Skocz do zawartości
thc-thc

grower

HPS 2x600W | Sugar Gom, AutoMazar - produkcja nasion


Recommended Posts

Pomyslmy raczej co mozna Wiesiowi doradzic by te nasiona szybciej doszly i tal np. w poznym flo kazdy z nas stara sie trzymac jak najnizsza wilgotnosc, i tu pytanie do np. Smaka co Wiesiu moglby zrobic aby miec jak najlepsze warunki w tej 'stodole' do rozwoju tych pestek, jakich odzywek powinien uzywac , czy sa jakies co by podkrecily ten rozwoj pestek? A tak na marginesie  to Wiesiu doswiadczenie jakie przez ta uprawe zdobyles jest bezcenne. 

 

 

 

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Jesli bedzie trzymal do konca i nic tam nie zaplesnieje to cos wydlubie ale czy to bedzie zadowalalo? Ja bym zciol to puki male pesteczki z ktorych wiekszosc nie dojdzie i zaczol od nowa tak jak byc powinno.Teraz jeszcze na mocy ziolo duzo nie stracilo ale wraz z rozwojem nasion bedzie moc spadac bo cala energie bedzie roslina przekazywac w produkcje nasion tak to juz jest ze roslina zmierza do rozrodu czasem tak bywa ze zenska juz na finiszu wywali jakies bananki by sie zapylic i przetrwac taka to Matka Natura.Wieslaw od ciebie zalezy co z nimi poczniesz musisz zrobic to co ci rozum dyktuje albo mocniejszy sort albo nasiona z ktorych wiekszosc nie dojdzie.Pozdr

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Dzisiaj wywaliłem nerwy na bok chociaż na chwilę, wyłączyłem HPSy (włączałem później 30min ale to szczegół) i poprzeglądałem całość. Część topów ma małe bardzo kielichy, które z dnia na dzień jak by pomału puchły. Na jednej babce na głównym topie znalazłem właśnie dwa czy trzy takie maciupkie banany właśnie. Jak normalnie włosek z damki. Czy te pestki, które już dojrzewają w kielichach mogą być hermami przez te banany na jednej sztuce? Powiedzmy, że spora część będzie niedojrzała, w związku z tym kiełkowalność mocno spadnie w dół, ale te które już wykiełkują normalnie po zasadzeniu dadzą sobie radę na OUT? Nie mogę zacząć już od nowa, albo ciągnę to do końca, albo wypierdalam i nigdy nie wracam do tematu nasion. Dzięki jeszcze raz za pomoc!

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+