Skocz do zawartości
thc-thc

grower

HPS 400W | White Widow x Big Bud


Recommended Posts

@Szalony - przykro mi to słyszeć - a raczej czytać :(  Współczuje z całego serca. Jednak trzeba wiedzieć komu można a komu nie można pomagać - a raczej lepsze określenie to: nie powinno się pomagać - bo wiadomo jak taka pomoc u nas w PL może się skończyć...

Ludzie którzy chcą być leczeni , sami szukają sposobów jak to zrobić i czasem łamią prawo w imię wyższej konieczności , ale sam osobiście znam takie persony , które " wolą już umrzeć niż BRAĆ NARKOTYKI" - takim niestety nie jesteśmy w stanie pomóc , bo oprócz ewidętnej choroby - czasem śmiertelnej - mają jeszcze blokadę w głowie - a na to leku nikt jeszcze nie wymyślił.

 

I pamiętaj nikt nie wie - nikt nie powie. Takim sposobem jestem - jeszcze ;)  na tym forum od blisko 10 lat i uprawiam dla własnych potrzeb.

 

Pozdrawiam i 3maj się ciepło

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Dzięki za dobre słowo.

 

Mały up: następnym razem będzie lepszy; nie zdążyłem porobić więcej zdjęć, bo akurat padła mi bateria w aparacie i jakoś średnio mam głowę dziś po pogrzebie do tego. Foty chwilę po podlaniu Growth-C i Root-C (lałem wszystkim, może w sumie tego roota mogłem 5 dużym odpuścić).

 

Wiem, że to najwyższy czas (a nawet chyba trochę za późno) na trening dużych, żeby małe mogły je podgonić. Postaram się jeszcze dziś ogarnąć jakieś druciki czy coś i je powyginać.

 

cal

a

a

a

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Yo sorry za dwa posty pod rząd.

 

UP po ostrym treningu. Nie ucinałem żadnych liści, połamałem parę łodyg. Następnym razem postaram się je ponumerować.

 

postanowiłem orientacyjnie określić czas

 

DZIEŃ: (5x)30/(4x)20 życia

 

all

1

2

3

4

5

6

7

8

9

DSCN0968

DSCN0969

DSCN0970

DSCN0971

DSCN0972

 

Mam nadzieję, że jakoś połapiecie się w zdjęciach. Jak robić jakoś inaczej to proszę o wskazówki.

 

Pozdro!

 

 

EDIT: z różnych względów jednak niewykluczone, że to mój ostatni grow :/ postaram się dociągnąć go do końca... czego się nie robi dla rangi "Grower" (obym zasłużył).

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

dzięki za radę @SmakMaroca999 będę pamiętał na przyszłość

 

 

POMOCY!

Mam kłopot z wilgotnością! Wynosi 80% cały czas, wczoraj przestawiłem wentylator z min obrotów (20%) na maxa i przez noc i dzisiaj cały dzień nic się nie zmieniło :(

 

mowa o tym wentylatorze

20%było min bo tam jest termostat i jak się coś grzeje bardziej to i tak on mocniej kręci... i przestawiłem tak, żeby chodził na maxa cały czas

 

temp 19,3*C w sumie aż się dziwię, że taka niska (wcześniej miałem w farenheitach więc w sumie nie ogarniałem czy jest dobrze ale było chyba jakoś koło 75-80)

 

dzięki za pomoc!

 

Co robić? Trochę je poprzycinać? Gleba nie jest mokra i nawet dobrze by było, żebym dzisiaj podlał.

 

boję się jakiejś pleśni czy innego syfu

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Sorry za dwa posty pod rząd; nie ukrywam chcę wzbudzić zainteresowanie, bo boję się o np pleśń ze względu na wilgotność.

 

mały UP

 

Tak to teraz wygląda,

 

całość 6/3/2015

warunki 6/3/2015

 

Wentylacja ustawiona na maxa już z 48h, a i tak 80%... co zrobić z tą wilgotnością? Rośliny mają w glebie wg mnie sucho i jutro będę musiał je podlać. Ehh.

 

Może je trochę przyciąć? Myślałem, żeby to zrobić dopiero na flo, żeby odsłonić topy.

 

Nie jest im za chłodno jak mają ok 20*C?

 

Z góry dzięki, pozdro.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Wielkie dzięki, dziś postaram się kupić coś takiego /admin - link wygasł/ o ile znajdę gdzieś u siebie; porozrzucam brykiet

 

grzejników niestety nie mogę podkrecić, z resztą mam jeden i jest zasłonięty przez biurko (w sumie ogrzewanie w pokoju to głównie box); jak wyrównam wilgotność to przykręcę znów wentylator i niech sobie chodzi na jakieś 30% (teraz max odkąd wilgotno), może wtedy będzie cieplej

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Kupiłem pochłaniacz wilgoci, ustawiłem go... z resztą sami zobaczcie gdzie. Chciałem po prostu na środku, nie wiem, może go gdzieś podwiesić? Jest już tam z 2h a wilgotność nadal 80%... Zaraz jadę po brykiet i rozwieszę go w rogach boxa w najcieńszych skarpetkach jakie kupię ew jakimś woreczku bawełnianym na przykład. i może parę woreczków ryżu

 

pochłaniacz wilgoci

 

po 11h świecenia temp wynosi 21,7*C... jak mógłbym ją trochę zwiększyć? Jakąś zwykłą lampkę ze zwykłą żarówką dać?

 

boję się podlewać, a przydałoby się :/

 

Pozdro! Czekam na hejty :)

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+