Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

Gorilla auto CFL 250 60x60x140


Recommended Posts

Sprawa wygląda tak trichomy od tygodnia bez zmian tak jak by się zatrzymał proces brązowych jest prawie zerowa ilość topy w dotyku są twarde i zbite lecz wydaje mi się że przeschły bo żywica nie czepia się palców dopiero przy mocniejszym nacisku coś się uczepi . Ciąć to ? 

IMG_20210224_202155.jpg

IMG_20210224_202143.jpg

IMG_20210224_202134.jpg

  • Upvote 2
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

23 minuty temu, ichikaru napisał:

Taki proces trochę trwa, nawet kilka tygodni.

Ja bym trzymał bo nawet na zdjęciu widać, że większość tichromów jest jeszcze przeźroczysta.

A nie powinny się lepić te topki ? Mija właśnie 3 miesiąc jak siedzi w boxie i nie wiem właśnie czy wszystko idzie jak należy 😁

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Zależy od gatunku. Moje auto się kleiły jak 2 ostatnie doby swojego życia spędziły w ciemni.

A tak podczas flo po dotyku tylko trochę czułem na dłoniach.

Za to przy trymowaniu na świeżo rękawiczki to podstawa bo chwyta jak kropelka xD

Kleić się zaczną jak będzie trochę więcej bursztynu ;D no bo z czego one mają teraz soki puszczać?

 

 

Edytowane przez ichikaru
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

3 godziny temu, ichikaru napisał:

Zależy od gatunku. Moje auto się kleiły jak 2 ostatnie doby swojego życia spędziły w ciemni.

A tak podczas flo po dotyku tylko trochę czułem na dłoniach.

Za to przy trymowaniu na świeżo rękawiczki to podstawa bo chwyta jak kropelka xD

Kleić się zaczną jak będzie trochę więcej bursztynu ;D no bo z czego one mają teraz soki puszczać?

 

 

Teraz wchodzą w drugi tydzień flusha , jutro może im zrobię z 4 h nocy bo one przez 3 miechy 24/7 światło .

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Też tego próbowałem 24/7 ale efekt wydaje mi się gorszy.

Mój drugi grow mimo odpowiednich warunków był malutki.

 

4h to sobie odpuść bo dziewczyna nawet tego nie poczuje to już nawet szkoda fatygi.

Przy następnym grow daj im trochę odpoczynku ;D od światła i od siebie

(co nie oznacza, że to źle, że eksperymentujesz hehe) 🙂

 

Co do flusha to znasz moje stanowisko. Wstrzymał bym się i potrzymał ją te 2tyg dłużej. 

Zebrałem pierwszy grow z podobnymi tichromami i były straszne nieklepki. Prawie nieodczuwalne.

Ale przerobiłem na masło i jakoś to było.

 

Masz porównanie tej samej rośliny w 60 dniu(30/31kwitnienie). Jedna była na 24 druga 18/6.

Ogólnie najwięcej soków roślina puszcza podczas snu dlatego lepiej jest jej dać odpocząć.

Druga strona medalu to to, że mniej bulisz za prąd i mniej eksploatujesz sprzęt.

60(30).thumb.jpg.85efca5f1837f19a45b8606f3a89c377.jpg60(31).thumb.jpg.cbe2009c767cad33095fee07f0ef79ac.jpg

Zgadnij, która z dziewczyn nie miała odpoczynku?

Edytowane przez ichikaru
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Godzinę temu, ichikaru napisał:

Też tego próbowałem 24/7 ale efekt wydaje mi się gorszy.

Mój drugi grow mimo odpowiednich warunków był malutki.

 

4h to sobie odpuść bo dziewczyna nawet tego nie poczuje to już nawet szkoda fatygi.

Przy następnym grow daj im trochę odpoczynku ;D od światła i od siebie

(co nie oznacza, że to źle, że eksperymentujesz hehe) 🙂

 

Co do flusha to znasz moje stanowisko. Wstrzymał bym się i potrzymał ją te 2tyg dłużej. 

Zebrałem pierwszy grow z podobnymi tichromami i były straszne nieklepki. Prawie nieodczuwalne.

Ale przerobiłem na masło i jakoś to było.

 

Masz porównanie tej samej rośliny w 60 dniu(30/31kwitnienie). Jedna była na 24 druga 18/6.

Ogólnie najwięcej soków roślina puszcza podczas snu dlatego lepiej jest jej dać odpocząć.

Druga strona medalu to to, że mniej bulisz za prąd i mniej eksploatujesz sprzęt.

60(30).thumb.jpg.85efca5f1837f19a45b8606f3a89c377.jpg60(31).thumb.jpg.cbe2009c767cad33095fee07f0ef79ac.jpg

Zgadnij, która z dziewczyn nie miała odpoczynku?

Pewnie ta na dole 😄 a jakie temperatury miałeś jak gasiles lampę ? Byłem pewny ze moja będzie w tym tygodniu do ścinki a tu taki ch*j , już nie będę kombinował leje sama woda żeby potem jaj nie było że będę palił boostery 😂

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

11 godzin temu, ichikaru napisał:

Ja mam LED'y które tak nie grzeją więc u mnie różnica jest niewielka dla przykładu teraz mam w dzień max24,5 a 18,5 min w nocy

Najlepiej niech wyje to co zostało i jak się skończy to kosa 😄 Nie każdemu pierwsze growy wychodzą idealnie 😄

Chociaż i mnie jak na pierwszy raz to nawet nieźle to wygląda patrząc po innych growlogach to niekiedy idzie się uśmiać 😂 już doczekać się nie mogę żeby tylko wszystko było okej 😄 też myślę o ledzie bo zbliża się ciepło pod tą cfl ka to masakra często 28 mam stopni jak się budzę a tak to przy otwartym namiocie 25/26 się utrzymuje i dziwi mnie to że nie jebia na cały dom 😄

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+