Skocz do zawartości
thc-thc

grower

HPS 2x600W | Sugar Gom, AutoMazar - produkcja nasion


Recommended Posts

Spoko jutro ci wrzucę. Chyba są już małe pestki tak mi się wydaje. Jak mam na tych co hermiłem topy żeńskie i je rozłożę to mam już zielone kulki normalnie, a na tych zapylanych całe topy zbudowane są z takich maluteńkich kuleczek, więc wydaje mi się że to właśnie pestki już rosną małe. Pozdro i dzięki za zainteresowanie!

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Ciekawe dlaczego włoski nadal są mleczne a nie tak jak ludzie pisali że zwiędną albo brązowe się zrobią. Na tych Paniach co były hermione jak rozsadzę topa to normalnie już duże pechy są ale całe zielone, a jak rozłupię to są dość miękkie a w środku normalnie kiełek jest. Powiedz mi czy takie pestki z hermy też się nadają na OUT czy nie bardzo? Pozdro!

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

takie co sa po hermieniu mozna uzyc dalej w celu hodowlanym bo to pokolenie S1 czyli o zroznicowanym genotypie ale pewna czesc nosic bedzie cechy hermafrodytyzmu dlatego brederzy prowadza wpierw selekcje a pozniej ada z klonow ale to auto wiec klony odpadaja ja osobiscie wrzucam rosline hermiona cala do pieca ani ona do palenia ani do rozrodu.Pozdrawiam

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Dałem dupy Panowie na całej linii, obiecałem na dzisiaj foty ale zapomniałem. Na pocieszenie was i samego siebie wrzucę chociaż foty pierwszych pestek z S1, pochodzących z roślin, które były Hermione. Nasiona nie są jeszcze dojrzałe bo są zielonkawe ale teraz przynajmniej mam pewność, że coś z tego będzie. Na roślinach zapylanych manualnie jest mnóstwo minimalnych kuleczek, jak gdyby topy były z nich zbudowane. Identycznie było na Hermach z pestkami. Co ciekawe włoski nadal są mleczne, tylko co jakiś czas trafia się brązowy uschnięty włosek. Bebook powiem, ci że twój Sugar Gom na OUT robi robotę nieziemską w porównaniu do syfu, który sprzedają "czołowi" producenci. Ale to co teraz mi w Boxie się dzieje to już przesada. Na 30 Panien przeznaczonych na pestki, około 20 ma 1,1-1,3m wysokości, z długimi smukłymi topkami, włochy na topach mają po 1,5-2,5cm nawet. Takiego czegoś nie widziałem ... pozostałe 10 Panien jest niskie bo mają od 40-80cm ale za to 6-8 szczytów, gdzie treningu nie robiłem żadnego, a topy jak puszki Coca Coli mimo że dopiero zaczynają puchnąć. Zapach jest mało wyczuwalny o nutce kawy i pomarańczy, ale jak tylko ruszę rośliną albo potrę choćby jednego topka to aż w oczy szczypie ... Powaga, robota pełen kozak. Zasługujesz według mnie na "producenta" roku! Tak trzymaj. Na pocieszenie jak pisałem zdjęcia niedojrzałych pestek z S1 selfing roślin hermionych. Pozdrawiam!

 

med_gallery_43077_1573_19924.jpg

 

med_gallery_43077_1573_168299.jpg

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Oj masz kolego pomysły, w sumie tak jak ja. Gdybyś rozwiązania mojego Patentu w tej szopie widział to ojezu ... ;/ Niestety nie mogę się póki co nimi podzielić. Więc tak, zrobiłem wam foty, tyle że telefonem bo aparat w innej "szopce" leży. Tam jest co fotografować ale to już mało istotne. Na 30 roślin z 12-15 jest zapylonych w 100% reszta też jest zapylona ale nie po całości. Udało mi się jeszcze co nieco bananów znaleźć to jutro zapylę te najsłabiej zapylone. Myślę, że prócz pestek z 200g powinno palenia wyjść. Niektóre pały już są piękne w ch*j, na zdjęciach średnio to widać, bo z telefonu i przy lampach ale jak tylko wezmę aparat żeby zdjęcia wywieźć to wam zrobię aparatem. Łapta i komentujta!

Zapomniałem ku**a ... Był problem podajże z tego co pamiętam z fosforem albo z magnezem/wapnem, lałem za dużo AN grow i azot im tamte pierwiastki zblokował. Dostały flusha, a później 2x większą dawkę Plagron Terra Bloom.

 

med_gallery_43077_1573_543713.jpg

 

med_gallery_43077_1573_1334558.jpg

 

med_gallery_43077_1573_868990.jpg

 

Tak obecnie wyglądają warunki w boxie:

 

med_gallery_43077_1573_492998.jpg

 

Jedna babeczka się połamała, więc murzyn ją obskubał z pestek i niedojrzałych topków, zawsze coś można wypalić:

 

med_gallery_43077_1573_1598801.jpg

 

A tutaj 10x Warr mix outdoor i 2x ES Orion, natnę z nich klonów na sezon.

 

med_gallery_43077_1573_170498.jpg

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+