Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

HPS 2x600W | Sugar Gom, AutoMazar - produkcja nasion


Recommended Posts

Ten Feminizator Silver Spray to jakiś syf chyba. Pryskałem nim rośliny co 12h łącznie około 20 razy, zacząłem tuż przed odpaleniem FLO i od początku oprysku minęły już 16-18 dni, a jajec brak. Jeżeli w ciągu najbliższego tyg. nie wywalą jaj to zamawiam Azotan V srebra I i te pozostałe 34 szt. które siedzą już w donicach, wybiorę z 4-5 szt. i dostaną oprysk 400mg/l azotanem srebra. 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

pryskasz jak sie okresli i wystarczy dwa razy na dobe przez tydzien z przerwa czyli pryskasz co drugi dzien.Kiedys uzywalem tego silver spreja i tez jaja wywalalo czasem juz pierwsze zalazki byly po tygodniu teraz sam mieszam mix z ogolnie dostepnych srodkow na np. Alledrogo!Poczekaj jeszcze moze sypna jajkami.A tak jak juz pisalem wczesniej z tylu nasion to nawet hektar obsiejesz wiec bez sciemy ;) a koledzy na # nie maja nic do podpowiedzenia ponoc to forum to przedszkole do tamtego?

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Z tego co wyliczyłem u innego usera z tym samym problemem trzeba było czekać około 20-24 dni na pokazanie jajec po zakończeniu oprysku. U mnie minęło dopiero 10 dni więc jeszcze drugie tyle zapasu. Dzisiaj im CO2 odpaliłem tylko ta temp. mnie martwi bo mam 14-19 stopni całą dobę w boxie i 60% wilgotności.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+