Skocz do zawartości
thc-thc

grower

HPS 400W | White Widow x Big Bud


Recommended Posts

Okna w pokoju mam cały czas zamknięte. Jutro postaram się zrobić ten patent z żarówką grzejącą.

 

Dodaję foty tego jak to ogarnąłem z workami ryżu i brykietem. Przeanalizowałem to i mam MEGA zapchany filtr węglowy (tak myślę), może póki nie czuć roślin to w ogóle go zdjąć? Żeby nie blokował przepływu powietrza. (dodaję foto, sami oceńcie)

 

Inna kwestia to... może po prostu popsuty higrometr? Cały czas jest równe 80% mimo otwartych drzwi do boxa i nawiewu w ich stronę. Tak samo pochłaniacz, brykiet i ryż zupełnie nic nie zmieniły (trochę dziwne dla mnie, brak zmiany wilgotności choć o 1%). Wyjmę go i postawię w zwykłym pokoju, zobaczymy czy cały czas będzie te nieszczęsne 80%.

 

fylter kartka

fylter

bryket

went nowa miejscówka

 

 

 

 

EDIT

 

Dobra jest już git... trochę wstyd mi się przyznać o co chodziło, ale napiszę:

 

kliknąłem "reset" na termo/higrometrze i już jest ok. nie wiem o co to za akcja, pierwszy raz taka sytuacja

 

tak samo czasem pokazuje mi temp w farenheitach a czasem w celsjuszach; może jest jakiś trefny (albo ja jestem niehalo)

mam wilgotność 56%, zaraz podleję moje małe

 

temp 21,6*C więc postaram się zrobić ten patent z puszką i żarówką jutro

 

a tak czy inaczej filtr jaki jest to widzicie...

 

pozdrówki :)

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Szalony sprawdz czy nie masz jakiegoś przełącznika ze zmianą symbolu c/f albo twoja stacja ma

wbudowaną sekwencje zmiany jednostek co może oznaczać że np:co 3 wciśnięcie guzika temp. albo reset

może zmieniać automatycznie jednostki. Ja tak miałem na blue lab ec i ph miernikach np:EC zmieniały

się na PPM(to to samo mierzy zawartość składników odrzywczych w rostworze), albo c/f. Wciskając np:

guzik unit kilka razy za każdym razem wyskakuje ci inna obcja aż do momentu przewinięcia wszystkich

opcji.Jeżeli ma na wyświetlaczu opcje c/f to powinien mieć też jakiś rodzaj przełącznika.

Troszku zawile napisałem ale może pomoże.?

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

zdjęcie podglądowe ze starymi, nieaktualnymi warunkami
 

warunki 6/3/2015

ma guzik "reset" i jeden potrójny (chyba) guzik; z tyłu nic

szkoda, że nie ma jakiejś "tabliczki znamionowej"

 

kliknąłem znów (pokazywał jakieś 57% i 25*C) już nie pamiętam który i zmieniło się znów na *F, potem próbowałem wszystkich kombinacji (bez kitu wszystkich jakie mi przyszły do głowy wiele razy; nawet wyjąłem i włożyłem mu baterię i patenty z przytrzymaniem guzika itp) i nie udało mi się zmienić znów na *C, ale ogólnie jakoś nie ufam mu (albo raczej nie ogarniam... choć wydaje się być najprostszy i czytelny). Szkoda mi nerwów. Zaraz jadę w trasę, więc po drodze kupię jakiś nowy i będę spał (mam nadzieję) spokojnie.

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

UP!

 

Yo nowe foty, nowa stacja pogody (teraz działają dwie równocześnie). Sorry, ale nie numerowałem krzaków (jak chcecie, żebym je numerował przy następnych UPach nie ma sprawy, to dajcie znać, inaczej szkoda mojej roboty, bo nie wiem czy to nie przerost formy nad treścią).

 

warunki

nowa stacja pogody

x

x

x

x

DSCN0012x

x

cał

cał

 

dzisiaj podlane Alga-C, Growth-C, Bloom-C (może to ostatnie niepotrzebnie? kierowałem się etykietami na butelkach)

 

Widzicie jaka jest temperatura w nocy; jak lampa świeci to temp wynosi ok 25*C, może tak być? Czy lepiej dodać im jednak jakąś grzałkę np chociaż na noc?

 

pozdrówki!

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+