Jump to content
nasiona marihuany, nasiona konopi
nasiona marihuany
thc-thc.com indorshop.pl seedstockers.com

kampan

Completed growlog
 • Content Count

  711
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  7

Everything posted by kampan

 1. Jeszcze @Vito tematu nie przeniósł. 2 tygodnie później czyli dziś, scinam klony. Wytrzymały dwa tygodnie bez podlewania jako tako. Kilka g będzie na wypieki i inne kulinarne eksperymenty. Widzimy się z nowym grow za jakiś czas. Będzie warto bo całkowicie coś nowego.
 2. kampan

  10st Guerilla Glue

  Guerilla Glue od Bulk Seed Bank 10 x 6L donice Coco plus perlit 10% na donice Wykielkowane w szklance, potem kilka dni w ziemi w donicach 3.6L
 3. Witam. Ostatni apdejt na tym growlogu. Mimo że HPS był prawie 3 razy mocniejszy w watach, to powiem wam, że citizen zrobił miesiste i grube topy, podczas gdy hps mi jakoś je powyciagal, ale za to włoski całe ciemne, więc dojrzały szybciej. 6 - y dzień suszenia. Na zdjęciu brakuje 100g. Łączny wynik : 441g. Myślę, że nie powinno już spaść więcej niż do 420. Do tego ok 150g małych topów i liści. Będzie trochę brązu. Pozdrawiam i z fartem. Do następnego za kilka tygodni. Chyba się zdecyduje na jednodonicowy hydro, ale z donica 100L ?
 4. Gotowe. Ładnych grubych topów 982g. Odlicze 50 na łodygi, i tak za dużo. Zatem powiedzmy że 932g. Mniejsze topy których nie chciało mi się odbierać oraz popcorn - 551g. Tutaj odlicze 60g na łodygi i liście więc powiedzmy 489g. To pójdzie na hasz i kulinaria. Wynik mokrego ogółem 1421g. @Vito Ukończyłem. Za kilka dni podam jeszcze wynik suchego.
 5. Zapowiada się super zbiór. Żadnego treningu, puszczone wolno, nic nie przycinane. Dopiero 3 krzaki z 10, a jeszcze ile popcornu. Nie chce mi się tego obierać, więc zrobię sobie cukier z cannabis, masło i super mega hasz. Topy mięsiste, kleją się niemiłosiernie. W końcu to gorilla glue. Nożyczki już muszę przemyc. Puszczę więcej fotek jak zetne wszystko. Wagi niestety nie mam, więc wynik podam dopiero jutro. Za ok max 2 miesiące startuje z kolejnym. Tym razem w DWC 20-25L , 4 gorille, fim oraz lst, weg 40-50.
 6. Tak, nawet po bokach światło na siebie nachodzi. No ciekaw jestem rezultatu.
 7. Dzień 82 Weg 47 Flo 39 Dziś zmniejszyłem EC do 1.5. Zbliża się koniec. Myślę, że max 2 tygodnie i ścinka. Za tydzień puszczę im już samą wodę. Obecnie oprzątają się same z blumatami. Odwiedzam je raz na tydzień. Myślę, że 50g z krzaka wyjdzie lekką ręką. Starczy na kilka miesięcy. Następny grow będzie w DWC i 4 krzaki. Klony będą dojrzewac trochę dłużej.
×
×
 • Create New...

Important Information

Privacy Policy to insert a link to the Privacy Policy page GDPR - Website only for adults, 18+