Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

Gorilla auto CFL 250 60x60x140


Recommended Posts

16 godzin temu, ichikaru napisał:

Zapach ładny łapie dopiero po curringu. Zapal sobie świeżaka i takiego po 2 miesiącach albo dłużej kiszenia.

Dokładnie, curring robi świetną robotę. Aczkolwiek, jak uprawiałem, to jeszcze nigdy się nie zdarzyło, żeby temat leżakował dłużej niż dwa tygodnie. Tak, łakomczuch robił swoje 😉

Edytowane przez Scooby-Doo
  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Nie zawsze metoda z łodygą się sprawdza. Ja kilka razy tak przesuszyłem parę topów a łodygi nadal się gięły.

Najlepsza metoda na sprawdzenie gotowości to sprawdzić czy da się skruszyć na lolo.

Od razu będziesz widział ile im brakuje lub czy suszyły się za długo.

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 3 tygodnie później...

Siema chwilę mnie tu nie było 🤣

SUCHEGO WYSZLO OKOLO 110 G PALENIE MOCNE :panowie:po 2 tygodniach kiszenia w słoiku zapach i smak w jak najlepszym porządku . Temat uważam za zamknięty pewnie otworze nowy bo zapodalem do namiotu 3x green gelato i jednego northem lights . Pozdrawiam :S5::planty:

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Moc dobra trochę wywija może nie jest to jakieś salto mózgiem ale przyjemnie się pali i przynajmniej wiadomo co 🤣 bobki struktura straszne puszki były ale to może wina lampy zabardzo się przesuszyly wisząc ale skórki z pomarańczy do słoja 2 dni polezalo i odzyskało ta konsystencję 😁

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

No widzę masz ten sam problem co ja miałem. Też prawie zawsze przesuszam. ja tam dałem kilka kropli odstanej wody.

Sprawdzało się to w przypadku tytoniu i sprawdza się także w tym. Chociaż do tytoniu raz dodałem o kilka kropli za dużo i plecha.

Minus przesuszenia jest niestety taki, że przestają się lepić a większość tichromów bardzo łatwo odpada ;/

Edytowane przez ichikaru
  • Sad 1
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

6 minut temu, ichikaru napisał:

No widzę masz ten sam problem co ja miałem. Też prawie zawsze przesuszam. ja tam dałem kilka kropli odstanej wody.

Sprawdzało się to w przypadku tytoniu i sprawdza się także w tym. Chociaż do tytoniu raz dodałem o kilka kropli za dużo i plecha.

Minus przesuszenia jest niestety taki, że przestają się lepić a większość tichromów bardzo łatwo odpada ;/

No to racja mialame tak przez pierwsze 2 dni w słoiku że mogłem to skruszyć pocierając w rękach ale te skórki z pomarańczy dały dobrze lepią się do dziś 

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 11 miesięcy temu...
Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+