Skocz do zawartości
thc-thc

grower

10 eneli RQ cree 3590 x 10, 2 x Meanwell 250w


Recommended Posts

  • Replies 99
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Staram się nie przekroczyć 3 tyg. Od pokazania się roślin. Ale czasem różnie to bywa. 

Te 190w to jest razy dwa bo mam dwa namioty ?

A co do tego e fajka to ostatnio robiłem na 100ml vg dałem jakieś 20g suszu. Płyn wyszedł Ale nie uwala tylko delikatnie to czuć . Co niektórym pasuje bo mówią że można sobie za dnia palić np w pracy itp. Aczkolwiek ja bym chciał nieco mocniejszy. Problem może być taki że suszu nie aktywowalem bo miało się zrobić przy gotowaniu( mam gaśnice gdzie się reguluje temperature)  Ale być może było za krótko. Teraz chce zrobić koło 200ml Ale dam 70g co będzie to się zobaczy. Opcji zrobienia jest kilka. Na vg na alkoholu (musi być food grade i wysoki współczynnik odparowania) Drobi się material dodaje alkoholu i się gotuje (wada tego taka że jest to dość smrodliwy i niebezpieczny sposob) później się oddziela materiał od alkoholu A sam alkochol później poddaje się odparowania i tu właśnie na końcu zostaje to co chcemy. Mamy coś jak by koncentrat ? który dajemy już gdzie chcemy. Można nawet pod język jak wszystko jest git ? po chwili powinniscie cos poczuc. Minus jest taki ze  jest to żywica i nawet rozpuszczona dalej jest i potrafi oklejac ten drucik co jest efajku i po czasie się przydała i trzeba zmienić coila . Aaaa i dalej czuć badaniem więc nie jesteście incognito ?

Teoretycznie przy aktywowania można się pozbyć terpentenow i nie będzie czuć Ale to sprawa do sprawdzenia dokładnie co i jak ale chyba wyższa temperatura przy aktywowania i trochę dłużej. Ale można dla nie palących zrobić kapsułki z oleju kokosowego tylko kropelki zamiast do efajka do oleju ? opcji jest mnóstwo 

Jest jeszcze metoda ekstrakcji przez taki przyrząd laboratoryjny https://pl.wikipedia.org/wiki/Aparat_Soxhleta sposobów jest kilka 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Grzybek ,nie wiem skąd wyżej takie obliczenia mi wyszły ? ,ale najlepsze jest to ,że tak jak mówisz 190W na namiot , a namiotów są dwie sztuki po 80-80 czyli 0.64 m2 razy 2 daje powierzchnie 1.28 m2 "napędzaną" 380 W - czyli mając jeden namiot 1m2 moglibyśmy użyć cobów o mocy około 330W . Mając hpsa ludzie na 1m2 używają 600W najlepiej z opcją Super Lumen co daje 660 W . Wniosek Cob cree cxb 3590 pozwala nam zaoszczędzić zużycie prądu o połowe dając jednocześnie fajne pulchne topy. :-) 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Godzinę temu, Początkujący420 napisał:

A jakbyś dodał kief do liqudu?

To też przykleja trochę Ale coś za cos

19 minut temu, Pasjonista napisał:

Grzybek ,nie wiem skąd wyżej takie obliczenia mi wyszły ? ,ale najlepsze jest to ,że tak jak mówisz 190W na namiot , a namiotów są dwie sztuki po 80-80 czyli 0.64 m2 razy 2 daje powierzchnie 1.28 m2 "napędzaną" 380 W - czyli mając jeden namiot 1m2 moglibyśmy użyć cobów o mocy około 330W . Mając hpsa ludzie na 1m2 używają 600W najlepiej z opcją Super Lumen co daje 660 W . Wniosek Cob cree cxb 3590 pozwala nam zaoszczędzić zużycie prądu o połowe dając jednocześnie fajne pulchne topy. ?

Tak właśnie na cobie jest połowa mocy hps A wynik i tak lepszy A jeżeli ktoś jeszcze wszystko co pracuje jak powinno być to dochodzi do 2g na watt więc warto zainwestować A i żywotność cobow kładzie hpesy. 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+