Jump to content
nasiona marihuany, nasiona konopi
vaporizer premium
bac-online.pl ganjafarmer.com.pl

kampan

Completed growlog
 • Content Count

  651
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  5

Everything posted by kampan

 1. Nie ma problemu. Pamiętaj tylko, że ich praca "robocza" , czyli taka, przy której producent gwarantuje największą wydajność (jakość światła) to ok 35W na diodę. Moje idą na 60W , ale mam takie radiatory, że nawet w razie awarii dały radę i nie uszkodziło diody. Przyjmuje się, że daje się 4-6 diod. Wiele osób przeczyta, że np moja clu048 daje 120-130 lumenów z wata, i można ją puścić na maks 117W. Później to mnożą i myślą, że im mniej diod wystarczy. Gwarancja wydajności każdego producenta obowiązuje tylko do napięcia roboczego, czyli np w przypadku moich wynosi to coś około 36 W. Moje chodzą jednak na 60, ale mają bardzo dobre chłodzenie. Jak je podlewam i dotknę włosami, to mi je pali.
 2. by taki się przydał na moją egzemę którą mam na nogach i łokciach. Kobieta mi kiedyś podrzuciła temat chłopca z taką samą dolegliwością. Przy następnym growlog postaram się posadzić medical mass. Tutaj inny przypadek z tą samą dolegliwością.
 3. Odżyły po wczorajszym podlaniu. Podałem im też batboost. Będę mógł też ocenić, jaka różnica będzie z 5 krzaków pod HPS 600W i czterech pod CLU048 240W.Podniosłem je też wyżej, bo ciut za nisko były.
 4. kampan

  10st Guerilla Glue

  Guerilla Glue od Bulk Seed Bank 10 x 6L donice Coco plus perlit 10% na donice Wykielkowane w szklance, potem kilka dni w ziemi w donicach 3.6L
 5. Witajcie. Jak napisałem w drugim grow - temida mnie przytrzymala. Guerille mają pełna moc. Dzień 55 Weg 40 Flo 12 EC 2.4 pH 6.1 Indukcja 3-dni Nici wyszły z treningów. Idą wolno w górę. Gdy scialem poprzedni grow, to je rozłożyłem pod Hpsa i clu. Będzie ładny zbiór. Do tego zrobiłem kilkanaście klonów i mały sog pod marsem. Nie obyło się bez problemów, ale już ok. Więc taki extra mini grow równolegle z dużym.
 6. Witam. Temida mnie przytrzymala i zniknąłem. Już spowrotem. Kto inny musiał zbiór z Kusha zebrać. Wyszło jakieś 175 g. Ja scialem gorille w środę w tamtym tygodniu. Z 3 automatów wyszło ok 100g suszu, a ze zmielonych odpadów uzyskałem 25g kifu. Ten grow uważam zatem za zakończony powodzeniem. Będę bardziej szczegółowy przy następnym ważeniu.
×
×
 • Create New...

Important Information

Privacy Policy to insert a link to the Privacy Policy page GDPR - Website only for adults, 18+