Skocz do zawartości
nasiona marihuany w sklepie thc-thc

darmowe nasiona marihuany rozdawane na forum

Recommended Posts

  • 3 tygodnie później...
  • Replies 263
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Opublikowano

vito taka prowizora na boxa ze zmywarki :D wymiary to 64cmx56cmx46cm jak myślisz nada się ? wentylator myśle ze taki starczy tylko co do oświetlenia to jaką tam żarówę wsadzić wysokość będzie można regulować,mówię to jest prowizora i nie wiem czy zda egzamin:D całe wnętrze myślę że spełni się jako odbłyśnik hmmm ? a co wy myślicie ? :D

 

 

Opublikowano

5 razy sie zastanowcie co piszecie a pozniej pytajcie bo z tego co widze sa same smety gdzie wystarczy uzyc ikony szukaj tutaj na forum 

ludzie to nie boli

Opublikowano

Nietypowe pytanko, dział myślę że odpowiedni bo chodzi niejako o growboxa..

Mieszkam w centrum, blok 5 pięter, piwnica. W piwnicy gniazdko prywatne, piwniczne. Jednak jest na bank podłączone pod licznik zbiorczy i płacą wszyscy mieszkańcy do podziału.

Jeśli gniazdko jest w mojej piwnicy, mieszkanie własnościowe to mogę z niego korzystać.

Chcę tam wrzucić 400W Hpsa więc troszkę prądu pociągnie, nie mówiac o pompkach wentylatorach i innych pierdołach.

I pytanie czy ktoś kiedyś już coś w ten sposób kombinował? Z piwnic nikt prawie nie korzysta, najczęściej stoją puste.

Chodzi mi o to żeby 3 miesiące bez przypału sobie przehasać nie w domu, bo jak przyjmuję gości/odczyt liczników/remonterow/rodziców i innych przypadków to może być niebezpieczne. 

 

Opublikowano

Odpuść sobie piwnicę, po pierwszym miesiącu już przyszli elektrycy i sprawdzali każdą piwnicę, a lampa tylko 125W. Przypadek znajomego. Na szczęście było nieźle zamaskowane i wyłączone akurat gdy sprawdzali, ale przyczepili się o dodatkowe oświetlenie w piwnicy (żarówka 40W).

1. Duża możliwość przypału.

2. Wymiana powietrza, powietrze w piwnicy jest kiepskie, trzeba by dolot i wylot zrobić.

3. Kwestia prądu, od razu wyślą speca by sprawdził każdą piwnicę (musisz otworzyć). 

 

 

Opublikowano

Ciężka kmina w mieście.. Myślałem żeby przez jakiś czas 2 tyg, miesiąc puścić to na sucho. Bo w domu nie mogę sobie na 400 w pozwolić ponieważ 150 dodatkowo za prąd płacić bym musiał (co 2 miesiące) a rachunek nie przychodzi do mnie i tu mam ten problem.. Na początku jak się wprowadzałem nie pomyślałem o tym że lepiej żeby to do mnie przychodziło.

150w mi się nie kalkuluje więc w mieszkaniu bym powiedzmy 250 jeszcze wrzucił, ale musiałbym wykminić inny box bo ten co mam teraz nie da się go zmodernizować że tak powiem.

Co prawda jakby przyszli elektrycy to mogą mi na ch** naskoczyć nawet jakbym miał tam dżungle B) zdążyłbym wszystko uprzątnąć zanim by zdążyli telefon wyciągnąć, ale to nie o to tu chodzi, chciałbym bez przypału to przejść.

Muszę się zmusić do ponownego wymyślenia/przemyślenia planu :zen:

 

 

 

@up

 

Czytałem na forum prawnym że można wystąpić do spółdzielni/zarządu klatki o pozwolenie na podłączenie jakiegoś urządzenia do prądu w piwnicy, może to jest klucz do problemu? Mogę powiedzieć że jest to komputer cokolwiek przecież..

 

 

@up2

Przypomniało mi się że mój sasiad w dawnym mieszkaniu całkowicie kradł prąd, aż napięcie było na rurach :D i parę ładnych lat tak pociągnął, nic mu nie zrobili. Ale zawsze można skończyć gorzej ..

Opublikowano

Duży telewizor / komputer stacjonarny ciągnie spokojnie 400W, właściciel mieszkania nie ma nic do gadania że prąd wzrósł skoro Ty płacisz. 

Umieszczenie czegoś w piwnicy to istne samobójstwo ale skoro chcesz ryzykować. Pomyśl że wentylacja hałasuje. Nawet najcichszy zestaw taki jak ja mam czyli wentylator AirBox, rury z izolacją, tłumik wydają minimalny hałas a w piwnicy będzie słychać, chyba że dołożysz do zestawu nowe pancerne drzwi z wytłumieniem do piwnicy... 

Nadal zostaje problem z świeżym powietrzem, moim zdaniem piwnice można przystosować ale w swoim jednorodzinnym domu, inne przypadki w ogóle nie powinny być brane pod uwagę.

Opublikowano

Powiedzmy że to zawiła sytuacja z właścicielem i rachunkami :) Nie będę oczywiście ryzykował, wymyślę coś innego :) 

Gość
This topic is now closed to further replies.

