Skocz do zawartości
thc-thc

grower

Czy takie wentylatory sobie poradza?


ZiutekMorderca

Recommended Posts

@SmakMaroca - z całym szacunkiem do Ciebie i Twojego doświadczenia - sam się nim posiłkowałem - odstana kranówka nigdzie w Polsce nie będzie miała pH 6,5 czy niżej, bo przepisy to regulują i musi być w rurociągach zdecydowanie powyżej 7, bo coś tam - średnia to będzie na pewno 7,5-7,8 - więc za wysoko, a przy takim occie jak mu napisałem - bo sam takiego używam i mam pHmetr, i przy takiej dawce jak napisałem - zbija właśnie do takich wartości jak napisałem - więc dla mnie to właśnie powinien robić, jeżeli nie ma pHmetra, a chce mieć sprawdzone pH.

HPS bym też nie brał, dużo ciepła i tak jak smak-maroca napisał - kijowe wentylki do takich rzeczy, na takiej powierzchni. Ludzie robią (sam robiłem) na świetlówkach sklepowych i mają niezłe plony, także się nie przejmuj i bierz tego CFL'a, a plon też się będzie zgadzał, jak nie będzie problemów po drodze. ;) Jestem z ery gdy się korzystało z DUALi, jak się nie chciało kupować tego i tego, więc zaproponowałem sprawdzone rozwiązanie - zależy co weźmie, w mojej opinii dual zrobi robotę. ;)

No i najważniejsze, nie zamawiaj do siebie na chatę, bo będzie na 90% dym z policją. ;) Zamawiaj do ziomka, gdziekolwiek i nie od siebie z chaty, nie ze swojej IP - tak dla bezpieczeństwa i spokojnej głowy.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Znalazłem coś takiego po jakiejś promocji chyba xd 

http://www.flora-fauna.pl/product-pol-973-ZAROWKA-CFL-E40-125W-FLOWER-KWITNIENIE-ELEKTROX.html

Nie mam możliwości zamówienia sprzętu do kogokolwiek :/ co radzicie w takiej sytuacji? Paczkomaty odpadają, bo mieszkam spory kawałek od miasta :/

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

No to lepiej nie zamawiaj, bo będzie przypał. W sumie to będzie na pewno jak zamówisz do siebie na chatę cały komplet. Prędzej czy później Ci zastukają. To już lepiej na paczkomat i jechać do większego miasta odebrać, chyba, że wolisz się walać po aresztach. ;)

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+