Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

10 eneli RQ cree 3590 x 10, 2 x Meanwell 250w


Recommended Posts

Hej Vito. Nie liczę dni poprostu bazuje na tym co co widać i jest. A ziemia mam plafon Light Mix Ale czasem używam też canna terra pro profesional albo jakoś tak. A co do nawozow to teraz mam plant it na korzenie i bloom, ż dutch pro mam bazę A i b na kwitnienie z explodem. I od gg miałem na kwitnienie bio bud. A ziemie zawsze mieszam pół na pół nową ze starą A reszta do ogródka ?

Pasjonata. Miejsca jest bo niedawno przerwałem liście i trochę im łyso się zrobiło Ale w moim przypadku 5 jest idealnie nie za mało i nie za ciasno. ?

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • Replies 99
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

No pogoda jest póki co nieobliczalna. W pl mają być teraz upały i burzę na przemian więc dla kwiatków to raczej nie ciekawie. W namiotach jest to wszystko pod kontrolą.... No prawie . 

A co do miejsca w namiocie 5 jest jak dla mnie ok. Miałem już po 6 i jest za duży tłok tymbardziej jeśli się ma kilka głównych szczytów. 6 może i by było dobre na jakieś pojedyncze i jakiś szybki strzał. Ja wolę trochę luzu w namiocie . Roślinki też lepiej dochodzą jak światło dochodzi i na dół. A jak ścisk to tylko u góry dobrze wszystko rośnie A dół kuleje. Ale jak kto woli. Z tego miotu chce mieć ze 600g. 

Ogólnie zrobiłem w końcu masło, olej kokosowy i olej do fajka. I póki co po ciastach ż masłem pogieło kilku kolesi. Olej z kokosa dam do kapsułek A olej do efajki też kopie aczkolwiek delikatnie więc na dzień jest super sprawa. 4 chmury i jest i uśmiech ?

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Mój znajomy je robi i całe mnóstwo innych rzeczy. Ponoć maść jest dobra . Tylko lepsza jest nie aktywowana Ale to ponoć. A jeśli komuś się chce bardziej bawić to maść można robić typowo pod kogoś znaczy do maści można dodawać jeszcze inne dodatki jak witaminy czy minerały itp. Dzisiaj koleszka mi pisał że próbował masło z gorąca czekoladą i to położyła spać ? hehe a koleś pali od 10 lat i nie tylko. 10g zapodał ? Jeszcze czekam na jednego kolesia Ale to dopiero na weekend ma spróbować. Ale polecam 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+