Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

LED 100W | Auto AK47


Recommended Posts

Dzień 57

Przy ostatnim podlewaniu dostała podwójną dawkę mieszanki nawozów BioBizz

Jak widać na zdjęciach roślinka jest strasznie zakrzaczona. Robić coś z tym, czy zostawić i niech rośnie w spokoju? :)

(Co biedniejsze, żółknące liście ściągam z roślinki oczywiście)

Przez te braki główny top wygląda biednie, na tle innych :D Ale z moich obserwacji deficyt póki co się nie pogłębia.

Ile jej jeszcze zostało do końca żywota na oko?

large.a.jpg.9b6ca1fb8ef2c0283e25250727450281.jpglarge.b.jpg.61f228ae5edf38ba768bfe2234d3955a.jpglarge.c.jpg.a194b1e9b6ae4289ade2d437b2b632a3.jpglarge.d.jpg.40bde5c41dff0b5a2a9ce0146d46a66f.jpg

large.e.jpg.69ea00954b07e6bf5f847b88de430965.jpg

Pytanko... Czy te brązowiejące włoski(zdj. powyżej) to normalne? Czy znowu jakiś błąd popełniłem? :)

Edytowane przez Black.Bird
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • Replies 83
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Ile do konca? Pasjonista kiedys napisal ze dobra srednia jest 60 dni flo (1 dzien flo to kiedy roslina pokazuje pierwsze wloski, sam musisz policzyc ile to juz minelo)

Brazowe wloski to narmalka, za jakisz czas mozesz miec tylko brazowe.

Na Twoim miejscu nie obrywal bym zoltych lisci, ja np. nie obrywam, dopiero jak przy podlewaniu same odpadaja to je czysce a tak nie ruszam wcale.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

O 11/30/2017 o 23:21, Black.Bird napisał:

Ale przy TryPacku Biobizza i glebie Light-Mix nie spodziewałem się niedoborów.

A czego żeś się spodziewał po takim bublu, najtańszy nawóz od samego początku jak wszedł na rynek,zero jakości jakby kazda partia była na nas growerach dopiero w testach i do tego tępe ch**e nie odpowiadają na skargi ludzi tylko starym wyga wpierdalają kit na uszy że oni coś spierdolili! Od samego początku jak się pojawili na rynku,pojawiły się problemy z ich odżywkami więc ja na ten shit leję rannym moczem!Chcecie  mieć kłopoty z roślinami to używajcie dalej tego gówna.

a co do twojej roślinki to jest głodna jest w odpowiednich działach wiele tematów gdzie są pokazane obiawy a nawet w fotorelkach często są wałkowane te same objawy.

Do ludzi czytających pamiętniki growerów- Zacznijcie czytać ! Wszystko zostało już napisane! Mniej lenistwa nikt wam uprawy nie poprowadzi i przyniesie plonu na tacy!Pobudka!

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

53 minutes ago, SmakMaroca999 said:

A czego żeś się spodziewał po takim bublu, najtańszy nawóz od samego początku jak wszedł na rynek,zero jakości jakby kazda partia była na nas growerach dopiero w testach i do tego tępe ch**e nie odpowiadają na skargi ludzi tylko starym wyga wpierdalają kit na uszy że oni coś spierdolili! Od samego początku jak się pojawili na rynku,pojawiły się problemy z ich odżywkami więc ja na ten shit leję rannym moczem!Chcecie  mieć kłopoty z roślinami to używajcie dalej tego gówna.

a co do twojej roślinki to jest głodna jest w odpowiednich działach wiele tematów gdzie są pokazane obiawy a nawet w fotorelkach często są wałkowane te same objawy.

Do ludzi czytających pamiętniki growerów- Zacznijcie czytać ! Wszystko zostało już napisane! Mniej lenistwa nikt wam uprawy nie poprowadzi i przyniesie plonu na tacy!Pobudka!

