Jump to content
nasiona marihuany, nasiona konopi
growbox.pl ganjafarmer.com.pl

Funky Koval

Grower
 • Content count

  201
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

301 profile views
 1. Topki gęste i bez przebarwień. Przygody z brakami i płukaniem raczej tylko spowolniły rozwój i opóźniły dojrzewanie topów poza tym nic nie zauważyłem. Zobaczymy jak przeschną trochę.
 2. Ścinka musiała być albo wczoraj albo wcale - takie a nie inne warunki życiowo domowe, że nie przeskoczysz. Kompromisy zostały zawarte i sciałem jak było. Palona na świeżo przyjemnie kopie, nie odcina zasilania, energetyzuje. Topy lepią się strasznie. 5 dni temu musiałem oddać lupę, wtedy było mlecznie wszędzie, teraz trudno powiedzieć, bo nie mam czym sprawdzić. Ja jestem zadowolony jak na eksperyment, prowadzony w szafie, w budce z 3mm płyty mdf pod żarówkami z castoramy Carlos jest z Columbii i tam łoją łychę Powiem Wam w tajemnicy, że to nieślubny syn Escobara. Teraz jak już trochę się dowiedziałem, trochę nauczyłem, to drugi projekt będę prowadził lepiej. Zwłaszcza, że to już 5 dzień jak Diesel Ryder wystawił zielony łepek ponad ziemię.
 3. Wytrymowane. Zdjęcia robiłem w trakcie, upalony zerwanym dwa dni wcześniej małym topkiem. Bałem się, że w ogole zapomnę zrobić fotki. Teraz wszystko suszy się w szafie
 4. Wyszło tak z 10 razy więcej niż zakładałem. Będzie i na masełko i na palonko i na prezenty
 5. Z ostatniej chwili Plantator, milioner, playboy, mecenas sztuki Carlos Manuel de Cespedes odnaleziony! Carlos the Plantator Odcinek 7 Carlos Zwycięzca! Po 85 dniach Teraz. 2017. Carlos. Latynos po 40 z 14 paletami dolarów w szopie za domem. Siedzi na tarasie swojej hacjendy, pali grube cygaro, na stoliku przed nim szklanka z whisky na jeden palec. -Panie carlosu, panie carlosu! - chłop biegnie i macha z daleka kapeluszem - gotowe, już gotowe! Carlos wstaje i idzie. Jak co roku, tradycyjnie ścina pierwszy top w plantacji, na pamiątkę pierwszego zbioru, dając tym samym znać żniwiarzom by zaczęli tegoroczne zbiory. - Heh - splunął Carlos, dopił łychę, wstał i ruszył za chłopiną. - Jak ten czas leci.. Pamiętam pierwszy rok, pierwszy krzak - mówił Carlos później w filmie dokumentalnym dla BBC - pierwsze zbiory, pierwszy cykl. Coś niesamowitego.. Podróż, a nie cel. [mówi to narrator głosem Davida Attenborogh...przecież nie Carlos..on nie ogarnia filozoficznej rozkminy..żadnej rozkminy] [W tle leci muzyka wzniosła, że normalnie co wrażliwsze panienki szlochają] - Nikt, Nikt nie spodziewał się, że się nam uda. Że dotrzemy aż tutaj - Carlos zaciąga się cygarem, a BBC pokazuje jego rozległe plantacje, festiwale i festyny, na których młodzi ludzie bawią się, zjarani jak należy. - Ten pierwszy zbiór Carlosie - pyta David Attenborough - jak się zakończył? - Oh, doskonale pamiętam - Carlos po swojemu wyszczerzył pysk He he he - Carlos zaciąga się dymem z cygara i rechocze jak to Carlos - To były zbiory - 137g mokrego z łodygami oraz 30g małych topków. Na zakończenie filmu reporter podsumował historię Carlosa BBC London dziękuję za pomoc w realizacji serialu Carlos the Plantator Bez Waszego wsparcia, nie udałoby się skończyć tego projektu. @Pasjonista @Vito @Chory Królik @joka.menas @SmakMaroca999 @Rysiu @Shagyalonzo @Dzielnicowy @czarny kot @keita00 @Miś @Rolf @Smaki @Benek37 Specialne podziękowania dla akademii growera imienia Pasjonisty Wystąpili: Carlos, Orkiestra głupkowatych amigos Lermła i jego osioł Inpost Może to był osioł imposta? Kurczę, czy Lermła miał osła, czy Inpost? Obaj mieli? Cholera. Dobra. Lermła Inpost Osioł ha ElPasjonato DonVibovitto jako sexowna młoda siniorita wystąpiła Natalia Orejro.. ..jak jeszcze była młoda. [googlajcie sami] Bo teraz to nie. Teraz to już milfica...dacie wiarę? udział specjalny sir David Attenborough BBC 2017 koniec Wolny od wirusów. www.avast.com
 6. Funky 17

  Ryciny upamiętniające pierwszą uprawę, oby katastrofą się nie stała, łomatko i jezusicku.
 7. Łyżeczka do herbaty soli gorzkiej na 4 litry wody i pryskasz liście. Kupisz w aptece. U mnie odniosło efekt. Pryskałem 3 dni codziennie. Teraz już co kilka dni. Tylko trzeba uważać z wilgotnością.
 8. Pękam z ciekawości co tam u mentora w namiocie
 9. Na dniach pewnie zatopię drugą kandydatkę. Liczę sobie, że zostało mi jeszcze max 17 dni do kosy. Muszę to sensownie zgrać, bo jak zbyt wcześnie wykiełkuję, to będę ją musiał trzymać w boxie pod parasolem pierwszej. Boję się, że będzie mieć za mało światła wtedy.
 10. Mam nadzieję, że grande finale Carlos poprowadzi za max 3 tyg. Zwłaszcza, że korci mnie już do kielkowania kolejnej.
 11. Kuracja solą i dolomitem chyba działa. Zaczęła pić. Topy zgestniały. Chyba udało się uniknąć kary za błędy
 12. Dodam posta żeby się odświeżyło w temacie. Kupiłem dolomit, mieli tylko po 10kg ale na szczęście mam kawałek trawnika, to się nie zmarnuje. Sypnąłem tak niecałe pół łyżeczki do herbaty. Na szczęście sól w aptece była w małych saszetkach, rozrobiłem ok 1/4 łyżeczki do herbaty w niecałym litrze wody i spryskałem liście. Sporo mi tej wody zostało. Mam nadzieję, że można jej używać przez kilka dni, ułatwi mi to życie. Podlanie wypada jutro lub pojutrze, sama woda o ile nie dacie innych wskazówek Mam nadzieję, że kuracja jej pomoże, koniec tak blisko
 13. growshop | biofarmer.pl - Kraków

  Z całą pewnością powiem, że jeżeli brać pod uwagę drobiny kurzu i pyłu, to na stole leży 12369453648965468 rzeczy oraz kilka powidoków z L przestrzeni.
 14. Faktycznie, człowiek czasem myśli, że już ogarnia, a nic nie ogarnia. Z tym przelewaniem i chlorem dałem ciała. Dobrze, że są błędy mam się na czym uczyć Dolomit i sól jutro sobie załatwię. Jak to dawkować? Podlewać dalej z biobloom i topmax czy dolomit i sól dawać zamiast tych nawozów, a podlewać samą wodą? Co do wynalazków to mierzę tym głównie ph ziemi, a podlewanie robię jak piszesz - ostatniego podlania bym nie zrobił, gdybym patrzył tylko na ten miernik.
×