Skocz do zawartości
thc-thc

grower

|| Sprzedam || CFL 250w dual spectrum


Addict

Recommended Posts

Witam,

 

Do sprzedania mam żarówke firmy PHYTOLITE 250w DUAL. Sprzedaję, bo przerzuciłem się z HPS. Lampa świeciła przez jedną uprawę. Na spokojnie jeszcze 2-3 udźwignie.

 

Niewątpliwą zaletą tej żarówki jest to, że temperatura nie jest problemem nawet przy takich warunkach jakie teraz panują za oknami. Nie potrzebuje również dodatkowego zasilacza jak w przypadku HPS czy MH. Dodatkowym atutem jest to, że posiada spectrum światła zarówno na veg jak i flo. Idealna dla początkujących farmerów. :)

 

Za dodatkową opłatą mogę dorzucić kompletny odbłyśnik wraz z okablowaniem i gwintem E40 czyli pasującym do tej lampy. Kompletny zestaw gotowy do użycia

 

Zapewniam, że dołożę wszelkiej staranności, by zestaw był bezpiecznie zapakowany.

 

Specyfikacja :

 

-lampa / żarówka energooszczędna 250W / realne zużycie prądu to 175W !
-przeznaczona do uprawy roślin
-model: CFL PHYTOLITE 250W
-barwa: DUAL 2100K (kwitnienie i wzrost)
-ilość lumenów: 10300
-wmontowany układ zasilający
-wymiary: L=31cm, fi=13cm, gwint E40
-uniwersalne zasilanie: 220 do 240V, 50Hz
-żywotność: 10000h
-lampy energooszczędne nie nagrzewają się tak jak HPS i MH, ich zastosowanie oznacza BRAK KŁOPOTÓW ze zbyt wysoką temperaturą

 

5

4

3

2

1

 
 

 

Dodaję linki z growshopów jak stoi cenowo sama lampa.

 

Cena która mnie interesuje to 160 zł do lekkiej negocjacji

Reszta tj. odbłyśnik z kablami i gniazdem to 40 zł bo będę musiał zainwestować w większę opakowanie.

 

Sprzedaję sama lampę lub zestaw. Nie sprzedaję odbłyśnika samodzielnie.

 

Wszelkie dodatkowe informacje na pw.

 

pzdr

   Addict

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 2 tygodnie później...
Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+