Skocz do zawartości
thc-thc

grower

4x BlueWidow/clu048-250w


Recommended Posts

13 minut temu, Goku napisał:

Na te chwile wychodzi na to ze świecisz z mocą 195w 

Strasznie slabo to świeci prawie wogole rosliny nie budują kwiatów. Nie pamiętam juz ile lumenów wychodzi ale bardzooo malutko.

7 minut temu, Goku napisał:

Jak będziesz zmieniał zasilacz to czasem nie podłącz go w taki sam sposób jak poprzedni.

Hlg240H 36B ( do niego matryce dajesz równolegle. )

Nie mam pojęcia ctz matryca. Mógł bys ciut wytłumaczyć albo może mógł bym prosić Cie o jakis link do jakiegoś źródła wiedzy na ten temat?

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

2 godziny temu, Goku napisał:

 

Matryca tj cob .

Nie wiem dlaczego tak go nazwałem .

Ok w takim razie wszystko jasne. Mam jeszcze jedna sztukę czekam tylko na heat sink i dołożę. Razem bedzie 5sztuk.

Zapytam sie jeszcze o Twoje zdanie co myslisz o takim zestawie a konkretnie czy ten zasilacz jest ok bo nie mam doswiadczenia wogole jak to powinno świecić a w porównaniu do clu058 wypada cienko wiem ze clu058 działa na większych mocach ale mimo wszystko chciał bym uslyszec Twoja opinię tez. Chodzi mi o to: https://www.ledgrowshop.pl/cob-grow-kits/200w-cxb3590-cob-kits/

 

A co do Hlg240H 36B ( do niego matryce dajesz równolegle. ) chodzi o podlaczenie szeregowe jeden do drugiego i do zasilacza?

Teraz tak mam zrobione i clu048 i cree3590 🤔 czyżbym zrobił źle?

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

W dniu 5.04.2020 o 20:52, Guru napisał:

Siema.  Słabiutko to idzie. Rosliny bardzo slabo budują kwiaty.. jest to końcówka 3 tygodnia kwitnienia a kwiatow tyle co kot napłakał. Te clu048 słabiutko świecą. Kupiłem ten zestaw razem z zasilaczem dawno temu ale chyba zle dobrane ma parametry bo daje bardzo mało lumenów. Napisałem do kilku sklepów żeby cos doradzili jaki kupić żeby wycisnąć z clu048 jak najwięcej ale zero odpowiedzi jak narazie juz od kilku dni... moze ktos z Was mógł by cos doradzić. Wiem że pod clu 048 rosnie tez ogolnie zajebiscie bo widziałem kilka fotorelacji. Jak dostane juz ten kondensator do greenception zamienię te clu048 ale chciał bym tak czy siak dokupić odpowiedni zasilacz więc jesli ktoś moze doradzić byl bym wdzięczny.  Pozdro

20200405_191639.jpg

20200405_191649.jpg

20200405_191656.jpg

20200405_191705.jpg

20200405_191722.jpg

Witam kolege 🙂 z mojej strony moge ci doradzić za nie duze pieniądze super lampy led sprzedaje pewien pan na jednym z portali do tego przeznaczonych 🙂 jezeli byl byl zainteresowany dawaj na priv podesle linka i powiem co nie co o lampkach 🙂  Ogólnie ja sie na elektryce nie znam wiec prościej dla mnie bylo kupic gotowe lampy lecz jezeli cos ogarniasz z majstra elektryka 🙂 to jak najbardziej taki zestaw zlozysz sobie zapewne o polowe taniej 🙂 

Edytowane przez nerwus
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Ja mam sterownik Hlg240H 36B.

 I Przy tym zaśilaczu diody CLU048  łączysz równolegle.

ten zestaw ;

https://www.ledgrowshop.pl/cob-grow-kits/200w-cxb3590-cob-kits/

Napewno będzie dobry .cree cxb3590 są bdb

Godzinę temu, Guru napisał:

Teraz tak mam zrobione i clu048 i cree3590 🤔 czyżbym zrobił źle?

Jakby było źle połączone  to by nie świeciło .

Jakie połaczenie matryc ma być decyduje o tym specyfikacja sterownika i matryc.

 

Nie  wiem dlaczego u ciebie świeci to słabo. Podejrzewam że 

 

Do twojego sterownika powinno być 5 matryc 

 

 

 

 

 

 

 

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+