Skocz do zawartości
thc-thc

grower

LED 100W | Auto AK47


Recommended Posts

4 godziny temu, joka.menas napisał:

Mozesz sie zabezpieczyc w produkt BioBizz-a AlgaMic, ma Ca i Mg i kilka innych przydatnych witaminek.

Przy kolejnej uprawie na pewno się zaopatrzę :)

4 godziny temu, joka.menas napisał:

Dlaczego tez myslisz ze spoieprzy pH skoro w glebach z growschopu (glebach dedytowanych do upraw konopi) nawet w Light mixach masz dolomit?

No tak, chodziło mi o to że mógłbym przesadzić z ilością :)  

Co myślicie o takim produkcie? Mam też sól gorzką mógłbym zrobić dodatkowo oprysk na deficyt Mg.

large.5a205d9ba79b8_wapnonawozowe.png.c6274d47554c0100c87be19daabc9144.png

Jeśli ten nawóz by się nadał, to ile tego sypnąć? 

Edytowane przez Black.Bird
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • Replies 83
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

ja mysle ze jak ktos ma leda to go stac na nawoz 60 zl kosztuje w grow shopie, kup sobie canny nawoz czlowieku do twojego kwiatka, albo niech ktos ci rzuci jakims zastepczym za 6 zl

edit: nie wiem czy mozna dawac linki do grow shopow to nie daje, canna starter czy jakis inny starter sobie kup chyba ze nie bedziesz juz sadzil to kup se 5 kilo za 3 50

Edytowane przez rooky
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Godzinę temu, rooky napisał:

ja mysle ze jak ktos ma leda to go stac na nawoz 60 zl kosztuje w grow shopie, kup sobie canny nawoz czlowieku do twojego kwiatka, albo niech ktos ci rzuci jakims zastepczym za 6 zl

edit: nie wiem czy mozna dawac linki do grow shopow to nie daje, canna starter czy jakis inny starter sobie kup chyba ze nie bedziesz juz sadzil to kup se 5 kilo za 3 50

Jak masz odpowiednią wiedzę i chcesz pomóc to przeczytaj chociaż pierwszy post w temacie.

Mam BioBizza Trypack, i kwiatek został przesadzony do gleby Light-Mix.

Edytowane przez Black.Bird
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

https://www.growbox.pl/search.php?text=biobizz

algamic

0,25l 20zl

0,5l 37zl

Sory nikt nie powiedzial ze to najtansze hobby ale i bez tego nawozu cos tam bedziesz mial. To tak jak z rybkami, roslinki, rybki, woda, fitr, dobre siwatlo, kamyczki, jedzenie, akwarium... nagle slimaki sie pojawiaja to trzeba cos na slimaki kupic, op jakims czasie glony bo masz zle swiatlo powodujace wiekwszy przyrost glonow, nie masz zadnej chemii by sie pozbyc tego itp i tak sie ciagnie te nasze hobby :D . Powodzonka.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Wszystko fajnie panowie, i dziękuje za chęć pomocy:) Ale przy TryPacku Biobizza i glebie Light-Mix nie spodziewałem się niedoborów.

Niestety przy pierwszej uprawie chyba niemożliwym jest bycie przygotowanym na każdy scenariusz.

A teraz skoro już się pojawiły deficyty to staram się je czymś od razu załagodzić. Jak zamówię Algamic to najwcześniej będzie na poniedziałek.

A do tej pory deficyt może dokonać sporego postępu. I jeżeli proponowaliście Dolomit, to myślałem że pójdę w coś takiego i trochę poprawię sytuacje. 

 

Jutro podlewam PK, także zastanawiam się czy dodawać coś tego wapna nawozowego (CaO 50%) do gleby, na wierzch.? Choćby parę łyżek?

 

Edytowane przez Black.Bird
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

tez tak mialem za 1 razem rosliny beda jadly z lisci narazie, a jak kasa to nie problem to jutro zamowisz i zaznaczysz, zeby paczka przyszla w weekend i moze juz w sobote bedzie kurier pozdro ziom

edit: chyba na hemp.pl jest opcja z paczka w weekend nie wiem jak tam na innych stronach

Edytowane przez rooky
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

6 godzin temu, Black.Bird napisał:

Wszystko fajnie panowie, i dziękuje za chęć pomocy:) Ale przy TryPacku Biobizza i glebie Light-Mix nie spodziewałem się niedoborów.

Light-Mix ma sladowe ilosci nawozow idealne dla sadzonek max do pierwszych dwoch tygodni zycia rosliny, a Biobizz Try-pack to najtansze nawozy dla poczatkujacych gdzie zawsze wychodza niedobory, bo maja bardzo male stezenie. Znam przypadki gdzie ludzie stosowali 4 krotnie wieksze dawki zeby zapobiec niedoborom i nic sie nie dzialo. 

Osobiscie jakbym mial uprawiac na tym gownie to wolalbym leciec na samej ziemi typu all mix i nie dodawac w ogole nawozow przez caly okres, albo tylko dokupic cos ns pk, bo z tym trypackiem to mega efektow nie bedzie.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+