Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

Olejki CBD, czy warto?


Recommended Posts

  • 5 miesięcy temu...

Ja kupowałem dla mojego psiaka, miał okropne drgawki i weterynarz zaproponował olejki CBD , troche nie chciałem wierzyć ale byliśmy już tak zdesperowani bo zaczynał strasznie tracić na wadze, ale działało zajebiście.
 

Bardzo podobnie jak na tym filmiku 

 

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 3 miesiące temu...
  • 8 miesięcy temu...

Ktoś powinienm zmienić nazwę działu ponieważ olejki konopne niczego nie leczą, nie mogą być więc lekarstwem, a jedynie zmniejszają symptomy czyli de fakto działają na objawy a nie na przyczyny. Nie wiem czemu wprowadzacie ludzi w błąd. 

Jeśli natomiast ktoś chce stosować CBD na zszargane nerwy, to krzyżyk na drogę do psychiatry, ponieważ te substancje psychoaktywne mogą przyspieszać rozwój chorób psychicznych. Nie chodzi mi o to, że jestem przeciwko, ale jeśli dziewczyno masz problem ze stresem, to zdiagnozuj przyczynę tego stresu i spróbuj z nią sobie poradzić, a nie wspomagaj się środkami, udając, że jest fajnie. Takie środki są dla ludzi, którzy sami w sobie czują się dobrze

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

6 godzin temu, magnifax napisał:

Ktoś powinienm zmienić nazwę działu ponieważ olejki konopne niczego nie leczą, nie mogą być więc lekarstwem, a jedynie zmniejszają symptomy czyli de fakto działają na objawy a nie na przyczyny. Nie wiem czemu wprowadzacie ludzi w błąd. 

Jeśli natomiast ktoś chce stosować CBD na zszargane nerwy, to krzyżyk na drogę do psychiatry, ponieważ te substancje psychoaktywne mogą przyspieszać rozwój chorób psychicznych. Nie chodzi mi o to, że jestem przeciwko, ale jeśli dziewczyno masz problem ze stresem, to zdiagnozuj przyczynę tego stresu i spróbuj z nią sobie poradzić, a nie wspomagaj się środkami, udając, że jest fajnie. Takie środki są dla ludzi, którzy sami w sobie czują się dobrze

Nie masz do końca wiedzy na temat tego co piszesz.

 Olejki CBD są suplementami diety nie są w żadnym lekarstwem ani złotym remedium. Nie polecam leczenia się - THC przy zaburzeniach psychicznych i chorobami wszelakimi związany na tle nerwowym, bowiem źle dobrana ilość THC może pogorszyć stan zdrowia psychicznego i fizycznego. Olejki które są sprzedawane w Polsce przez polskich producentów i zagranicznych,  w większości nie spełnia nawet normy suplementu diety ze względu na to że firmy Chcą zarobić na klientach żerując na ich nieszczęściu.

Także tutaj pomylone zostały pojęcia CBD a THC, użytkowanie olejków CBD CBG ma pozytywny wpływ na organizm przy zastosowaniu również innych zabiegów polepszające stan zdrowia takich jak– – zmiana nawyków żywieniowych, redukcja stresów, włączenie aktywności do rutyny dziennej. 

Jeżeli chodzi o RSO stosowany przy poważnych chorobach, używanie go na własną rękę może prowadzić do poważnych konsekwencji, do dużych zaburzeń psychicznych. Osoby które szukają pomocy siły konopi muszą rzetelnie uczyć wiedzy się na jej temat. Na temat zmoan percepcji i zachowań organizmu.

 

Tutaj muszę dodać również że zależy to od kwestii indywidualnej człowieka rozwoju jego oraz wielu innych czynników, dla jednej osoby będzie to miało negatywny wpływ na drugą zaś pozytywny, także nie możemy tutaj wrzucać wszystkiego do jednego wora ponieważ czasami THC jednak przynosi bardzo dobry wpływ przy terapiach.

Zdaję sobie sprawę że wiele osób szuka, jakiejkolwiek pomocy w ich schorzeniach, Jednakże Nie dajcie się zwodzić niektórym reklamą, ponieważ bardzo duża grupa osób które te olejki produkują nie mają na celu czyjegoś zdrowia.

Olejek CBD, z dobrego źródła już po 14 dniach redukuje złe i negatywne skutki stresu, mowa tutaj o stresie krótkotrwałym, nie chorobach układu nerwowego, przy tych chorobach wymagana jest odpowiednia opieka lekarska, działanie na własną rękę ma sens gdy to się dopiero zaczyna, a nie gdy już jest W zaawansowanym stanie.

Jeżeli już jesteś użytkownikiem medycznej marihuany, Weź pod uwagę to aby pochodziła ona z dobrego źródła, z dobrej bio uprawy, z dobre genetyki.

Chciałam poruszyć tutaj kwestię tego aby medyczną marihuaną tą dostępna na receptę oraz tą poniżej 0,02% stosować poprzez inhalacje. Ponieważ przy procesach uprawy, bardzo dużo producentów nie stosuje żadnych norm jakości nawozów, wiele z tych substancji ma negatywny wpływ na organizm człowieka, tak jak jedząc owoce czy warzywa z upraw ze sztucznymi nawozami, tak i susz konopi może posiadać różne substancje niekorzystne dla zdrowia. W takich przypadkach trzeba zachować zdrowy rozsądek i kierować się jakością.

Także sprostowanie, olejki CBD cbg nie są lekarstwem, są suplementem diety który regularnie stosowany przynosi pozytywny wpływ na organizm człowieka, Pod warunkiem że jest on z dobrego źródła

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 2 miesiące temu...

Jeśli chodzi o olejki cbd, to wydaję mi się, że obecnie problem jest taki, że większość z nich aby osiągnąć THC na wymaganym poziomie jest wzbogacana kryształami CBD, przez co ich skład chemiczny bardzo często odbiega od tego co występuje naturalnie w roślinie.

Jak wiadomo z badań nie tylko CBD i CBDa ma właściwości przeciwnowotworowe, ale i również CBG, które w większości olejków jest na znikomym poziomie. Jak wiadomo fitokannabinoidy działają symbiotycznie - dostarczane razem wzmacniają swoje działanie, dlatego moim zdaniem najlepsze działanie w przypadku nowotworów będzie miał olej rso i ekstrakt cbd.

Moim zdnaiem świetnie sprawdza się ten ekstrakt.

O wiele lepiej wziąć 10% stężenie ekstraktu CBD niz 25% olej cbd, którego połowa związków aktywnych będzie sztucznie podnoszona kryształem. W ten sposób masz również troche więcej THC jak i znaczne szersze spektrum fitokannabinoidów.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 4 tygodnie później...
  • 9 miesięcy temu...

Potwierdzam, że w przypadku sklepu link skasowany można na ich ofertę liczyć. Starają się gwarantować dobre ceny a jednocześnie jeśli chodzi o wybór produktów to jest bardzo bogaty i można będzie coś interesującego dla siebie znaleźć. Olejki w różnych wersjach jeśli chodzi o zawartość CBD.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Reply to this topic...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+