Skocz do zawartości
thc-thc

grower

Recommended Posts

  • Replies 231
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Nie mam pojęcia,  doszła ziemia do paczkomatu dopiero - lightmax ma perlit już w sobie? Jak tak, to nie było pytania. lol głupi Carlos :) 

Lece odbiorę to zajrzę :) 

Plus jest taki, że pestka po umieszczeniu w ciepełku puszcza ogonek, no jaram się jak młody :)  

Edytka: 

10 min pózniej...

..głupi ten Carlos. Teraz czaję, ta ziemia jest taka lekka i tak pachnie, że nią samą bym się nagrzmocił... to nie może się nie udać. Ale jazda :) 

Doniczka torfowa przygotowana, docelowa też. Teraz tylko mały musi wysunąć ogonek :) bo wcześniej chyba mi się wydawało z tych emocji

...Wygrzebywać perlit z ziemi... co za jełop z tego Carlosa... :D

 

 

Edytowane przez Funky Koval
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Po 24 godzinach pomiędzy wilgotnymi warstwami ręcznika papierowego, pesteczka pękła i szykuje się do wypuszczenia ogonka. 

Potrzymam ją tak jeszcze do jutra, żeby się kiełek dobrze wysunął. Wtedy przeniosę do doniczki i odpalę słoneczko. 

W między czasu pojawił się mierzometr: bez lampy w Bidaboxie mam 21'C i 66% wilgotności. 

Jutro wraca Carlos, będzie się jąkał z radości. 

W tym momencie koszty powinny się już ustabilizować, podsumujmy: 

Bidabox Mk. I 147.48
   
płyta na korpus 31.79
świetlówka 11.88
świetlówki 39.94
łańcuch 2
przewód 3m 0,75 12.67
oprawki e27 x5 12.3
programator 9.9
stacja pogody 27

 

Plantacja 168.38
   
ziarno x4 84.6
podłoże BioBizz lightmax 19.7
doniczki x2 11.45
doniczki torfowe x 5 2.5
podstawki pod doniczki x2 4.63
nawóz wzrost 11.3
nawóz kwitnienie 24.2
inpost 10

Co łącznie daje  315.86

Chyba nic więcej się nie pojawi, poza rachunkami. 

Dla super skrupulatnych - miałem już rolkę taśmy szarej, starego panela i folię kuchenną, kostki elektryczne, listwę drewnianą i 2 haki. Tych rzeczy nie kupiłem, a użyłem w konstrukcji. 

Poza tym trzeba mieć jakieś podstawowe narzędzia, choć przy konstrukcji z cienkiego mdf wystarczył mi jedynie wkrętak i 9 wkrętów do drewna. 

 

 

 

Edytowane przez Funky Koval
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+