  • Wpisy na blogu

  • Nowe tematy

  • Nowe posty

    • 📅 Chronologia (z aktualnych danych): Lampa na 100% 200W , muszę dzisiaj wyrównać wysokości doniczek , następne eksperymenty z LST będą z głową, tym razem nie w chmurach 😄   Roślina Data startu (ziemia) Status / faza Uwagi   Noodle 26.08 12/12 od 16.10, 2. dzień testu opóźniony kwit, brak preflowerów, osobny namiot Bulma (WW) 28.08 środek kwitnienia, mocny stretch prowadzi w wege-wigorze, rozkłada baldachim Luna (WW) 28.08 stabilne kwitnienie klasyczny rozwój, topy zwarte Marvel (WW) 28.08 najdalej w kwitnieniu pierwsze włoski już przeszły w gęstnienie Phoenix (WW) 07.09 (krwawy księżyc 🌕) stretch, brak preflowerów delikatne opóźnienie, ale zdrowa i dynamiczna Rhino (WW) 15–16.09 najmłodsza, bardzo żywa szybki wzrost, wchodzi w stretch --- 💧 Podlewanie – 17.10.2025 (pełne, 5 L roztworu)   Nawóz Dawka (ml/L) Ilość (ml/5 L) Uwagi   Bio Grow 2ml/l (10ml)  podtrzymanie azotu dla stretchujących Bio Bloom 2.4ml/l  (12ml)  zwiększony PK – środek kwitnienia Bio Heaven 2ml/l  (10ml)  fotosynteza, antystres Top Max 1ml/l  (5ml)  aromat i rozwój kwiatów Root Juice 1ml/l   (5ml) stabilizacja mikrobiomu CalMag (Atami) 0.5ml/l  (2.5ml) mikroelementy pod LED Missing Link (Bionova) 0.5ml/l  (2.5ml) biostymulacja odporności     💧 pH: wyjściowe 6.4 → końcowe 6.2 (gleba lekko zasadowa, idealne) 🌡️ Woda: 21°C 💨 RH: 55–58% 🌡️ Box: 24°C --- 🪴 Stan roślin po 17.10   🔥 Bulma – stretch jak burza, liście wyprostowane, topy zaczynają się łączyć; jutro wyrównanie wysokości z resztą.   💥 Marvel – prowadzi w kwitnieniu, topy zwarte i ciężkie, włoski w połowie bursztynowe; możliwa pierwsza ścinka z ekipy.   🌸 Luna – spokojna, regularna, idealny wzorzec balansu N–PK.   🦏 Rhino – mimo wieku najmłodsza, ale nadrabia siłą – intensywny stretch, silne łodygi, wigor pełen.   🕊️ Phoenix – powoli nadrabia; brak preflowerów, ale liście błyszczą i turgor mocny.   🌀 Noodle – osobno w 12/12, drugi dzień testu; wczoraj podlana (1,5 L, Bloom, Heaven, Top Max, Root Juice, bez Growa); brak zmian wizualnych – obserwacja trwa. --- 🌬️ Po defolii (16.10):   liście odrosły, korony otwarte – światło dociera do środka,   powietrze krąży dobrze, zero objawów wilgoci,   defolia wykonana wzorowo, zero stresu po zabiegu. --- 💬 Komentarz końcowy   > „Po defolii z 16.10 rośliny wstały jak po dobrym espresso – stretch pełną parą, kwitnienie nabiera tempa. Bulma i Marvel w formie życia, Rhino nadrabia młodość, a Phoenix łapie rytm po krwawym księżycu. Noodle… cóż, ona testuje cierpliwość botaniki 😂.”
    • No okey rozumiem ale jednak to dalej musze czekac na nasiona i wydac kase ktprej teraz juz nie mam defakto . A z tego jak jest uszkodzony to nie wyrosnie ? Moze dam jej jeszcze z pare dni
    • Dół trochę za późno defoliacje zrobiłem i tak nie spuchł a kończył już jej się dziewiąty tydzień flo a jak czas kwitnienia to jest od 8 do 9 tygodni i Górne trichomy zaczęły ulegać degradacji. Dlatego wolałem ja ściągnąć ale i tak nie jest źle a do tego jak robi🤯 ale faktycznie nie spuchła tak jak Skywalker i Sundea Driver. A druga sprawa ta genetyka z RQS tak się spieprzyła że już na samym początku tej relacji pisałem że to są ostatnie pestki które kupiłem od nich. Mam jeszcze w lodówce trzy sztuki skywalkera i kiedyś pewnie je zrobię bo palenie jako samo z siebie jest naprawdę mega a paliłem tylko jakieś popkorny na spróbowanie po goleniu😎 No i te co zostały bardziej spuchły😉
    • Nic im nie będzie. Jak bedziesz ciągle trzymał błoto to tak może je spowolnić, lekko ale wiedz, że przecież możnba hydro robić i nic się nie dzieje tu bardziej chodzi o plechę "tą złą" która może sie zakorzenić. Ale tu widać, że przyschnięte jest 😛 Ja do swoich 11 l to niekiedy po 3.5 litra muszę wlać by przelać ale to przy dużych już roślinkach 2 litry co 2-3 dni powinno im styknąć jak to 11 litrów donice sa.  Ale najważniejsze to obserwować, na przyszłosć polecę ci donice materiałowe wtedy bedziesz mniewiecej czuł wiglotność na dole rośliny (jej brak to podlewanie). Mają swoje miniusy też ale to na kiedy indziej 😛
    • Wielkie dzięki. Tak bylo 30 stopni i 40% wilgotnosci. Jak widzę ze sucho do polowy donicy to podlewam 1l na jednego. jeszcze mi sie nie zdazylo zeby woda wyleciala dolem. to co mam teraz zrobic? przelac je dobrze? Nie chce zeby mialy za mokro. jutro dodaje nastepny nawilżacz to dlugo bedzie mokra ziemia przy wilgotnosci 80. podniose jeszcze lampe o nastepne 10cm
  • Gallery Statistics

    • Images
      65 tys.
    • Comments
      1.3 tys.
    • Albums
      1.9 tys.

    Latest Image
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+