Jump to content
nasiona marihuany, nasiona konopi
medyczna marihuana
thc-thc.com seedstockers.com

Sweter

User
 • Content Count

  27
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Sweter last won the day on March 16

Sweter had the most liked content!

Community Reputation

12

Recent Profile Visitors

133 profile views
 1. Kuba poczytaj fotoblogi out ze zrozumieniem poczytaj , nikomu się nie chwal i o nic nie będziesz musiał zadawać pytań.Pozdrawiam .
 2. Satry człowiek i może a twój parapet kto zweryfikował ?Pochwal się zaproś nowego usera na swoją fotorelacje na forum nasiona konopi kiedy to ty startowałeś i ile to nasion wysiałeś i ile to zmarnowałeś?TY DALEJ pokazujesz jaki wielki z ciebie rolnik?
 3. Uprzejmie donoszę administracja powinna ufundować nagrodę ..... .... softsecrets powinno wykupić prawa do zdjęć i całego bloga a w szkołach o tym nauczać sam rydzyk
 4. Hej ! postaw chwasta na czymś i zrób zdjęcie przy jakiejś butelce.Pozdrawiam .
 5. Będziesz musiał zmienić lokal albo przynajmniej dobudować poddasze ....jak będziesz miał mało miejsca zrób panel z pudełka po butach i dołóż
 6. A niech ci tam porosną palmy , wiem że jak podlewam ogórki pomidory to okna trzeba zamykać.Lepiej jak jest w tytule nazwa chwastów czasami ktoś przegląda forum bo interesuje go jakaś odmiana , a nie leci wszystko jak popadnie.Powodzenia.
 7. Jeżeli po ścięciu i wysuszeniu nie zapachnie cytrynką to masz nie fart. Powinna mieć cienkie smukłe liście ...jak na filmie .
 8. Kupiłeś nasionko pakowane fabrycznie czy na sztuki ...bo wydaje mi się że to nie lemoniada
 9. Dużo tej paszy , powiadasz gnojówka z pokrzyw .Zapytaj siebie gdzie stoi szafa bo chyba nie wiesz w co się pakujesz .Panele ładne śpi ktoś w tym pokoju ....Zmień tytuł z pierwszej fotorelacji na nazwy chwastów i dobrze przemyśl gnojówkę z pokrzyw , albo kup rodzinie maski.
 10. Nie bierz do głowy co pisze. U nas jak dzidziuś był w brzuszku to mama potrafiła zjeść słoik ogórków naraz a i sama nieraz mówiła że zjadła by węgla całymi paczkami jadła tj gryzla jednego za drugim mietusa landrynke. Ja to się mało znam na tych internetach popraw temat napisz wymiary pudlolota i takie tam żeby miało ręce i nogi bo skończysz z octem a nie chwastem w dloni.
 11. Dlaczego tak nieładnie mówisz na kogoś kto urodzi ci 2 dziecko.... Baba to jajka na rynku sprzedaje. .. Pozdrawiam i szczęścia w uprawie....
 12. Dobry cug kominowy tego nie pobije nic.
 13. Kto jest kto prawdy niedowiemy się nigdy. Co niezmienna faktu że dzięki tym osobom popijam borax MSM Dmso....
 14. Każdy świadomy tego co się dzieje na niebie i na ziemi tj. Opryskiwacz wszędzie powinien zafundować sobie kuracje na początek MSM duże ilości witamin borax a potem Dmso. Tylko wcześniej poczytać bądź pooglądać Zięba i Czerniak na YouTube.
×
×
 • Create New...

Important Information

Privacy Policy to insert a link to the Privacy Policy page GDPR - Website only for adults, 18+