Skocz do zawartości
thc-thc

grower

Olejki CBD, czy warto?


Recommended Posts

Witam, w miedzyczasie gdy rosliny rosną na olej RSO, pewny lekarz zalecil mi stosowanie olejku CBD ktory nie zadziala napewno jak RSO ale ogolnie moze poprawic dolegliwosci zwiazane z wymiotami przy raku. Polecił mi dwie marki "Hemp" i "Cidbol". Zalecil rowniez roztwory 4% zamiast 10% i wyzej ale w wiekszej ilosci tak zeby dostarczyc 60-70mg CBD dzinnie do organizmu. Przekopalem internet, widzialem ze w tym momencie masa nowych producentow przeklamuje jezeli chodzi o ilosc cbd w produkcie.

 

Ostatecznie zastanawiam sie nad dwoma sprawdzonymi markami : Charlotes Web oraz Royal queen seeds.  Co myślicie o tym?

 

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 3 miesiące temu...

Hej. Nie chciałam śmiecić nowym tematem, więc się podepnę:

Niestety z natury jestem chodzącym stresem, byle czym się przejmuję i denerwuję. Nie mam nałogów, ba, nawet kawy nie lubię ale do rzeczy. Mieszkam w małej miejscowości i raczej czegoś do palenia na ukojenie nerwów nie kupię, nie znam się, boję, raz w życiu się zaciągnęłam z kumpelą - to kaszlałam 20 minut ;) NIE chcę żadnych psychiatrów czy leków, żebym potem chodziła przybita, spała i zamulona. Znalazłam w necie te olejki Cibidol CBD 4%. Czy regularne ich stosowanie ukoi trochę nerwy? Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

O 10 marca 2018 o 12:22, violinka napisał:

Hej. Nie chciałam śmiecić nowym tematem, więc się podepnę:

Niestety z natury jestem chodzącym stresem, byle czym się przejmuję i denerwuję. Nie mam nałogów, ba, nawet kawy nie lubię ale do rzeczy. Mieszkam w małej miejscowości i raczej czegoś do palenia na ukojenie nerwów nie kupię, nie znam się, boję, raz w życiu się zaciągnęłam z kumpelą - to kaszlałam 20 minut ;) NIE chcę żadnych psychiatrów czy leków, żebym potem chodziła przybita, spała i zamulona. Znalazłam w necie te olejki Cibidol CBD 4%. Czy regularne ich stosowanie ukoi trochę nerwy? Pozdrawiam.

Powinno, ponieważ łagodzi on napięcie nerwowe. Próbowałaś ziołolecznictwa ? Typu napar z dziurawca? Melisę ? Waleriana ? Jemiołę ? Inhalacje tymi ziołami ?

waleriane można inhalować z szyszkami chmielu łagodzi napięcia. 

Duzy wpływ na nerwy ma rownież nadmiar cukru w diecie (węglowodany) 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

32 minuty temu, Ambasadorka napisał:

Powinno, ponieważ łagodzi on napięcie nerwowe. Próbowałaś ziołolecznictwa ? Typu napar z dziurawca? Melisę ? Waleriana ? Jemiołę ? Inhalacje tymi ziołami ?

waleriane można inhalować z szyszkami chmielu łagodzi napięcia. 

Duzy wpływ na nerwy ma rownież nadmiar cukru w diecie (węglowodany) 

Hej. Tak, ale z tymi ziołami (napary) to raczej dłuuuuuga terapia, to samo tabletki ziołowe, herbatki yerba mate itd. "Zabawa" w litry naparów, smaki też słabe. Po paru dniach rezygnowałam. Tutaj liczyłam na kilka kropel - 3 razy dziennie i już poprawa :) Wiem, że trochę na skróty, że najlepiej zacząć od diety, lekarzy etc. Jeśli ktoś "użytkował" ten olejek CBD to będę wdzięczna za relacje, bo trochę szkoda mi wyłożyć 100-150 zł, żeby "się przekonać".  Pozdrawiam.

Edytowane przez violinka
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

1 minutę temu, violinka napisał:

Hej. Tak, ale z tymi ziołami (napary) to raczej dłuuuuuga terapia, to samo tabletki ziołowe, herbatki yerba mate itd. "Zabawa" w litry naparów, smaki też słabe. Tutaj liczyłam na kilka kropel - 3 razy dziennie i już poprawa :) Wiem, że trochę na skróty, że najlepiej zacząć od diety, lekarzy etc. Jeśli ktoś "użytkował" ten olejek CBD to będę wdzięczna za relacje, bo trochę szkoda mi wyłożyć 100-150 zł, żeby "się przekonać".  Pozdrawiam.

dokładnie tak, napary zaczynają leczyć przy regularnych spożyciach nawet do pół roku, ganja też z resztą na efekty trzeba poczekać również. 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Reply to this topic...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+