Jump to content
nasiona marihuany, nasiona konopi
vaporizer premium
goldseeds.pl dutch-passion.com panpestka.pl
Grzybek35

10 eneli RQ cree 3590 x 10, 2 x Meanwell 250w

Recommended Posts

No cóż to już kolejny start. Tym razem mam dziesięć northern lightsis royal Quinn seeds. Reszta be zmian . Po 5 na namiot i koło 200w z 5 cobow cree 3590. Dodaje jeszcze zdjęcia starych bo mnie dodali mój ostatni growlog do zakończonych chociaż jeszcze druga połowa kwiatków rośnie. 

NL northern lights z rqs fem. A te duże to Royal madre też rqs i też fem

20180518_145244-1024x768.jpg.01b63f051cd8e1c2a26676f78137ddf6.jpg20180516_190051-1024x768.jpg.0baf368d332144d4cd34506a920194d6.jpg

Nowe już  w swoich doniczkach A że starych wyszło jak widać. Co do wagi to jeszcze nie wiem bo nie wazyłem.

Naupychane pięknie. Lubisz NL?

Siemanko. Nl ponoć dobrze rosna A i mocowo jest ok więc wybrałem te. Ogólnie reż kilka osób mi polecało. Więc zobaczymy. 

20180526_105632-1024x768.jpg.f3c8b7246ebde63ffcc8f7b5a729e509.jpg

Tak już wyglądają. Już są na 12h od 2 dni. Nawozow w sumie nie dawałem żadnych jedynie plant Magic na korzonki i wywar z pokrzywy. Teraz woda na dwa razy i dopiero jakieś nawozy na kwitnienie . 

20180611_205655-1024x768.jpg.70164cb1656adc5d0f62425ad30c10a5.jpg20180611_205858-1024x768.jpg.c55cb49b5cf88ae7438deb374c4680e5.jpg

No tak to sytuacja się przedstawia . Krzaczki rosna jak widac. Zmieniłem trochę nawozy co by sprawdzić coś nowego.

Na początek mają plant it root plus

Bazę na grow mam od dutch master pro Ale piki co ich nawet nie użyłem bo wszystko co im potrzeba to jest w ziemi .  Ziemie ogólnie wzbogacałem dodając trochę krwi kości i rybę w proszku i trochę perlitu. A że ciepło i pokrzywy rosna to dobrze sobie zrobić swój nawóz . Tak czy siak na kwitnienie mam nawóz od dutch pro A i b do tego bio bud od ghe i explode od dutch pro. Takie buty.

Co do nawozow to po iluś tam razach można powiedzieć że z dobra ziemia to nie ma zbytnio potrzeby na nawozy na grow . Ja daje zawsze coś na korzonki A typowego nawozu na grow nie daje. Przy pogodzie jak jest ciepło można samemu sobie zrobić nawóz . Ja jak mogę robię sobie z pokrzywy i działa spoko tylko smierdzi wszak to gnojówka Ale ma dużo azotu więc jest git . Tylko nie można przesadzać bo polali . A nawozy na kwitnienie zmieniłem z dwóch powodów że i tak by mi nie wystarczyło do końca A drugi to taki że czasem warto spróbować innych rzeczy . Co będzie zobaczymy . Teraz wrzuciłem sobie te smart gniazdka wifi i mogę też operować ledami przez Internet. Podgląd też jest 😉 mam kamerkę wifi więc kontrolą jest. Jeśli ktoś by myślał o tych gniazdkach to polecam te droższe bo mają wiecej funkcji . 

Ładniutkie. Ja miałem raz NL auto i była lipa. Chyba jakaś słaba seria pestek, bo w tym samym czasie miałem też jacka auto i to samo. Twoje znacznie zdrowsze. Powodzenia.

Moje też lo przejściach już. Całkiem niedawno miałem ziemiorki. Trochę neem oleju zalatwilo sprawe.

Ja mam ziemiórki w boxach już od 1,5 roku bo lecę cały czas na tej samej glebie, kontroluje ich liczebność żółtymi pułapkami (lepami), puki jest ich mało są niegroźne a nawet pożyteczne, bo żywią się starym korzeniem a to co srają to roślina wykorzystuje jako nawóz :) 

Northern Light'y miałem, i pewnie jeszcze nie raz będę miał w przyszłości, zresztą to jest jedna z głównych rodzin konopi i wiele odmian ma je w genach.

Świetnie rosną, nie są za wysokie, dają fajny plon, ale faza jest dosyć oklepana/nie za specjalna :) 

Grzybek35 ładne i zdrowe a poprzedni grow jak chcesz podsumować to mogę go otworzyć tylko wrzuć linka do niego.

Spoko Vito. Stary grow to stary grow. A co do ziemiorki to w sumie mam ten olej neem więc go użyłem. Wolałbym nie mieć ziemiorek jak nie będzie mnie przez 10 dni bo w 10 dni może się zrobić problem tak więc podmuchalem na zimne ,-) 

Holiday Time 😉

No konkretny busz. Wygląda mega fajnie. Jak wielki namiot masz i jakie doniczki?

Namioty to 80x80x180 A doniczki to 10l. Powiem przy okazji że te smart wtyczki czyli te na wifi smigaja spoko. Można nimi sterować z kadkolwiek i zmieniać czas etc. A z kamerka na wifi można podglądać cóż w trawie piszczy. Ja miałem pompke do podlewania kwiatków zamontowana i ustawiłem sobie ja na 350ml na dzień i wszystko smigal jak trzeba. 

Że tak odbiegne od tematu trochę .... używał ktoś slow cookera / szybkowara do robienia masła z kwiatkami? Mam trochę scinkow z trzech ostatnich upraw i chciałem zrobić trochę masła i kapsułek z kokosowym olejem . Zakupiłem sobie już taki szybkowar https://www.crockpot.co.uk/speciality/multi-cooker/crock-pot-5.6l-digital-slow-and-multi-cooker/CSC024-01.html sugerowalem się szczelnoscią czyli nie będzie zbytnio czuć zioła i i też ma regulację temperatury co się wiąże z dekarboksylacją podczas gotowania . Ma ktoś jakieś dobre przepisy jak zrobić masło? I zdał by się przepis na cocobutter do kapsułek? Znaczy ile suszu na 250g oleju kokosowego co by była moc 😉 z góry dzięki