Skocz do zawartości
thc-thc

grower

HPS 2x600W | Sugar Gom, AutoMazar - produkcja nasion


Recommended Posts

Nie mam wyjścia muszą być te pestki AF. ku**a mać dlaczego zawsze mam pod górę do ku**y dlaczego? Zobaczymy dzisiaj czy te banany co wczoraj pozrywałem i wymieszałem z mąką coś zapylą bo jak nie to leżę po całości.

 

Więc tak, jak rozgniotę na pół otwarte jajo z bananami w środku i rozetrę w palcach to mam na palcach trochę żółtego osadu przypominającego pyłek, ale chyba jest mokry. Dzisiaj posmarowałem szczyty pyłkiem wysuszonym pomieszanym z mąką żeby wodę wyciągnęła. Ile czasu trzeba czekać od zapylenia do pierwszych oznak pojawiania się nasion? Jak poznać że zapylenie przebiegło pomyślnie?

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Może te kilka zdjęć zachęci kogoś do komentowania. Szkoda trochę bo pusto trochę  Przejdźmy do rzeczy:

1)Świeżo pozrywane bananki (mokre nie chcą pylić, ale jak rozetrę w palcach to mam troszkę pyłku) :

med_gallery_43077_1573_246457.jpg

 

2)Tutaj te same bananki ale wymieszane z mąką i rozdrobnione palcem. Później ten pojemnik położyłem na zasilaczu od lampy który jest ciepły ale nie gorący. Ma 40 stopni około temperatury.

med_gallery_43077_1573_342193.jpg

 

3)No i dwie fotki całego boxa, lewa oraz prawa jego strona. Nie miałem niestety jak zrobić foty całości:

med_gallery_43077_1573_499581.jpg

 

med_gallery_43077_1573_12508.jpg

 

Komentujta Pany i Panie bo nudą wieje. Będzie coś z tego czy te Banany i sytuacja w boxie to ch****a totalna? Pozdro

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

widzisz Scooby zawsze słuze pomoca.Tu Wieslaw porwal sie od razu zmotyka na slonce nie wiem ile chcial tego ziarna wyprodukowac?Mi ostatnio wystarczylo posadzenie 4 krzaczkow i jednej na hermienie by uzyskac ponad 35g nasion gdzie 10szt nasion wazy ok 0,25g wiec latwo policzyc ile bylo tych nasion i wszystko pylilem recznie pedzelkiem i raczej dokladnie tego nie robilem predzej na odpierdol jak to sie mowi :) ale nie mialem problemow jak tu Wieslaw z wilgotnoscia.

  • Upvote 2
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+