Jump to content
nasiona marihuany, nasiona konopi
nasiona marihuany
thc-thc.com indorshop.pl seedstockers.com

Funky Koval

Completed growlog
 • Content Count

  216
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0

Recent Profile Visitors

1,055 profile views
 1. Moc jest! Skubana niszczy jak Tequila. Wchodzi z lekkim opóźnieniem. Zapalisz i myslisz, no coś trzepie, lekko. A po chwili bam! A najgorsze jest to, co już potwierdziły eksperymenty z różnymi osobami, że kiedy wydaje Ci się, że już schodzi, wtedy wchodzi kolejna kumulacja. I tak kilka razy, odpuszcza i łapie na nowo. 3 godziny jazdy gwarantowane, z fake zejściami i powrotem fazy. Nie spodziewałem się, że taka moc będzie przy tak wczesnym ścięciu. Mega zadowolony jestem i przerażony tym jak dużo mi tego wyszło. Ale takimi problemami zajmować się lubię Miszyn akompliszt, temat zakończony, jeszcze raz dzięki za pomoc!
 2. Funky Koval

  FK2

 3. Gdzieś tam, za horyzontem. Daleko, na innym kontynencie, pod innym niebem. Leży sobie zjarany latynos i gapi się w gwiazdy. Głaszcze swoją guapa'ę i myśli. I mam tego jeszcze 2 słoiki..... I to był już koniec. Dobranoc!
 4. Funky Koval

