Jump to content
nasiona marihuany, nasiona konopi
medyczna marihuana
grower.com.pl www.growbox.pl

Sweter

User
 • Content Count

  14
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

2

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Dobry cug kominowy tego nie pobije nic.
 2. Kto jest kto prawdy niedowiemy się nigdy. Co niezmienna faktu że dzięki tym osobom popijam borax MSM Dmso....
 3. Każdy świadomy tego co się dzieje na niebie i na ziemi tj. Opryskiwacz wszędzie powinien zafundować sobie kuracje na początek MSM duże ilości witamin borax a potem Dmso. Tylko wcześniej poczytać bądź pooglądać Zięba i Czerniak na YouTube.
 4. Synek nie podniecaj się każdy robi swoje. Ty zrobiłeś foto relacje to ty pokaż zdjęcia kwitnących roślin. Chyba jasne. A nie startujemy z parapetów i kończymy na nich z wynikiem 2 skręty.A potem wypisujesz na forach jaki to ty jesteś wielki mistrz uprawy pod słonkiem.Pomijajac fakt że słonko świeci dla wszystkich jednakowo. Chyba jednak nie bo na twoje nawet i słonko nie spojrzało. Nie spojrzało bo nie miało na co.... śmiejesz się z innych pouczasz jak mają uprawiać konopi indyjskie sam nie mając wiedzy. Pamiętaj karma wraca teraz inni śmieją się z ciebie. Polecam wypić w samotności ocet od kierownika plantacji. Pl. Weź na klatce co nawazyles. . Masz i przemysl a czy weźmiesz i pomyślisz. Ja robię fotoblogi swoich dzieci i nic ci do tego co jeszcze robię...
 5. Zapraszam administrację na fnk i przyjrzenie się z bliska osobie o nicku staryfermentratwemial ale czy jest to tratwa ratunkowa i zrobienie z Jankiem ładu. Czy taka osoba może mieć tu miejsce zadajcie to pytani sobie.
 6. Ja zrobiłem ...I zaraz ktoś napisze ze to moja wina ze on się taki urodził. Sam sobie zrobił. Niedozwolone jest takie zachowanie ani w necie ani na świecie... Niepotrafie przytoczyć kilku wpisów naraz. Ale zrobię to po swojemu. Vito napisał... Wrzuć foty roślin rosnacych Stary farmer pisze... Vito w celu znak zapytania Vito napisał bo to growlog. Stary farmer stara się być twardy i pisze... Przecie je. Początek. Rozwiniecie. Kosa koniec. Ale ja chce dla niego dobrze zero uszczupliwosci. Fasola ładna niepowiem. Prosze administratorów forum trawka o przywołanie do porządku człowieka o wielu twarzach ale bez wyrazu twarzach do porządku przywołajcie póki nie jest jeszcze za późno. Przeglądam fora bo lubię Ziobro niezabronisz zobaczyłem g... O nie potrafiłem niezareagowac.
 7. A ty oczywiście jako pierwszy staniesz w szranki i konkury.
 8. Panie kierowniku Może na początek jakiś konkursik na jajlepszy drinkraport. Nagroda z wyższej półki min.epicko elokwentna krata jakże żadnego trunku dla emisariuszy z innej epoki. Pierwszy przykład podróży w czasie na forum już mamy... A wszystko to nagrał rosyjski szpiegowskii satelita bajajajka oczywiście też z innej epoki dlatego obraz taki rozważamy jak przez mgle w Smoleńskiem. Przepraszam ale nie mogłem się powstrzymać...
 9. PS. Ale blaszke musisz wydac. Dasz se radę weźmiesz od mamy powiedz ze na tace da należności. Na zimowe wieczory jak znalazł cała butla słodkości.... Ojciec do dziś pluje sobie w twarz.... Dlaczego..... przepraszam nie dokończę tego.
 10. Pani wy we szkole nie uczyla morze może najpierw musi być wstęp potem rozwinięcie tematu a dopiero zakończenie. Jedyne co tu jest to śmiech na sali. Uprzejmie proszę o przeniesienie tego czegoś do odpowiedniego działu. Do ziemi poszła kupa nasion to i kupa wyszła. A ocet słodki całe 10 procent wszystko twoje....
 11. Pamiętaj farmerek osoba godna pije do dna... A jeżeli nie zrozumiałeś nie dostaniesz tu nic za darmo.
 12. Forum cheopsa zapraszam.
 13. Dużo piszecie na temat leczniczych właściwości konopi. Popieram jak najbardziej jestem na tak. Przeglądam forum i nigdzie nie spotkałem się z niewiem jak to nazwać z czymś takim jak DMSO. Kto ciekawy wygoglowac zechce nie namawiam proponuję.
×
×
 • Create New...

Important Information

Privacy Policy to insert a link to the Privacy Policy page GDPR - Website only for adults, 18+