Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

CFL 80W | Blueberry x Shaman


lolo

Recommended Posts

swiatla ma troche za malo ale jest git zblizyc sie nie da bo wszystlko jest na stale zmontowane niestety inaczej nie dalo rady

box to dwa kartony po alufelgach dolny na doniczke i jako podstawa pod gorny o wymiarach 44 x 44 x 44cm

oswietlenie polux 80w ok 8900lm

wentylacja wylot 110m3

wlot komputerowy 12 x 12 cm

narazie bez nawozow tylko cannazym i rhizotonic przesadzane od kubka 0,3l potem 1l 5l i teraz 10l

wiek rosliny ok miesiaca

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 2 tygodnie później...

no właśnie tylko jak je "utemperować" ? fimować nie chcę już a nagięcie całej łodygi do dołu nie da za wiele chyba bo przez chwile będzie na równi ale i tak wystrzelą z powrotem nad resztę a przynajmniej tak mi się wydaje smile.png a może jednak ten fim póki jeszcze wczesne flo
to mój pierwszy scrog i jak narazie jestem w pełnie zadowolony ale chętnie posłucham dobrych rad kolegów z forum

pozdrowienia :peace:

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

u mnie akurat chodzi tylko wyciągający wentyl wlot jest pasywny mimo zamontowanego wentylatora a mieszającego nie montuje w mini boxach bo miałem kilka razy sytuacje że po włączeniu mieszającego temperatura wzrastała o kilka stopni

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+