Skocz do zawartości
thc-thc

grower

HPS 2x600W | Sugar Gom, AutoMazar - produkcja nasion


Recommended Posts

jak juz sa zapylone to banankow raczej nie wywala zalezy jakiej wielkosci i w jakim stopniu beda dojzale ja kielkowalem nasiona ktore byly juz dobrze uksztaltowane ale jasne lub zielone.Trzymaj jak najdluzej jak chcesz zdrowych nasion ja napisalem co ja bym zrobil na moim miejscu.Pozdr i glowa do gory!

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 2 tygodnie później...

Witam wszystkich, powiem wprost. Ostatnie dni byłem poza PL, zmusili mnie do tego niebiescy funkcjonariusze, ale ch*j tam nie o tym miałem pisać. Panie mają się dobrze, tzn. część z nich, bo kilka sztuk uschło więc poszło na palenie. Pod moją nieobecność szopą zajmował się mój przyjaciel i co by nie powiedzieć mimo braku jego podstawowej wiedzy całkiem dobrze mu poszło, chociaż dowiedział się odemnie tylko tyle "na butelkach jest napisane jak lać nawóz, wodę masz w beczce, lej im po 1,5 litra!" Co do sezonowowych to już trochę klonów by z nich było, ale lepiej poczekać trochę jeszcze. Mimo że wróciłem do swoich to do domu jeżdżę raz w tyg. tylko, myślę że w piątek/sobotę pojadę to udokumentuje cały postęp. Wybaczcie, że trzymam was w niepewności i musicie czekać. Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+