Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

CFL 375W | Fat Banana, BLUE FIRE OG 0,45m2, Random z jarania.


Recommended Posts

14 minut temu, Creso napisał:

który to już dzień flo ? ładnie to wygląda ?

Różnie mi zaczęły kwitnac więc sam nie wiem dokładnie który której ale pierwsze wlochy na Bananie i ogólnie oczywiście (przynajmniej mam nadzieję że nasion nie pomylilem) pokazały się w walentynki 14.02. Dzisiaj 9 tydzień. 65? 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

50 minut temu, Esned napisał:

@michal_o to jeszcze pewnie  z dobry miesiąc  do końca ? wyglądają apetycznie napewno przy hps wycisnął byś z nich o wiele więcej ?  z fartem do końca :blant2:

Wiadomo. Cfl to porażka. Jedna z czterech jutro albo pojutrze jako taki flush i poczekać aż przeschnie ziemia trochę parę dni zostawić na suchej i kosa bo nie ma co jarac a ciśnienie coraz większe jak się ma pod ręką takie słodkości. Która? Nie wiem, zależy od trichomow (mocy!) jak obczaje bo już ponad tydzień nie sprawdzałem ?

Edytowane przez michal_o
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Narazie szukał będę ledow z tego wzgledu ze nie ja place za prad na chacie. Jak nic nie znajdę to na flo nastepne wezmę 250w hps i tyle. Te jeszcze potrzymam poza tym co zetne do jarania sobie na dniach, bo i tak i tak musze dozbierac troche grosza i odzywki nowe bo poszły prawie całe ziemie pestki lampe ph moze ec metr kupic. No ale mam też jeszcze myśl i żeby te cztery po scieciu wystawić na ogród co by spróbować je zrewegowac.  Dobre geny potencjał jest. Zobaczymy jak to się rozwinie. ?

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

18 godzin temu, rooky napisał:

ja wlasnie na rewega stawiam w tym roku chce zobaczyc czy podolam

 

No ja też pierwszy raz będę próbował. 

Banana właśnie została wyfluszowana tak że kwestia dwóch tygodni i kosa z tą jedną. Co prawda nie zmieszcze się w czasie jaki chciałem ale parę dni obsuwy to nic takiego, przynajmniej o ile mi to wyschnie do 17.05 ?

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+