Skocz do zawartości
thc-thc

grower


Furion

Recommended Posts

  • Replies 263
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

grower1 jak chcesz zrobić duży box to dwie lampy HPS 150W będą lepszym rozwiązaniem niż jedna mocniejsza. Jak masz fundusz to można zastosować odbłyśniki wentylowane i lampy po 250W. Wentylacją zajmiemy się jak podasz więcej szczegółów, czy stać Cie na wentylowane odbłyśniki + komplety HPS 250W (zasilacz + żarówka + okablowanie). Box im większy tym łatwiej opanować warunki także rób jak największy, nie trzeba mieć na ścisk ;) Co już masz i jaką kwotę chcesz zainwestować ?

 

 

 

htc11 z automatami Ci nie wyjdzie ;) Zdradź mi skąd pomysł by wybrać rośliny automatyczne ?

 

 

Vuko987 

 

2x wiatrak komputerowy 12cm

Najtańszy wentylator kanałowy to koszt około 30/40zł ;) pod komputerowy nie podłączysz wentylatora, a pod taki za 40zł już tak.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Box juz mam 2,4x2,4 wysokosc 1,2. Mam 5 automatow. 3x skunk 1x ak47 i 1xcritical. Mam 4x wentylatory rozne rodzaje. Farelka 2000w . Na odblysniki wentylowane mnie nie stac. Moge zalatwic jedynie zwykle. Mam juz jedna zarowke hps 250w ale bez reszty potrzebnej do odpalenia lampy. Co do zainwestowania to moze byc ciezko z duza kwota.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+