Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

Gorilla auto CFL 250 60x60x140


Recommended Posts

Czekam dalej za mało jest brązowych na najstarszej gorilli na szczytach można coś zauważyć ale dół cały jest biały , Gorilla i northern z tygodniowym poślizgiem nie widziałem ani jednego brązowego i co dalej robię flusha 3 tydzień i zero progresji .

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

19 minut temu, Scooby-Doo napisał:

A czemu ma posłużyć flush? Flush może tylko i wyłącznie pomóc w wypłukaniu nadmiaru soli z gleby. Cała reszta to mit😉 Większa ilość bursztynowych trichomów, to oznaka degradacji THC w THCA

Czyli wniosek z tego taki że mogę już to ciachac bez problemu ? .

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Ja bym już ciął. Jak nie widać żadnych zmian od dłuższego czasu to już jest gotowa. Mojego pierwszego goryla ciąłem w ok 100 dniu a 2go w 90. Ten pierwszy był o niebo lepszy.

P.S.

Automaty lubią ukrywać kolor tichromów. Pod mikro widziałem że większość była biała z taką ciemną brązową kropką w środku. Ale bez dobrego szkła ciężko to stwierdzić.

Edytowane przez ichikaru
  • Like 1
  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

27 minut temu, Scooby-Doo napisał:

 Większa ilość bursztynowych trichomów, to oznaka degradacji THC w THCA

To wskazuje na niższy poziom thc i zwiększenie ilości cbn kiedy thc się rozpada. Thca to stan po curingu, ten kwas jest rozbijany pod wpływem dekarboksylacji wysokiej temperatury i przemieniany w thc.

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

3 minuty temu, MiniBox napisał:

To wskazuje na niższy poziom thc i zwiększenie ilości cbn kiedy thc się rozpada. Thca to stan po curingu, ten kwas jest rozbijany pod wpływem dekarboksylacji wysokiej temperatury i przemieniany w thc.

Wydawało mi się, że konopie od początku zawierają THCA i podczas procesu dekarboksylacji przechodzą w THC. 

Właśnie coś mi się nie zgadzało ;D

Edytowane przez ichikaru
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Podłaczę się niefartownie do posta odnośnie sprawdzania trichomów. Mianowicie chodzi o ich dojrzałość. Taki stan powinien byc wtedy kiedy stają się mleczne. Pamiętamy z imprez masowych białe części ubrania poddane barwie ultrafioletowego światła i wspaniały efekt świecenia 🙂

Dziś obserwowałem taką sytuację u siebie ponieważ zbliża się dzień ścinki. Oczywiście zostawiam drzewko na trzy doby w ciemni i obserwuję co się dzieje za magia. Mały chiński mikroskop z diodami, dwie świecą barwą zimnego światła, a jedna jest ultrafiolet. Co sądzicie o takim sposobie ?

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

44 minuty temu, MiniBox napisał:

To wskazuje na niższy poziom thc i zwiększenie ilości cbn kiedy thc się rozpada. Thca to stan po curingu, ten kwas jest rozbijany pod wpływem dekarboksylacji wysokiej temperatury i przemieniany w thc.

Miałem na myśli CBN, mój babol. Tak czy inaczej, im więcej bursztynów tym większy rozkład THC. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+