Skocz do zawartości
thc-thc

grower

HPS 250w[0,49m2][EKO-GROW]GirlsScoutCookies,GrandDaddyBlack,CriticalKush,BlackDomina


Recommended Posts

  • 2 tygodnie później...

Siema zaloga, szybki up bez upa. Krzaki zostaly sciete wczoraj tj piatek 1.02.

Niestety fotek z procesu nie bedzie, w czwartek mialem pozar w domu i wczoraj cialem to na szybko. Za pare dni wrzuce zdjecia suszu i wage. 

Gorsze jest to, ze mialem juz 12 sadzonek doslownie jednodniowych i teraz stoja bez swiatla i ogrzewania. Nie wiem czy przezyja, elektryk dopiero w poniedzialek bedzie zeby mi podlaczyc nowa siec pod napiecie. Takze na razie to tyle. Za kilka dni wrzuce podsumowanie i nowego gl. Pozdro

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Siema, ostatni up z wynikami. 

Z wcześniej ściętego daddyego wyszło 32g, już część poszła z dymem i muszę powiedzieć, że temat jest mocarny.

IMG_20190129_144207.thumb.jpg.36e36c0c78e6e611a010137bcb48a02e.jpg

Z dominy i criticala wyszło łącznie 114g, 2 litrowe pudełko po lodach, stówka z tych dwóch idzie na ekstrakt alkoholem, zostawie tylko po sampelku na spróbowanie.

20190205_194129.thumb.jpg.8fb4a0e2e11df30b572aad9f5a9d2e3b.jpg

 

Razem wyszło 146g, co w sumie mnie cieszy, bo spodziewałem się mniej, gdyby cookies nie odpadł może byłoby w okolicach dwóch stówek.

Także czas kończyć tą nierówną walkę, wnioski wyciągnięte, nowe informacje zdobyte. Można zamknąć i przenieść, pozdro.

  • Upvote 3
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

29 minut temu, Dr Greenthumb napisał:

"stówka z tych dwóch idzie na ekstrakt alkohole" 

ja myślałem żeby zrobić z absyntem, ale nie kupnym tylko robiony z zestawu ziół. a Ty co planujesz ? 

Wiesz co, nie będę robił nalewki, tylko ekstrakcje alko, później ten alkohol odparuje i zostanie olej :D chciałem robić bho, ale nie chce mi się z tym yebać, poza tym rury nie mam i wgl alkoholem będzie szybciej. Otrzymany olej będzie w większości zamieniony na liquid do epapierosa. 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

14 godzin temu, Judaista napisał:

Wiesz co, nie będę robił nalewki, tylko ekstrakcje alko, później ten alkohol odparuje i zostanie olej :D chciałem robić bho, ale nie chce mi się z tym yebać, poza tym rury nie mam i wgl alkoholem będzie szybciej. Otrzymany olej będzie w większości zamieniony na liquid do epapierosa. 

nie prościej kupic vaporyzator do suszu ? :D

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+