Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

HPS 400W | White Widow x Big Bud


Recommended Posts

Ok dzięki już przestawiłem. W sumie właśnie się zastanawiałem nad tym, bo oglądałem GL Toksyny i tak chyba robił i mnie to skłoniło do refleksji. W każdą środę będę im skracał dzień o 15 minut.

 

***EDIT***

 

Zajrzałem dziś w moje dawne, tajne notatki i chyba znalazłem swój błąd i powód tych przebarwień/nadmiarów składników. Otóż nawozy lałem co każde podlanie, a nie tak, że: raz nawóz-raz woda-raz nawóz-raz woda-...

 

Będę pamiętał przy nawożeniu na flo oraz w przyszłości :) Niedługo jakiś up z fotami.

 

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 2 tygodnie później...

Sorry za brak upów ostatnio.

 

@SmakMaroca999

 

Na szczęście nie ;) na potwierdzenie wrzucam parę fotek, ale mam jakiś przypał z aparatem i nie mogę nic bardziej konkretnego zrobić. Odkąd są na flo dostawały samą wodę i już się trochę uspokoiły moje małe z tymi przebarwieniami. Teraz będę lał na zmianę wodę-nawozy na flo100%-wodę-nawozy na flo 100%-wodę-nawozy na flo 100%...

 

Trochę mi spadła wilgoć (jest~42-48%). Dziś podlałem, zobaczę jak będzie potem; jak coś to chcę np powiesić jakieś wilgotne szmatki (chyba, że może tak być... chciałem osiągnąć 55-60).

 

W każdą środę skracam im dzień o 15min. Póki co o ile dobrze liczę jest 10,5/13,5

 

dzień 5x60/4x50 życia

15 dzień FLO

 

warun

delta

x

hmm

y

fi

z

 

Pozdro!

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Wiesz co chciałem, żeby były w jednej odległości od lampy. Może w sumie rzeczywiście lepiej by było np te niższe na jakieś podstawki dać.

 

Mogę jechać na takiej wilgotności? ~45%

 

Chcę tak skracać im dzień aż będzie 9/15

 

i flo trzymać ok 60 dni tzn jeszcze jakieś półtora miesiąca.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+