Skocz do zawartości
thc-thc

grower

HPS 2x600W | Sugar Gom, AutoMazar - produkcja nasion


Recommended Posts

Tak wiem, dzisiaj farelka 2000w doszła. Około 20.30 pójdę obczaić jak temp. skoczyła. Myślę że te 2kW do 30 stopni podbije minimum. Od razu policzę ile L na H te co2 leci. 

 

ku**a, lipa jest. Po godzinie grania 2x 600w i 1000w farelki temp. wzrosła nie wystarczająco. Włączyłem zatem na 2000w co daje mi w sumie 3800w z innymi pierdołami i po kolejnej godzinie temp. już była okej, ale przewód był ciepły. Nie gorący że parzy czy coś tylko po prostu ciepły. Jak ostudzona herbata nwm taka która nie parzy w buzię. Skoro utrzymał całość przez godzinę to już powinien sobie chyba poradzić co?

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

je**ć ocieplenie, wszystko śmiga jak talala. 33 stopnie z CO2 i 55% wilg. na pełnej mocy nawilżacza. Jutro będą zdjęcia bo dzisiaj zapomniałem. Jajec póki co brak ale panny już ładnie FLO odpalają. U usera Legal dopiero po rozpoczęciu budowy topów wyskoczyły jaja po jakiś 22-24 dniach od zakończenia oprysku. Mam na to jeszcze 10 dni w moim przypadku. Będą z nich transwestytki :DD Pozdro

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Przewód tak jak pisaliście się stopił, na szczęście nie było pożaru. Złożyłem dzisiaj nowy 3x2,5mm2. Kupiłem bęben 50m, ale i tak dałem dupy ku**a, bo przełożyłem kabel, zużyłem z bębna gdzieś 30m, a pozostałe 20 z bębna rozkręciłem i tak luzem za beczkę z zimną wodą wrzuciłem. Teraz nie mam jak go skrócić bo jest pod prądem a nie mam jak odciąć zasilania .... Będę musiał coś pomyśleć w najbliższym czasie. Taki 3x2,5mm2 utrzyma mi te 3900w gdy całe 50m jest rozwinięte? Czy koniecznie skrócić. Na 50m kabla mam 6,24V spadku, a gdybym go skrócił do minimum to 3,74V więc nie wiem czy jest sens. Co wy na to?

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Wszystko okej z Paniami, 33 stopnie w boxie 55% wilgotności, 3 babki mają już od ch**a małych jajec co mnie bardzo cieszy. Małe już są duże, tylko kurcze kardę SD od tele zgubiłem a bez nie mogę zdjęć robić. Jutro kupię jakąś to wam zdjęcia podeślę. Naprawdę jest miazga. Pozdro

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+