Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

2x AK 482 2x Big Poison 250w HPS [0.64m2]


Recommended Posts

Wydaje mi się, że za wcześnie podałeś nawozy lub było nieodpowiednie ph.

Tak czy inaczej nadal mają za dużo nawozów i radził bym dawać samą wodę z jakimiś algami na poprawę żeby odzyskały zieleń.

Ogólnie zaczął bym już coś z tym robić bo potem będzie większy problem.

Po za tym gdy oglądałem tą relację to byłem i tak zdziwiony ,że mimo takich problemów Ci tak ładnie wyrosła więc są duże szanse 🙂

Edytowane przez ichikaru
  • Upvote 2
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Woda jest lana jedna i ta sama cały czas, z butelki ph 6.2. Może ziemia za mocna? Czyli lać tylko wodę z boosterem (wide load) bez pk i reszty? Przez ile czasu? 

Jakie te algi kupić, dostanę to na eBay?  Ogólnie starałem się trzymać schematu z kartki

IMG_20200303_051054.jpg

Edytowane przez Grudniowiec
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Ja od samego początku mam dużo ziemi. Ok 17-18l

Może nie jakaś mega dobra ziemia bo z marketu 60% + perlit 40%(proporcje%).

 

Moja starczyła prawie na 2 miechy. Też na organice lecę. Zachowujesz wilgoć? Tzn nie przesuszasz jej?

Dawałem tylko Algi. Tabsy CO2.

I co Trzecie podlanie krople BioGrow potem BioBloom +TopMax po kropli. Tak aby zabarwić lekko.

Moja Dziewczynka dopiero teraz woła o jeść xD

Dlatego nie patrz na tabelki od producenta tylko na swoją dziewczynkę/ Ilość ziemi i jakość/ Nawet czasem oświetlenie ma znaczenie 🙂

Jak ją przekarmisz to potem będziesz woleć zapalić tytoń z lufki.

Nie przesadzaj z Azotem!!!!! Ja tak zrobiłem i potem topy miały smak mydła!

Lepiej daj mniej niż więcej.

 

Edytowane przez ichikaru
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Moja roślinka może idealna nie jest jak na prowizorke leje za każdym razem tyle że aż dołem leci mam podstawkę żeby mokro nie było i sobie resztki spija od dołu co mi to ułatwia rzadsze podlewanie możliwe przez to że też mam ziemię wymieszane z kokosem ekspertem nie jestem bo więcej śledzę wasze namioty i tylko mogę się przyglądać doświadczonych ludzi pozdro 😁 

  • Like 1
  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 2 tygodnie później...
Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+