W co drugim GrowLogu jaki czytałem, osobom początkującym użytkownicy mający dłuższy staż na tym forum polecano te nawozy na początek. Co człowiek to inna opinia ;)

Według tego co napisałeś powinienem się wszystkiego dowiedzieć, i dosłownie na wszystko przygotować. Najlepiej poza tym forum i dopiero brać się za uprawę. Czytam codziennie po parę artykułów na temat uprawy konopii. Nie ograniczając się tylko do tego forum. Ale czasem jednak warto spytać, choćby dla pewności.

Jeżeli nie masz żadnej satysfakcji lub nie czerpiesz przyjemności z pomocy osobom niedoświadczonym, to może lepiej będzie jak powrócisz do poklaskiwania osobom, które nie mają żadnych problemów ze swoim ogródkiem.

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Spoko. Nikt nie wie wszystkiego od razu. Ciężko wszystko przeczytać i startować bez błędów. Smaku to stary wyjadacz, więc może zapomniał jak był  początkujący :) Ale radzi dobrze ludziom w growlogach.

Co do biobizz, to pierwsze słyszę, że mają taką opinię. Ja korzystałem i byłem bardzo zadowolony. Zero problemów.

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Wracajac do ziemi, light mix jest bez nawozow. Ja tez kiedys kupowalem ziemie nie wiedzac nic o niej, dopiero jak podawalem w spisie sprzetu to ktos powiedzial co to za ziemia tylko ze ja kupilem canna profesional. CO do BioBizz-a ja mam prawie caly zestaw i jestem zadowolony, od pierwszej uprawy bez problemow, nie kupowalem tylko fixmix (ktos mowil ze to podobne do BioGrow-a).

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Taaa. Ten fishmix to taki bio grow na outdora bardziej. Ja go raz kupiłem i dawałem razem z biogrowem i przedawkowałem azot. Potem z ciekawości używałem samego fishmixa w zastępstwie za biogrowa. Zero różnic. Ja teraz uzywałem Advanced Nutrients i jakiejś ogromnej różnicy nie widzę. Chyba więcej kwiatów rośliny budowały. Trudno mi powiedzieć. Jak dla mnie biobizz bardzo fajne nawozy. Może nawet następny grow może na nich polecę, bo trochę mi ich zostało.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

10 godzin temu, Rysiu napisał:

 

Spoko. Nikt nie wie wszystkiego od razu. Ciężko wszystko przeczytać i startować bez błędów. Smaku to stary wyjadacz, więc może zapomniał jak był  początkujący :)

 

@Rysiu nie zapomniałem jak byłem poczatkującym do tej pory są grow logi z moich patyczaków i zawsze zapraszam do ich oglądania by mi nie mówiono że pozjadałem wszystkie mądrości :) ale wszystkie uwagi brałem na klate mimo że wiele lat wcześniej robiłem outdoory to indoor na poczatku mnie przerósł jak i kazdego growera.Chyba nie wiecie jaka tu wcześniej była loza szyderców a zarazem dobrych growerów ,szkoda że ich niektóre uwagi administracja usuneła z moich growlogów  ale ja to brałem na klate i się nie stawiałem okoniem.Jednak szkoła którą zrobiłem i nauki jakie zaczerpnołem z forów internetowych dało wynik.

@Black.Brid nie tyczyło się do Ciebie te słowa o lenistwie tylko do 80% nowych userów przeglądnij relki a sie dowiesz o cochodzi.

Co do Biobizz zdania nie zmienię mam je już wyrobione od samego poczatku tylko ziemia spoko.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

44 minutes ago, SmakMaroca999 said:

@Black.Brid nie tyczyło się do Ciebie te słowa o lenistwie tylko do 80% nowych userów przeglądnij relki a sie dowiesz o cochodzi.

Rozumiem. Wiem o co chodzi :)

 

Na pewno będę próbował rozwiązań innych producentów, jeśli chodzi o nawozy. Ale to już przy okazji kolejnych upraw. 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+