Skocz do zawartości
thc-thc

grower

4x BlueWidow/clu048-250w


Recommended Posts

9 godzin temu, ichikaru napisał:

Ała Ty to masz pecha. Jak nie urok to sraczka 😕

Stary serio współczuję, drugi fail w tak krótkim czasie 😕 

Ja przewidziałem taki scenariusz i przywiązałem dodatkowy sznurek.. uratowało mi to 70 gieta

Box w którym są panny jest taki beznadziejny ze te rurki ktore są na górze boxa w kształcie X na ktorych wisi lampa po lekkim szturchnieciu po prostu spadły. Za dwa tygodnie wjedzie nowy namiot solidniejszy.  Szczescie w nieszczęściu ze stalo się to podczas wegetacji... wyjdą z tego  będą miały dobra opiekę 🤣😉 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

3 godziny temu, Guru napisał:

Box w którym są panny jest taki beznadziejny ze te rurki ktore są na górze boxa w kształcie X na ktorych wisi lampa po lekkim szturchnieciu po prostu spadły. Za dwa tygodnie wjedzie nowy namiot solidniejszy.  Szczescie w nieszczęściu ze stalo się to podczas wegetacji... wyjdą z tego  będą miały dobra opiekę 🤣😉 

Widzę wyćwiczysz na nich dużą cierpliwość 😄

Hehe grunt to pozytywne myślenie 😄 

oby teraz poszło z fartem 🙂

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

16 godzin temu, Pomidorek napisał:

W sumie to ja już bym je przełączył, ale jak zostawisz to pewnie będzie jeszcze bujniej... od momentu przełączenia do flo sporo podrosną 😄 Te 3 się nawet ładnie pozbierały... po toppingu... a ta lewo dół ma jakieś szczyty? bo liście zasłaniają ;D 

No właśnie też nie dostrzegam

A czy czasem nie zwiędły Ci liście u lewej u góry czy to od światła?

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Tutaj panowie są dla Was odpowiedzi w formie zdjęć 😉 @Pomidorek szczyty są ale małe, ostatnio coś roślinka przymuliła a ten jeden liść @ichikaru  jest wyssany nie wiem czemu reszta wyglada spoko.  Nowy domek mają roślinki ale styropian został ten sam 😝 musze kupić pod całego boxa. Pozdro 

large.20200302_210501.jpg.6b232667a4cd485c57d025e3afb361ca.jpglarge.20200302_210510.jpg.5c4634c9d2b1143cd0803b6268076fc0.jpg

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+