Skocz do zawartości
thc-thc

grower

1 Micro Grow. LED? Prosze o porady.


Purple

Recommended Posts

Hey.

Z powodu braku dostępu do dobrego suszu THC i znudzenia gamą dostępnych na rynku suszy CBD myślę czy by tu coś samemu nie wyhodować.

Ma to być micro-grow, nastawiam sie na zbiory nawet kilka gram co przy moim użytkowaniu starczy pewnie na 2-3 miesiące.

Planuję albo Quick One* auto lub Purplematic CBD lub obie jak wejdą.

*lub Northern Ligt

Calosc musi zamknąc sie w bardzo małym Boxie o wymiarach do 18x30x60 (głębokośc, szerokośc, wysokość) - może obudowa po starym PC.

Pytania moje są następujące:

1. Jakie oświetlenie najlepiej LED? Czy cos takiego sie nada?

https://a.aliexpress.com/_EQYvGrF

2. Jaka doniczka? Plan jest na szeroką dopasowaną do dna boxa okolo 15x25x15. Ujdzie? Planowany trening LSM i moze "uszczypnięcie szczytu".

3. Jako wentylacje myślę o wentylatorze turbinowym i jakimś filtrze (macie węglowej). 

Dziekuje z góry za jakiekolwiek oponie i porady. 

Edytowane przez krwawyben666
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Micro grow jest trudny nawet dla doświadczonego grawera, nie wchodzi w grę większy growbox ? 

1. Led najlepiej Full Spectrum (barwa naturalna 4000)

2. trening i roślina automatyczna ? hehe no i właśnie, brak wiedzy, rośliny automatyczne tylko i wyłącznie na outdoor, kurwa, rośliny automatyczne to śmieci popularne tylko na wschodniej europie... 

Bierz normalne rośliny feminizowane, bez zjebanego genu auto. To jest tylko dobre na outdoor gdzie jest hujowa pogoda...

3. wentylator i filtr trzeba dobrać do siebie... wejdź na stronę growshopu, poprzeglądaj co i jak wygląda.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Większy nie wchodzi w grę. To taki trochę eksperyment powiedzmy.

Normalna też odpada gdyż po pierwsze rośnie dłużej i jest czuła na zmiany światła, a mogą się zdarzyć sytuację rac na 3 tygodnie braku światła nawet 36-48 godzin. Myślę że tylko automat to przetrwa i nie oszaleje. 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

A co to za różnica? Automat jeszcze gorzej myśle ze zareaguje bo dłużej mu się swieci wiec przyzwyczajona brak swiatla na tyle może marudzić ale Fem tak samo. 
 

auto tak samo może zhermic jak Fem.

sprobuj se canabonsai, nawet i parapetr wystarczy, nawet kładzenie go na podłodze przy oknie i łapiąc światło. W lato, nie zime ;D

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Reply to this topic...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+