  Funky 17

  Ryciny upamiętniające pierwszą uprawę, oby katastrofą się nie stała, łomatko i jezusicku.
 5. Wczoraj już załadowałem do słoików. Suchego wyszło 20g. Poza tym zalałem spirytusem pozostałe słade topki i łodygi. Zobaczymy jaka z tego nalewka wyjdzie. Dziś wieczorem pierwsze blanty pójdą z dymem. Testy już były. Kopie pobudzająco, tak jak powinno przy wczesnym ścięciu. Gdybym miał możliwość, to bym tydzień jeszcze potrzymał. Ogólnie jak na wygłupy Carlosa i pierwszy raz jestem zadowolony. Nowego loga założę pewnie w weekend. Jeszcze raz dzięki za wszystkie rady i uwagi. Projekt zakończony sukcesem
 6. Topki gęste i bez przebarwień. Przygody z brakami i płukaniem raczej tylko spowolniły rozwój i opóźniły dojrzewanie topów poza tym nic nie zauważyłem. Zobaczymy jak przeschną trochę.
 7. Ścinka musiała być albo wczoraj albo wcale - takie a nie inne warunki życiowo domowe, że nie przeskoczysz. Kompromisy zostały zawarte i sciałem jak było. Palona na świeżo przyjemnie kopie, nie odcina zasilania, energetyzuje. Topy lepią się strasznie. 5 dni temu musiałem oddać lupę, wtedy było mlecznie wszędzie, teraz trudno powiedzieć, bo nie mam czym sprawdzić. Ja jestem zadowolony jak na eksperyment, prowadzony w szafie, w budce z 3mm płyty mdf pod żarówkami z castoramy Carlos jest z Columbii i tam łoją łychę Powiem Wam w tajemnicy, że to nieślubny syn Escobara. Teraz jak już trochę się dowiedziałem, trochę nauczyłem, to drugi projekt będę prowadził lepiej. Zwłaszcza, że to już 5 dzień jak Diesel Ryder wystawił zielony łepek ponad ziemię.
 8. Wytrymowane. Zdjęcia robiłem w trakcie, upalony zerwanym dwa dni wcześniej małym topkiem. Bałem się, że w ogole zapomnę zrobić fotki. Teraz wszystko suszy się w szafie
 9. Wyszło tak z 10 razy więcej niż zakładałem. Będzie i na masełko i na palonko i na prezenty
 10. Z ostatniej chwili Plantator, milioner, playboy, mecenas sztuki Carlos Manuel de Cespedes odnaleziony! Carlos the Plantator Odcinek 7 Carlos Zwycięzca! Po 85 dniach Teraz. 2017. Carlos. Latynos po 40 z 14 paletami dolarów w szopie za domem. Siedzi na tarasie swojej hacjendy, pali grube cygaro, na stoliku przed nim szklanka z whisky na jeden palec. -Panie carlosu, panie carlosu! - chłop biegnie i macha z daleka kapeluszem - gotowe, już gotowe! Carlos wstaje i idzie. Jak co roku, tradycyjnie ścina pierwszy top w plantacji, na pamiątkę pierwszego zbioru, dając tym samym znać żniwiarzom by zaczęli tegoroczne zbiory. - Heh - splunął Carlos, dopił łychę, wstał i ruszył za chłopiną. - Jak ten czas leci.. Pamiętam pierwszy rok, pierwszy krzak - mówił Carlos później w filmie dokumentalnym dla BBC - pierwsze zbiory, pierwszy cykl. Coś niesamowitego.. Podróż, a nie cel. [mówi to narrator głosem Davida Attenborogh...przecież nie Carlos..on nie ogarnia filozoficznej rozkminy..żadnej rozkminy] [W tle leci muzyka wzniosła, że normalnie co wrażliwsze panienki szlochają] - Nikt, Nikt nie spodziewał się, że się nam uda. Że dotrzemy aż tutaj - Carlos zaciąga się cygarem, a BBC pokazuje jego rozległe plantacje, festiwale i festyny, na których młodzi ludzie bawią się, zjarani jak należy. - Ten pierwszy zbiór Carlosie - pyta David Attenborough - jak się zakończył? - Oh, doskonale pamiętam - Carlos po swojemu wyszczerzył pysk He he he - Carlos zaciąga się dymem z cygara i rechocze jak to Carlos - To były zbiory - 137g mokrego z łodygami oraz 30g małych topków. Na zakończenie filmu reporter podsumował historię Carlosa BBC London dziękuję za pomoc w realizacji serialu Carlos the Plantator Bez Waszego wsparcia, nie udałoby się skończyć tego projektu. @Pasjonista @Vito @Chory Królik @joka.menas @SmakMaroca999 @Rysiu @Shagyalonzo @Dzielnicowy @czarny kot @keita00 @Miś @Rolf @Smaki @Benek37 Specialne podziękowania dla akademii growera imienia Pasjonisty Wystąpili: Carlos, Orkiestra głupkowatych amigos Lermła i jego osioł Inpost Może to był osioł imposta? Kurczę, czy Lermła miał osła, czy Inpost? Obaj mieli? Cholera. Dobra. Lermła Inpost Osioł ha ElPasjonato DonVibovitto jako sexowna młoda siniorita wystąpiła Natalia Orejro.. ..jak jeszcze była młoda. [googlajcie sami] Bo teraz to nie. Teraz to już milfica...dacie wiarę? udział specjalny sir David Attenborough BBC 2017 koniec Wolny od wirusów. www.avast.com
 11. Łyżeczka do herbaty soli gorzkiej na 4 litry wody i pryskasz liście. Kupisz w aptece. U mnie odniosło efekt. Pryskałem 3 dni codziennie. Teraz już co kilka dni. Tylko trzeba uważać z wilgotnością.
 12. Edytu posty zamiast dodawać nowe co kilka minut. Jeżeli samo mieszanie powietrza powoduje taki wzrost to zapewne masz zbyt wolną wymianę powietrza w boxie. Wyciąg nie nadąża. Albo masz też wysoką temperaturę w pomieszczeniu gdzie stoi box więc w boxie z czasem coraz cieplej.
 13. Na dniach pewnie zatopię drugą kandydatkę. Liczę sobie, że zostało mi jeszcze max 17 dni do kosy. Muszę to sensownie zgrać, bo jak zbyt wcześnie wykiełkuję, to będę ją musiał trzymać w boxie pod parasolem pierwszej. Boję się, że będzie mieć za mało światła wtedy.
×
×
 • Create New...

Important Information

Privacy Policy to insert a link to the Privacy Policy page GDPR - Website only for adults, 18+