Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

LED 100W | Auto AK47


Recommended Posts

  • Replies 83
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

4 hours ago, Pasjonista said:

Ja raz tak ostrzyzonego  mojego drugiego automata zostawilem jeszcze na tydzien . I powiem ze ten automat mial jebniecie.!!! (White diesel haze). Ja bym go zostawil i trichomy obserwowal. Pozdro  

Taki właśnie mam plan, potrzymać go jeszcze troszkę. Trichomy 50/50, ale miejscami pojedyńcze bursztyny się pokazały.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Przyjmujac ze 32 dzien to 1 dzien flo to masz obecnie 67 dzien flo. Z wypowiedzie Pasjonisty 60 dzien to taka dobra srednia (dokladnie... srednia) wyglada na to ze masz sporo piwnego koloru wiec mozesz scinac smialo, badz sciac polowe, syto podlac i poczekac jeszcze z kilka dni do przesuszenia gleby. 2 zbiory z jednej rosliny. Chodz cos czuje ze smialo mozesz scinac juz teraz. Ja zauwazylem ze na TOPach caly czas sa mleczne, bedz przezroczyste wiec zewsze sogerowalem sie trichomami na lisciach przytopowych.

Jesli golym okiem widac ze masz duzo bursztynu na duzej ilosci lisci to smialo scinaj. A jesli tylko jeden liscic (ten na zdj) tak Ci obrodzil w bursztyn a reszta nie to mozesz poczekaj. Pamietaj ze to zawsze zalezy od preferencji konsumenta, chodz bedziesz bardziej zadowolony jak bedzie mocniejsze niz za zlabe, wiec poczekaj.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

3 hours ago, joka.menas said:

Przyjmujac ze 32 dzien to 1 dzien flo to masz obecnie 67 dzien flo. Z wypowiedzie Pasjonisty 60 dzien to taka dobra srednia (dokladnie... srednia) wyglada na to ze masz sporo piwnego koloru wiec mozesz scinac smialo, badz sciac polowe, syto podlac i poczekac jeszcze z kilka dni do przesuszenia gleby. 2 zbiory z jednej rosliny. Chodz cos czuje ze smialo mozesz scinac juz teraz. Ja zauwazylem ze na TOPach caly czas sa mleczne, bedz przezroczyste wiec zewsze sogerowalem sie trichomami na lisciach przytopowych.

Jesli golym okiem widac ze masz duzo bursztynu na duzej ilosci lisci to smialo scinaj. A jesli tylko jeden liscic (ten na zdj) tak Ci obrodzil w bursztyn a reszta nie to mozesz poczekaj. Pamietaj ze to zawsze zalezy od preferencji konsumenta, chodz bedziesz bardziej zadowolony jak bedzie mocniejsze niz za zlabe, wiec poczekaj.

Dzięki :) Zdecydowałem, że potrzymam jeszcze max 3 dni. Podlałem, poczekam do wyschnięcia i harvest już bez zastanawiania i siedzenia w trichomach 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Harvest Day

Waga mokrego po trimmingu wynosi 75G.

Byłoby odrobinę więcej, bo tydzień wcześniej ściąłem już średniego topa.

 

Generalnie uprawa jest mega wciągającym i przyjemnym zajęciem. Dla ludzi cierpliwych...

Wiele wiedzy i doświadczenia wyniosłem z tego GrowLoga i dziękuje wszystkim udzielającym się w temacie za cenne rady ;)

 

Adios:harvest:

large.bigismiles1.jpg.fd6e82e373d9ff804de6dc97102c0656.jpglarge.5a51656048204_bigismilse2.jpg.142bd2bb264bb7e7abd13342ade480f8.jpg

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+