Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

Gorilla auto CFL 250 60x60x140


Recommended Posts

4 godziny temu, Rysiu napisał:

Ale nie możesz ich za szybko ciachnąć. CIERPLIWOŚĆ.  Jak 8 grudnia pisałeś, że mają 14 dni, no to dzisiaj mają coś koło 47 dni. No to jeszcze raz tyle muszą posiedzieć. Może kilkanaście dni dłużej dłużej.

Jaka wielkość doniczek?

Jakich nawozów używasz?

No wiem wiem mikroskop zamówiłem będę obserwował , doniczki 11l a nawozy co drugie podlanie leje plagrona Terra grow na 2 l -3 ml

Teraz, Spacja napisał:

No wiem wiem mikroskop zamówiłem będę obserwował , doniczki 11l a nawozy co drugie podlanie leje plagrona Terra grow na 2 l -3 ml

Trochę dziwne bo włoski te białe niektóre zrobiły się brązowe zaraz podeśle fotke

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

4 godziny temu, Rysiu napisał:

Ale nie możesz ich za szybko ciachnąć. CIERPLIWOŚĆ.  Jak 8 grudnia pisałeś, że mają 14 dni, no to dzisiaj mają coś koło 47 dni. No to jeszcze raz tyle muszą posiedzieć. Może kilkanaście dni dłużej dłużej.

Jaka wielkość doniczek?

Jakich nawozów używasz?

No wiem wiem mikroskop zamówiłem będę obserwował , doniczki 11l a nawozy co drugie podlanie leje plagrona Terra grow na 2 l -3 ml

IMG_20210111_161238.jpg

Można powiedzieć że na wszystkich to jest

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Jak doniczki po 11l, to polecam podlewać wodą w ilości 10% objętości doniczki. Czyli jedno podlanie to 1-1,1 litra wody. Sprawdzony sposób. Podlewasz co parę dni. Nie ma opcji żeby przelać.

Jakie te nawozy plagrona? Tylko grow i bloom? Kup koniecznie green sensation od plagrona. Booster kwitnienia. Uważam, że świetny. Stosowałem go kiedyś i była różnica. Akurat twoje mają sporo kwiatów naprodukowane, to możesz ładnie wynik powiększyć tym boosterem. Kosztuje około 80 za małą buteleczkę, ale WARTO!

Edytowane przez Rysiu
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

6 godzin temu, Rysiu napisał:

Ale nie możesz ich za szybko ciachnąć. CIERPLIWOŚĆ.  Jak 8 grudnia pisałeś, że mają 14 dni, no to dzisiaj mają coś koło 47 dni. No to jeszcze raz tyle muszą posiedzieć. Może kilkanaście dni dłużej dłużej.

Jaka wielkość doniczek?

Jakich nawozów używasz?

No wiem wiem mikroskop zamówiłem będę obserwował , doniczki 11l a nawozy co drugie podla

 

10 minut temu, Rysiu napisał:

Jak doniczki po 11l, to polecam podlewać wodą w ilości 10% objętości doniczki. Czyli jedno podlanie to 1-1,1 litra wody. Sprawdzony sposób. Podlewasz co parę dni. Nie ma opcji żeby przelać.

Jakie te nawozy plagrona? Tylko grow i bloom? Kup koniecznie green sensation od plagrona. Booster kwitnienia. Uważam, że świetny. Stosowałem go kiedyś i była różnica. Akurat twoje mają sporo kwiatów naprodukowane, to możesz ładnie wynik powiększyć tym boosterem. Kosztuje około 80 za małą buteleczkę, ale WARTO!

Okej zaraz zamówię , a masz jakąś teorie na te włoski brązowe niektóre to aż są mega czerwone co to może byc ?

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

2 godziny temu, Rysiu napisał:

Te na głównej łodydze się zazwyczaj brązowe szybko robią. Normalna sprawa. Nie ma się czym przejmować. Wszystko jest ok. Zdrowo wyglądają, nie ma się co martwić.

Wyciągiem je podlać dół jest masakryczny spójrz na to .

IMG_20210111_194602.jpg

IMG_20210111_194451.jpg

IMG_20210111_194438.jpg

IMG_20210111_194429.jpg

IMG_20210111_194403.jpg

8 godzin temu, Rysiu napisał:

Ale nie możesz ich za szybko ciachnąć. CIERPLIWOŚĆ.  Jak 8 grudnia pisałeś, że mają 14 dni, no to dzisiaj mają coś koło 47 dni. No to jeszcze raz tyle muszą posiedzieć. Może kilkanaście dni dłużej dłużej.

Jaka wielkość doniczek?

Jakich nawozów używasz?

No wiem wiem mikroskop zamówiłem będę obserwował , doni

 

IMG_20210111_195107.jpg

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Nic im nie jest. Brakowało im już wody pewnie. Doniczki już lżejsze znacznie były jak je wyciągałeś do podlania?

Druga sprawa, że dolne liście najszybciej więdną i odpadają. Roślina z nich najszybciej wyciąga wodę i potem takie oklapłe. Nawet przy regularnym podlewaniu te dolne będą powoli traciły kolor i odpadały.

Podlej i jutro wróci do normy wszystko.

Co to za żarówka cfl250W? Masz jakiś link do niej?

Edytowane przez Rysiu
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

33 minuty temu, Rysiu napisał:

Nic im nie jest. Brakowało im już wody pewnie. Doniczki już lżejsze znacznie były jak je wyciągałeś do podlania?

Druga sprawa, że dolne liście najszybciej więdną i odpadają. Roślina z nich najszybciej wyciąga wodę i potem takie oklapłe. Nawet przy regularnym podlewaniu te dolne będą powoli traciły kolor i odpadały.

Podlej i jutro wróci do normy wszystko.

Co to za żarówka cfl250W? Masz jakiś link do niej?

Taa doniczki były lekkie .  Najzwyklejsza CLF 250W i dlatego na flo jest chu***a ale nie szarpne się teraz na hps .

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

W HPSa w takim małym boxie bym się nie bawił. Led 120-150W i będzie grubo rosło. Tak samo zrezygnowałbym z nawilżacza. Więcej wyciągniesz z 4 doniczek bez nawilżacza, niż z 3 z nawilżaczem. I lepiej go wywalić jak już topy się uformują. Jak będzie za wilgotno może pleśń wejść w topy.

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+