Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

LED 100W | Auto AK47


Recommended Posts

  • Replies 83
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

3 hours ago, joka.menas said:

Ten oprysk tylko spowolnil ten proces ale za jakis czas znowu sie odezwie ale teraz z wieksza sila. Wiec mosisz sie zabezpieczyc w jakis nawoz.

Tak myślisz? Nawet jeżeli roślinka dostała a'la dolomit do gleby? Teraz będę miał kasę to dopiero mogę myśleć o jakichś zakupach dodatkowych :)

Zastanawiam się również czy na pewno dobrze robię rezygnując całkowicie z BioGrow podczas kwitnienia :P Ja bym jej lał 1ml co drugie podlewanie.

Wszędzie mówią co innego :) Tabelka od BioBizza zaleca używanie BioGrow, tutaj na forum się odradza a na zagranicznych portalach zaś mówi się o podlewaniu minimalnymi dawkami do końca grow.

Ps. 

Długo ta moja roślinka rośnie i dojrzewa(Nie żebym narzekał, w końcu to uprawa głównie doświadczalna) :) Myślicie że przed końcem roku będzie już ścięta? 

Edytowane przez Black.Bird
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

A wiec tak odradzalem BG ze wzgledu na to ze duzo osob jest nadgorliwa i uzywa go jak producent pisze. Stosowanie go na flo jest dobre ale naprawde w bardzo malych ilosciach, wiec stosowanie go co drugie podlanie jest dobre. Tylko pamietaj ze stosujac go dostarczasz roslinie azot, dostarczajac go roslinie musisz rowniez zadbac o pozostale skladniki. N rowniez moze zablokowac Mg i Ca.

Co do scinki to nie wiem kiedy pokazaly Ci sie pierwsze wloski. Pasjonista powiedzial ze 60 dni flo to statystycznie dobra srednia do scinki.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Dzień 68

large.1.jpg.56a9ca59e558e1cec55a451f0b8db3d3.jpglarge.2.jpg.4cee4129d8611c1e5bd50b180c57319d.jpglarge.3.jpg.bf913a1a77c9f125b4ebad008829c6a9.jpglarge.4.jpg.7f1c6a1f06405c30cb17367b48ba662e.jpg

Dolna partia liści - deficyt azotu? Czy coś innego? Powinienem się martwić? :)

Leje jej teraz 4ML Bloom i 4ML TopMax co drugie podlanie. Wczoraj razem z wodą dostała 1ml Grow, może niepotrzebnie? Ale taka ilość jej nie zaszkodzi tak czy inaczej pewnie.

Zaglądam do niej codziennie, do boxa, ale dopiero na zdjęciach widzę jak się zmienia. W przeciwnym razie pewnie bym myślał często, że stoi w miejscu i nie rośnie. Jeden z wielu plusów prowadzenia GrowLoga ^_^

5 hours ago, Vito said:

jeszcze miesiąc :) 

Ooo witam! Dawno Cię nie widziałem na forum :D

Masz racje, pewnie około miesiąca żywota jej zostało. Jak obserwowałem inne growlogi tej odmiany, to zazwyczaj dochodziły trochę szybciej. Moja jest opóźniona, może przez tą ziemię na początku, albo tak po prostu się nie spieszy :laugh:

Mnie to nie przeszkadza, mam więcej czasu na przygotowanie się do kolejnego grow :)

Edytowane przez Black.Bird
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+