Skocz do zawartości
thc-thc

grower

HPS 2x600W | Sugar Gom, AutoMazar - produkcja nasion


Recommended Posts

http://trawka.org/gallery/image/37130-northern2/

Zobacz tu jest roslina hermiona tlenkiem srebra w postaci gotowego Silver spray zobacz ile jaj jest na niej a ile u ciebie ? Niekiedy tak jest ze jajka sa puste i trzeba by roslina wywalila ich wiecej by bylo wystarczajaco pylku wina tego jest ze sa to rosliny juz feminizowane normalnie regularna juz by zapylila bo produkuje znacznie wiecej pylku i duzo mocniejszego i trwalszego.

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Panowie sukces, a przynajmniej tak mi się wydaje. Część jajec już żółknie i zaczyna odpadać, zbieram je wtedy i są nadal otwarte, ale po otworzeniu ręką pyłku jest mnóstwo w środku. Jutro wszystkie dojrzałe jajca (te żółte wysuszone) pozbieram do jakiego pojemnika, wysypię z nich pyłek i zacznę nakładać bagietką do uszu na topy. Powiedzcie mi tylko, czy muszę dokładnie całego topa smarować pyłkiem czy wystarczy że tylko po górze go posmaruję i cały top będzie w pestkach? Rozumiem że samo posmarowanie szczytu nic nie da tylko wszystkie odnogi mam smarować? Dzięki za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

jak jest pylek i dobrze pyli to wystarczy mieszajacy skierowac na te rosliny i pylek powinien ladnie sie rozniesc jesli pylku jest malo to zbierz i we fiolce wymieszaj lekko z maka ktora ladnie wyciagnie z niego wilgoc i mozesz pylic uzywajac pedzeka od plakatowek dotykajac delikatnie koncowek klakow.Pozdr

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Dzięki wielkie. Powiedz mi każdego topa mam smarować dokładnie czy tylko w niektórych miejscach a i tak całe będą w pestkach. Problem z tym pyłkiem mam taki że chyba za duża wilgotność jest bo nie chce mi pylić nawet te żółte otwarte banany które już ledwo wiszą. Pozrywać je i wysuszyć, a następnego dnia pylić czy jak?

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Widze ze robisz opryski a to nie pomaga gdyz pylek bardzo szybko jak jest duza wilgotnosc plesnieje musisz obnizyc wilgotnosc. Zbieraj jajka jak sie otwieraja przesusz w jakiejs kopercie mozesz wlozyc taki pochlaniach wilgoci co masz w kartonach od butow pozniej wymieszaj z maka.Pyl w calosci nie wszystkie kielichy i tak sie zapyla ,bedzie dobrze zobaczysz.

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Mam złe przeczucia ci powiem kolego, coś dziwnie to wygląda na moje oko choć nie wiem bo pierwszy raz robię In i dopiero pestki do tego. Więc dla ścisłości, wezmę dzisiaj wszystkie otwarte żółte banany pozbieram (te co się urwały już) i pourywam resztę tych żółtych pootwieranych do pudełka śniadaniowego, i położę sobie na zasilacz od lampy, będzie wtedy jakieś 35-40 stopni grzało pojemnik i 30% wilgotności, mąkę normalnie wymieszać z pyłkiem? Jeżeli tak to w jakiej proporcji i później nakładając pyłek to razem z mąką mam rozumieć tak czy jakoś to pooddzielać? Dzięki jeszcze raz za pomoc! Jak wszystko pójdzie okey to masz zestaw pestek w prezencie na paczkomat! 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+