Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

4x BlueWidow/clu048-250w


Recommended Posts

Jutro cisne, do pierwszego elektronicznego zakupić taki kondensatorek. Jestem nogą jeżeli chodzi elektronikę mam nadzieję że nie będzie to skomplikowane. Z drugiej strony zastanawia mnie jak ku**a producent może wypuszczać taki bubel japierdole.......

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

@bortek czy kondensator musi byc takich oarametrow jak podałeś czy mógł by być np taki co na zdjęciu.. sprawdzam co jest u mnie na miejscu zeby kupic jak najszybciej. Ale nie ma takich małych ktore zalecasz. Jesli ten nie bedzie dobry to nie ma wyjscia zamowie z Pl.  Dzięki Ci bardzo za twoje podpowiedzi.. masz banie chłopie widać nie tylko do uprawy 😉 zazdro 😆

Screenshot_20200405-112303_Samsung Internet.jpg

22 minuty temu, 2bro napisał:

Jutro cisne, do pierwszego elektronicznego zakupić taki kondensatorek. Jestem nogą jeżeli chodzi elektronikę mam nadzieję że nie będzie to skomplikowane. Z drugiej strony zastanawia mnie jak ku**a producent może wypuszczać taki bubel japierdole.......

Doklasnie ku**a jak piszesz.. ta lampa greenception kosztowała nie mało a tu takie jajca.. ciekawy jestem jak jest u innych użytkowników full spectrum???

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Siema.  Słabiutko to idzie. Rosliny bardzo slabo budują kwiaty.. jest to końcówka 3 tygodnia kwitnienia a kwiatow tyle co kot napłakał. Te clu048 słabiutko świecą. Kupiłem ten zestaw razem z zasilaczem dawno temu ale chyba zle dobrane ma parametry bo daje bardzo mało lumenów. Napisałem do kilku sklepów żeby cos doradzili jaki kupić żeby wycisnąć z clu048 jak najwięcej ale zero odpowiedzi jak narazie juz od kilku dni... moze ktos z Was mógł by cos doradzić. Wiem że pod clu 048 rosnie tez ogolnie zajebiscie bo widziałem kilka fotorelacji. Jak dostane juz ten kondensator do greenception zamienię te clu048 ale chciał bym tak czy siak dokupić odpowiedni zasilacz więc jesli ktoś moze doradzić byl bym wdzięczny.  Pozdro

20200405_191639.jpg

20200405_191649.jpg

20200405_191656.jpg

20200405_191705.jpg

20200405_191722.jpg

  • Upvote 2
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Zobaczcie co znalazłem.. jest to kartka ze środka pudelka od lampy greenception gc9 która się żarzy pod timerem w czasie "nocy" roslin.
Najlepszy jest tekst ze na zewnątrz rosliny w ciemnej fazie nigdy nie rosną w kompletnej ciemności?! Co o tym myślicie?🤔
Jedna roślinę mi zhermilo pod ta lampą i troche franca popyliła inne

 

20200413_111126.jpg

Edytowane przez Guru
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+