Jump to content
nasiona marihuany, nasiona konopi
vaporizer premium
hesi.nl grasspower.nl
kampan

3x Gorilla , 3x Skunk XL COB 400W , Kokos , BIO , szybka

Recommended Posts

Posted (edited)

Witam. Rodzina wyjechala , wiec czas na druga uprawe. W razie klopotow z miejscem mam wieksze namioty. 

Secret Jardin 60x60x140

COB Led 400W 

Nawozy GHF BIO , jedna aplikacja na 8 tygodni. 

Kokos + perlit

Doniczki 3.6L , krotki weg 

Nawadnianie kropelkowe Blumat

Nowy went w drodze , stary ma 280m3. Na razie nie podpiety , tylko dwa komputerowe do wymiany powietrza. 

Moczone 24h , kielkowane na wacikach , pozniej do koreczkow kokosowych , a koreczki do doniczek.

20180430_170930.thumb.jpg.397a2401e8eb34cfad41c5254f147fd9.jpg

Nawozy BIO od GHS Powder Feeding .Jedna aplikacja na 8 tygodni (Zmniejszasz ilosc adekwatnie do czasu weg/kwit. Regulacja PH wody przy podlewaniu konieczna. EC juz nas nie interesuje. 

Co dwa tygodnie podlewac Enhancerem. 

20180430_171228.thumb.jpg.9f275181cbf0d57d1977ddad42bc5d94.jpg

20180430_181034.thumb.jpg.880254630d59347ceda3b3b3d2bedf68.jpg

Ledy COB zbudowane przy poprzedniej uprawie. Do tego namiotu wlozylem tylko 4 zestawy po 100W kazdy. Na ostatnim zdjeciu "chodza" na 200W. Trudno patrzec pod spod bo naprawde oslepiaja.

20180430_170107.thumb.jpg.b02afac6edff21735f26aaf76d9ecf71.jpg20180430_171241.thumb.jpg.2e6ec309ae4810ff70263e267d72f941.jpg20180430_182626.thumb.jpg.3bf0c8cc163f8ec3f8209e1431cf6f95.jpg

Edited by kampan

Piękny zestaw. Rób dobre foty ^_^

jaki jest faktyczny pobor pradu tego panelu ?? Ja w takim boxie mam cobcitizen 138W i takie paly mi porosly ze pod tym twoim to nie wiem .

19 minut temu, lolaszek napisał:

jaki jest faktyczny pobor pradu tego panelu ?? Ja w takim boxie mam cobcitizen 138W i takie paly mi porosly ze pod tym twoim to nie wiem .

Faktyczny pobór to ok 48W jedna lampa czyli komplet zaraz poniżej 400W. Mam jeszcze Mars II Hydro 400W z diodami 5W epistar. Ten ma pobór ok 163W. Jak zrobiłem te ledy i zamienilem z Marsem to powiem , że różnica we wzroście była wyraźna. Minus że się grzeją i ze słabym wentylatorem może być problem. W poprzednim growlogu miałem 6x100W w namiocie 80x80x160. Temp wynosiła 33 stopnie non stop mimo wentylatora 280m3. Jako że ten obsługiwał dwa namioty na raz , to nie dawał rady. 

2 godziny temu, Ambasadorka napisał:

:toptop:Fajny box, z fartem do mety:toptop:

Dziękować 

3 godziny temu, Dzik napisał:

Piękny zestaw. Rób dobre foty ^_^

Będę się starał. Dziękuję 

large.20180430_213917(1).jpg.033562dc2d4

85 dzien , jeden z plantow a jak cos to upd zrobilem wlasnie mozesz zajrzec ;)

• Like 1

15 godzin temu, lolaszek napisał:

large.20180430_213917(1).jpg.033562dc2d4

85 dzien , jeden z plantow a jak cos to upd zrobilem wlasnie mozesz zajrzec ;)

Piekna. Zaraz spojrze. Ja zamierzam dac krotki weg wiec moze byc jedna palka ale duza. Zobaczymy. Widze tez ze w worku masz jesli dobrze widze , tez plus. Mam airpoty 10L ale to jak bede robil nastepny. 

42 minuty temu, lolaszek napisał:

automaty mam same 12L poty

Ja wyciagnalem z automata Jack Herer pod tymi ledami prawie 50g suchego poprzednim razem. Nawozy mialem od Gold Label. 

Posted (edited)

Dokładnie Gold Label robi robote , z tym ze to mineralki i trzeba dobrze pod koniec sie starac by palenie nie "gryzło" w gardło , a mialeś od nich ten booster butguano.  Zestaw masz interesujacy, a jak planujesz 3 tyg. weg i flo ? I jak wylewasz wode z run out z tej tacy?  Do kokosu 6 litrowe  donice są optymalne , ale na tych 3.6 litra tez da rade . Używałeś tego zestawu wcześniej , czy testujesz pierwszy raz ?

A ziemia od Gold Label najlepsza !!!

