Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

Gorilla auto CFL 250 60x60x140


Spacja

Recommended Posts

2 godziny temu, ichikaru napisał:

Mojego pierwszego goryla ciąłem w ok 100 dniu a 2go w 90. Ten pierwszy był o niebo lepszy.

 

Miałem tak z liberty hazem nie dawno. Ściąłem sampla na dobry miesiąc przed finalną ścinką. Był o wiele lepszy niż to co jeszcze miesiąc "rosło". Poskładało mnie i kumpla jak małolatów. Po jednym luje 2 godziny na fajnej energetycznej bombce 🙂 

Zawsze jakoś tak długo trzymałem. Teraz będę szybko ciął. Nie ma co czekać.

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

2 godziny temu, Rysiu napisał:

Miałem tak z liberty hazem nie dawno. Ściąłem sampla na dobry miesiąc przed finalną ścinką. Był o wiele lepszy niż to co jeszcze miesiąc "rosło". Poskładało mnie i kumpla jak małolatów. Po jednym luje 2 godziny na fajnej energetycznej bombce 🙂 

Zawsze jakoś tak długo trzymałem. Teraz będę szybko ciął. Nie ma co czekać.

Otóż to Rysiu. Ja też ścinałem ciut wcześniej, efekt był mocno widoczny. Euforia, przyjemny stan przez długi czas i później, lodówka i lulu. Czyli tak jak powinno to wyglądać. Gdy przetrzymywałem, często była zamuła i tyle. Z resztą jest kilka badań na ten temat robionych w Stanach, można zaczerpnąć tematu jak ktoś chce. 

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Automaty ogólnie wyrabiają się w przeciągu 3 miesięcy.

Wg mnie najlepszy okres na ścinkę to 100-110 dzień żeby jednak trochę podochodziły.

 

Niektórzy zbierają automaty na dwa razy.

Najpierw ścinają górę i zostawiają jeszcze na tydzień dolne partie żeby podochodziły. 

Jeśli chciałbyś kiedyś tak zrobić a martwisz się o miejsce na suszenie zawsze możesz skorzystać z patentu użytkownika @Esned

I zrobić kartonową suszarnię i wsadzić do boxa. Wbrew pozorom konstrukcja nie zajmuje dużo czasu ani miejsca w boxie.

 

Zdaj za jakiś czas relację ze ścinki ;D Ciekaw jestem Twojego Goryla. Za miesiac sadze 2 Goryle i 2 purple queen tak więc zapraszam. 

Z Fartem i smacznego.

P.S.

Pomyśl na przyszłość o zmianie światła na HPS albo LED (Mój faworyt. Lepiej na tym rośnie i nie wytwarza tyle ciepła dzięki czemu możesz trzymać lampę naprawdę blisko, dodatkowo mniejsze zużycie energii).

 

Edytowane przez ichikaru
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

4 godziny temu, ichikaru napisał:

Automaty ogólnie wyrabiają się w przeciągu 3 miesięcy.

Wg mnie najlepszy okres na ścinkę to 100-110 dzień żeby jednak trochę podochodziły.

 

Niektórzy zbierają automaty na dwa razy.

Najpierw ścinają górę i zostawiają jeszcze na tydzień dolne partie żeby podochodziły. 

Jeśli chciałbyś kiedyś tak zrobić a martwisz się o miejsce na suszenie zawsze możesz skorzystać z patentu użytkownika @Esned

I zrobić kartonową suszarnię i wsadzić do boxa. Wbrew pozorom konstrukcja nie zajmuje dużo czasu ani miejsca w boxie.

 

Zdaj za jakiś czas relację ze ścinki ;D Ciekaw jestem Twojego Goryla. Za miesiac sadze 2 Goryle i 2 purple queen tak więc zapraszam. 

Z Fartem i smacznego.

P.S.

Pomyśl na przyszłość o zmianie światła na HPS albo LED (Mój faworyt. Lepiej na tym rośnie i nie wytwarza tyle ciepła dzięki czemu możesz trzymać lampę naprawdę blisko, dodatkowo mniejsze zużycie energii).

 

No myślałem właśnie żeby na 2 razy to zebrać bo te popcornu na dole to nic z tym nie zrobię właśnie skończyłem robić wszystko wrzucam fotki 🤩

Jaką temperaturę i wilgotność starać się utrzymywać ??

IMG_20210317_173210.jpg

IMG_20210317_184830.jpg

IMG_20210317_190944.jpg

IMG_20210317_194834.jpg

IMG_20210317_194858.jpg

  • Thanks 1
  • Upvote 2
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+