Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

4x BlueWidow/clu048-250w


Recommended Posts

8 minut temu, bortek napisał:

Kondensator 0,22uf 275v i po sprawie, timery nie musisz sprawdzac bo to nie przyczyna. Podejrzewam ze clu ci sie nie swieca tylko te z full spectrum

Clu nie świecą a są pod tym samym timerem.  mozesz podesłać link jakiś. Jak wpisuje w google pelno tego jest. I w ktorym miejscu to trzeba zamontować?

Odnośnik do komentarza
Share on other sites


są przerozne oznaczenia tych kondensatorów 0,22uf 275v 

Czy ja to ogarnę sam jak nie  mam za dużo pojęcia? To trzeba wyjąć kondensator z lampy i włożyć inny? Czy nie wyjmować a gdzieś dołożyć nastepny?

Edytowane przez Guru
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Mój mars ma podobnie. W nocy nie wygasa, nie jestem wstanie teraz zrobić zdjęcia bo mamy dzień. Jak ja na to patrzę to diody po prostu pokazują swoją barwę - wchodząc do ciemnego pokoju uchylając Boxa ciemno jak w du*e, dopiero jak zerknę na lampe od spodu widzę że nie odcina zasilania.  Na moich roślinach nie widzę żadnych niepokojących oznak

  • Sad 1
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

12 minut temu, 2bro napisał:

Mój mars ma podobnie. W nocy nie wygasa, nie jestem wstanie teraz zrobić zdjęcia bo mamy dzień. Jak ja na to patrzę to diody po prostu pokazują swoją barwę - wchodząc do ciemnego pokoju uchylając Boxa ciemno jak w du*e, dopiero jak zerknę na lampe od spodu widzę że nie odcina zasilania.  Na moich roślinach nie widzę żadnych niepokojących oznak

Ziomek kiedys mialem inna lampę full spectrum i tez żażyła sie jedna dioda i tez nie bylo tego widać przy otwarciu boxa dopiero jak sie spojrzalo od spodu lampy a mimo to zhermiony byl caly box.. rzycze ci tego zebys nie mial tego problemu. W tym aktualnym grow jeden plant juz wywalił banany.. wiec nastepne planty to kwestia czasu dlatego chyba przerwę to grow.. wkur***jestem okrpnie kolejna porażka ale co poradzisz..

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Jeżeli na tym.etapie nie ma żadnych objawów hermienia się rośliny to czy coś jeszcze może się wydarzyć? Roślina w połowie kwitnienia może jeszcze wydać kwiaty męskie i sama się zapali? Jeżeli tak to porazka Ale ryzyk fizyk... nawet jeśli poczekam do końca I przerobie to na hasz. 

Jeżeli chodzi o kondensatory o którym wspominał bortek chętnie zakupie, wiecie może czy dostanę coś takiego w dowolnym growshopie w Holandii? 

Edytowane przez 2bro
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+