Edited by Pasjonista

Posted (edited)
53 minuty temu, Pasjonista napisał:

Dokładnie Gold Label robi robote , z tym ze to mineralki i trzeba dobrze pod koniec sie starac by palenie nie "gryzło" w gardło , a mialeś od nich ten booster butguano.  Zestaw masz interesujacy, a jak planujesz 3 tyg. weg i flo ? I jak wylewasz wode z run out z tej tacy?  Do kokosu 6 litrowe  donice są optymalne , ale na tych 3.6 litra tez da rade . Używałeś tego zestawu wcześniej , czy testujesz pierwszy raz ?

A ziemia od Gold Label najlepsza !!!

Powiem ci , ze przy pierwszej uprawie nie plukalem dokladnie , a i tak Gorilla wlepiala w lozko i nie gryzla. Boostera nie mialem. Tylko caly zestaw GL do kokosa i nawadnianie kropelkowe. Do nich mialem 10L airpoty. 

Te donice zakupilem do pozniejszych upraw z klonow. Jako ze teraz sucho , to chce jak najszybciej. Weg max tydzien , pozniej przelaczam. Nawoz wymieszany z kokosem. Jedna aplikacja na 8 tygodni. Jesli bede podlewal woda z tym samym PH to nie musze przelewac tak mi sie zdaje. W koncu lejesz czysta wode. Nawoz sam sie powoli uwalnia i sole sie nie gromadza. Jedynie raz na dwa tygodnie podlewasz Enhacerem. Do wyciagania wody mam taka wielka strzykawke 100ML w razie potrzeby :) 

Edited by kampan

Mam ten komplet. Jeszcze na jedna uprawe starcza w przyszlosci. 

IMG_20171209_213841.jpg.07c2f8915fd05c36c9d7968b33765165.jpg

ooo z tej firmy wlasnie idzie mi olejek grzybobojczy :) tak profilaktycznie sobie sprawilem.

To mi sie  podoba, łatwizna do kokosu. Ciekawy nawóz , zobaczymy jak pójdzie, napewno bede obserwowal . Ale uważam , że jeszcze łatwiej byś mial z Advanced Nutrients Connoisseur z ph perfect formula do kokosu. Lejesz wode wlewasz nawoz i podlewasz. 

Proponuje Ci weg tak 18-20 dni minimum bo jak przełączysz po 8 dniach to spowolnisz rozwój rośliny i moim zdaniem zakwitną i tak jak podrosną. A wtedy wolniej bedą się rozbudowywać i może być tak , że zakwitną po trzech tygodniach +  od przełaczenia .Sam teraz tak mam i tydzien czekam i na drugi sie szykuje - zanim zakwitną

Posted (edited)
19 minut temu, kampan napisał:

Mam ten komplet. Jeszcze na jedna uprawe starcza w przyszlosci. 

IMG_20171209_213841.jpg.07c2f8915fd05c36c9d7968b33765165.jpg

Ten komplet to ci starczy na 3 lata . Też teraz bede stosował do Soil i mam A+B pk i mg. Do roots używam Aptus Startbooster i ;-)

@kampan z klonow to nie baw sie w takie male pojemniki wes sobie jakis wiekszy pojemnik , pare sztuk dajesz i na flo odrazu. Klony po tygodniu zakwitaja bez wzgledu na wielkosc i to jest predkosc ;-)

Edited by Pasjonista

4 godziny temu, Pasjonista napisał:

Ten komplet to ci starczy na 3 lata . Też teraz bede stosował do Soil i mam A+B pk i mg. Do roots używam Aptus Startbooster i ?

@kampan z klonow to nie baw sie w takie male pojemniki wes sobie jakis wiekszy pojemnik , pare sztuk dajesz i na flo odrazu. Klony po tygodniu zakwitaja bez wzgledu na wielkosc i to jest predkosc ?

Aha czyli moge kilka klonow np w 50 litrowym worku bez problemu?

https://trawka.org/topic/36022-led-90w-herijuana/

Ja to tak robiłem zobacz sobie

To nawozy green house seeds?

Tak, GHS ;) 

Wczoraj wieczorem i w nocy wyszly z ziemi. Ostatnia Gorrilla w prawym gornym rogu tez juz w drodze

Wilgotnosc utrzymuje miedzy 70-80% , temperatura 28-30.

DSC_0115.JPG.cd48e8ba38cf84b5ac0252960bb8aa98.JPGDSC_0117.JPG.350bcd7e3e9ce7c18e3e441bfb855595.JPGDSC_0118.JPG.e060161d1a051664d20e0b462afdf176.JPGDSC_0120.JPG.07981191ff12bce25d91a6ca2788b2ac.JPG

• Like 1

O 2.05.2018 o 15:36, Rysiu napisał:

To nawozy green house seeds?

Green House Feeding. Cos jak biotabsy , ale nie trzeba az tylu skladnikow tylko dwa. Minusem jest to , ze trzeba regulowac PH

https://shop.greenhousefeeding.com/

Aha. Przeczytałem na początku, że nawozy GHS i zacząłem się zastanawiać od kiedy Green house seeds robi nawozy :) ?

4 minuty temu, Rysiu napisał:

Aha. Przeczytałem na początku, że nawozy GHS i zacząłem się zastanawiać od kiedy Green house seeds robi nawozy :) ?

Mi tez sie czasem ciagle myli :)