmie donoszę administracja powinna ufundować nagrodę ..... .... softsecrets powinno wykupić prawa do zdjęć i całego bloga a w szkołach o tym nauczać sam rydzyk
 4. Hej ! postaw chwasta na czymś i zrób zdjęcie przy jakiejś butelce.Pozdrawiam .
 5. Będziesz musiał zmienić lokal albo przynajmniej dobudować poddasze ....jak będziesz miał mało miejsca zrób panel z pudełka po butach i dołóż
 6. Nie bierz do głowy co pisze. U nas jak dzidziuś był w brzuszku to mama potrafiła zjeść słoik ogórków naraz a i sama nieraz mówiła że zjadła by węgla całymi paczkami jadła tj gryzla jednego za drugim mietusa landrynke. Ja to się mało znam na tych internetach popraw temat napisz wymiary pudlolota i takie tam żeby miało ręce i nogi bo skończysz z octem a nie chwastem w dloni.
 7. Dlaczego tak nieładnie mówisz na kogoś kto urodzi ci 2 dziecko.... Baba to jajka na rynku sprzedaje. .. Pozdrawiam i szczęścia w uprawie....
 8. Dobry cug kominowy tego nie pobije nic.
 9. Kto jest kto prawdy niedowiemy się nigdy. Co niezmienna faktu że dzięki tym osobom popijam borax MSM Dmso....
 10. Każdy świadomy tego co się dzieje na niebie i na ziemi tj. Opryskiwacz wszędzie powinien zafundować sobie kuracje na początek MSM duże ilości witamin borax a potem Dmso. Tylko wcześniej poczytać bądź pooglądać Zięba i Czerniak na YouTube.
 11. Synek nie podniecaj się każdy robi swoje. Ty zrobiłeś foto relacje to ty pokaż zdjęcia kwitnących roślin. Chyba jasne. A nie startujemy z parapetów i kończymy na nich z wynikiem 2 skręty.A potem wypisujesz na forach jaki to ty jesteś wielki mistrz uprawy pod słonkiem.Pomijajac fakt że słonko świeci dla wszystkich jednakowo. Chyba jednak nie bo na twoje nawet i słonko nie spojrzało. Nie spojrzało bo nie miało na co.... śmiejesz się z innych pouczasz jak mają uprawiać konopi indyjskie sam nie mając wiedzy. Pamiętaj karma wraca teraz inni śmieją się z ciebie. Polecam wypić w samotności ocet od kierownika plantacji. Pl. Weź na klatce co nawazyles. . Masz i przemysl a czy weźmiesz i pomyślisz. Ja robię fotoblogi swoich dzieci i nic ci do tego co jeszcze robię...
 12. Zapraszam administrację na fnk i przyjrzenie się z bliska osobie o nicku staryfermentratwemial ale czy jest to tratwa ratunkowa i zrobienie z Jankiem ładu. Czy taka osoba może mieć tu miejsce zadajcie to pytani sobie.
 13. Ja zrobiłem ...I zaraz ktoś napisze ze to moja wina ze on się taki urodził. Sam sobie zrobił. Niedozwolone jest takie zachowanie ani w necie ani na świecie... Niepotrafie przytoczyć kilku wpisów naraz. Ale zrobię to po swojemu. Vito napisał... Wrzuć foty roślin rosnacych Stary farmer pisze... Vito w celu znak zapytania Vito napisał bo to growlog. Stary farmer stara się być twardy i pisze... Przecie je. Początek. Rozwiniecie. Kosa koniec. Ale ja chce dla niego dobrze zero uszczupliwosci. Fasola ładna niepowiem. Prosze administratorów forum trawka o przywołanie do porządku człowieka o wielu twarzach ale bez wyrazu twarzach do porządku przywołajcie póki nie jest jeszcze za późno. Przeglądam fora bo lubię Ziobro niezabronisz zobaczyłem g... O nie potrafiłem niezareagowac.
 14. A ty oczywiście jako pierwszy staniesz w szranki i konkury.
×
×
 • Create New...

Important Information

Privacy Policy to insert a link to the Privacy Policy page GDPR - Website only for adults, 18+